Şimdi Ara

Psychic-Doom`cular Burda TopLanırmısınız? (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
1
Favori
43.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • server nie bu kadar kapli kaldi ya sabah 10 dan simdi saat 16 . 30 halen kapali
  • adminler arada girip serveri kontrol ediorlar dupe item, hack kullanan char vb..! o yüzden arada kapalı olabilior res atıorlar servere.! şuan açık bide lag sorununu çözseler..!

beni buL server 12de oLuorum geneLLikLe nick : North**SM ben senin kasmana yardımcı oLurumm..!
  • teşekür ederim ama girdim yoktun he he
  • ZORBEY50 sen oyunda hacker sın ben seni çok gördüm trade hack i yaparken !!!

belki tanırsın nick im

HitMeBaBy
    NAKATA(SM)
    iki tane adam var hangisini tanırsan

Oyunda hacker olmak çok kötü bişi.Kendi emeğin ile sahip olmayıp başkalarının zar zor bulup aldığı itemleri çalıyosun
  • Oyuna yeni başlayan arkadaşlar için skill dağıtımında yardımcı olacak bir kaç birşey yazmaya çalışacağım hatalarım olabilir lütfen sert eleştirmeyin arkadaşlar

Soul Master;
    1)Eğer char yeni ise gelen pointleri 3 energy 2 aglity olarak dağıtmanızı öneririm arkadaşlar böylece vuruş gücünüz orta seviye, defance ınız ise az olacaktır ama kolay ölmeyeceksiniz.
    2)mana shield inizin güçlenmesini istiyorsanız aglity ye önem vermeniz lazım.%100 + olduktan sonra aglity yi kasmayı bırakabilirsiniz.Tabiki eğer sadece ms düşünüyor iseniz.
    3)Evil büyüsünde arkadaşlar çok sorun yaşanıyor.Soul master lar için evil büyüsünde vermeniz gereken dağılım 19.000 olmalıdır.
    4)Energy,strench,vitality ise 32642 olarak verirseniz 32676 olacaktır.Bu da skilllerinizi full lediğiniz anlamına gelir.
    5)Sete gelince.Bence en iyi set DarK SouL exe dir.Tabi bir de + ref olursa süper
    6)Elinize alabileceğiniz en iyi silah ise Kundun staff + 15 exe(Full) dir.
    7)Shield olarak ise kendinize hangi shield i uygun görüyorsanız o shield i alabilirsiniz.Ancak bana sorarsanız Grand soul shield exe iyidir.
    8)Eğer hızlı kasmak istiyorsanız hiç boşuna Tarkan da vakit kaybetmeyin.Blood Castle a girin.Kendinizde görceksiniz hızlı res attığınızı.
    9)Uyarı:İhtiyacınız olmadığı zaman KESİNLİKLE! trade server ına girmeyin.O server hacker dolu. Her an bir iteminiz çalınabilir.
    10)Silahlarınızı kullandıktan sonra repair yapmayı unutmayın patlayabilir

Sizlere soul master konusunda yardımcı olmaya çalıştım arkadaşlar.

• Arkadaşlar gelelim BK lara;

Unutmayın ki BK kasmak çok zordur.SM lerde ve MG lerde olduğu gibi geniş alana yayılan büyüleri yoktur. O yüzden BC ye girdiğinizde çok zor kasarsınız.

1)BK larda yeni başlayan arkadaşların vuruş gücüne önem vermelerini öneririm.
    2)Yeni başlayanlar için her level da 3 strench 2 aglity vermelerini öneririm.
    3)Bence BK larda en iyi set FLAMING settir.
    4)o seti tamamladıktan sonra elinize bir de full mok bulduğunuz zaman iş bitmiştir .
    5)Shield olarak istediğinizi seçin ama exe olsun .
    6)Point dağılımı iste;
    Strench:32767
    Aglity:32767
    Vitality:32767
    Energy:32767 olacak şekilde dağıtırsanız adamın pointleri full olmuş olur.
    Arkadaşlar kusura bakmayın bk lar hakkında fazla birşey bilmiyorum bildiklerim bu kadar.Ama sm ve mg ile ilgili her sorunuza açığım.

• beyler bende psychic-doom oyuncusuyum yani(Mu) nun +200 reslik mg war ama soyuldum ii bir guildim war bana ulaşmak istiyenler msn adresim... www.woundec-cowboy.kurtahmet.com@hotmail.com adam kasarım :D
  • beyler yardım istiyenlerde mail adresime gelsinler +2500 reslik bk arkadaşım war size yardım edebilir sanırsam ^,...,^ beklerimmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: moridant

beyler yardım istiyenlerde mail adresime gelsinler +2500 reslik bk arkadaşım war size yardım edebilir sanırsam ^,...,^ beklerimmm

Arkadaşım serverda 1.nin resi 2310 reset senin arkadaşın resi nsl 2500 reset oluyor
  • quote:

beyler yardım istiyenlerde mail adresime gelsinler +2500 reslik bk arkadaşım war size yardım edebilir sanırsam ^,...,^ beklerimmm

çok uçmayalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: KocaBekir

quote:

Arkadaşım serverda 1.nin resi 2310 reset senin arkadaşın resi nsl 2500 reset oluyor

yoktur ama paket olayı war orn benım bk resi 98 x9 paket 1345 Res orn mg normal res 250 x9 1642 res:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hannibael -- 10 Nisan 2007; 11:00:36 >

• benim +200 reslik mg war +150 reslik sm war kasılmak istiyen warsa msn adresim=www.woundec-cowboy.kurtahmet.com@hotmail.com beyler set yapma programını bilen warsa bana ulaşsınn.
  • bu server kapanmadı mı ?
  • aga ben sölim = lorencia,davias,losttower,losttower7,atlans,tarkan,icarus
  • beyler kimse bana inanmiyorsa bu listedeki kişilere baksın türk olanlarin hepsi benim dostlarim hatta yabancılar bilehttp://www.psychic-doom.com/index4.php
  • beyler ordaki Rankings e bakin ordakilerin yarısı benim arkadaşim
  • [COK ÖNMLİ9]arkadaslar bn psychic-doom u 2 senedir oynarım 93 reslik we de 16 reslik SM war bnm birsey sormak istiyorum bnm 16 reslik Karakterime bir X1 paketi alcam sitesini bulamıyorum yardım eder misiniz..??..
  • yaw arkadaşlar cok acil bir sorum var yaw şu invisibility cloak a arkadaşım noria da ok filan alıp verir gibi yapıp vermiyodu oku satan gobline orda bir boşluk oluşuyodu invisibility cloak u da oraya koyup boş kalan yerlere + basıyodu hemde chaos a gerek kalmadan bu hile bilen varsa allah rızası için detaylı bir şekilde anlatırsa çok makbule geçer
  • Arkadasım sen sahte bilet basmayı soruyorsun sanırım anlatam ben:
    İlk Once Chaossuz +1 BC Bileti bas
    Ondan sonra o arkadaki ok satana gel
    ordan ligthing ok alırken esc e bas bunu kez yap ondan sonra crosbow bow al o crosbowu tekrar sat orda kalan bosluga bileti koy + kac bascaksan ona gorede bless koy iste
  • GaPeCiK Yani Tiryaki sensin demi nasıl bilmiyorsun beawww.psychic-doom.com a gir ordan donaties e tıkla itemleri sec o zati seni paypal a yonlendirir bea
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.