Şimdi Ara

Psychic-Doom`cular Burda TopLanırmısınız? (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
1
Favori
43.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw ben geç kalmışım herhalde bu siteyi yeni buldum ben
  • Gereksiz Postlarini Sildigim Halde Gereksiz Post Atiyorsun.1 Uyari Aldın Devaminda Uzaklastırma Alabilirsin.
  • arkadslar ben nie bu kadar geciktim üye olmakta
    alahala
  • yok abi ben herkez eskiden yazmış ya o yüzden yazdım yoksa özür
  • bakarmısn benim yazdıklarıma nie kimse bişe yazmıo lütfen abi sen bu younu oynuyomusn
  • xoBi sen adminsin dimi şey bişe sorcam sen bu younu yonuomusn ve nie benim yazdıklarıma kimse cevap yazmıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: djgral

xoBi sen adminsin dimi şey bişe sorcam sen bu younu yonuomusn ve nie benim yazdıklarıma kimse cevap yazmıo

çok boş konuşuyosun bundan olabilirmi....

• quote:

Orjinalden alıntı: konan17

quote:

Orjinalden alıntı: djgral

xoBi sen adminsin dimi şey bişe sorcam sen bu younu yonuomusn ve nie benim yazdıklarıma kimse cevap yazmıo

çok boş konuşuyosun bundan olabilirmi....

sana katılıyorum sitede ünvan almak için boşa yazı yazıyo ben bu siteye bir sene önce kayıt oldum çok iyi bi site her konuda lazım olunca giriyorum siteyi kuranlara ve emeği geçenlere teşekkürler

• NIKE44
    bu adam ban yedi ama durduk yere sadece arkadas karşılıksız mal verdi ve bu 2. ban acaba kaç gün içerisinde açılır?
  • bende bir yıldan fazladır oynuyorum genel cafede oynuyorum carımın adı hewal 170 reset eve net cektım ama siteden reset atamıyorum bana yardım edersen sevinirim
  • siteye gir sagda login yazan yere tıkla
    girdikten sonra character yazan yere tıkla
    adamını seç daha sonra sag altta bank yazan yere tıkla
    deposit yazan yere tıkla
    adamını tekrar seç
    100.000.000 yatır
    daha sonra sagda charactere tekrar tıkla
    aynı adamı seç
    solda reset charactere tıkla
    onayla soldaki onaylar
    characteri tekrar seç stat adde e bas pointleri dagıt logout de çık oldu da bittiiiiii.
  • bakın biz 4 kişi cok adam caldik cok adam caldirdik coooooooook ban attık beni bu oyunda bulun arkadaşlar sakın ha yabancılara karşı dikkatli olun benim nick poalt genelde server 15 deyim muhakkak beni bulun kanat istienler esyalari calinanlar
  • FAZLA MAL VARSA BANA VERSENE
  • TÜRKÇE miz TURKCHE OLMASIN
    quote:

Orjinalden alıntı: qIrIq

www.psychic-doom.com/index.php buyur kardesh
  • @djgral Yaşın - Kaç ?
  • hmm..
  • yazısırken RUMUZları da yazsak iyi olur.
    Ben NIKE44
  • Psychic-doom Guzel oyun ama Git gide can skiyor Arkadaslar Ben bir siteye girdim Psychic-doom PDMO diye bir server acicak 3 server olacakmis benim eingilizcem var okudum ve Cok yakinda diyor Cok guzel inanilmaz bir server gelecekmis ...!
  • OYUNA GİREMİYORUM
    BNEDEN BAŞKA GİREMEYEN VAR MI?
  • zalim44 slm
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.