Şimdi Ara

PSVita Alabilirim Bi Bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Şimdiden sormak istedim 5-6 ay sonra Dayım Japonya ya Gidecek PSVita Aldırmayı düşünüyorum

Emektar Bi PSPim var Hala Çok Seviyorum ama PSVitayıda merak ettim deniyecem eğer japonyadan daha karlıysa sonra satırım burada s4:.

HAA Bu arada Region Olayı Varmıdır trden oyun alsam çalıştırırmı

1Yen=0,02329 TL

PSVita Kaç Japon Yeni Bulamadım Bulabilirmisiniz
    Bida Ordan Almak Daha Karlıdır demi

Şimdiden thanks:.

• Destek kesildi kardesim.sony nin hani derler ya "ölü olarak dogdu" lafi heralde tam psp ye oturur.bana kalsa oynanacak 4-5 oyun var.psvita da bunlari oynamak istersen al oyna tabi.
    Bende psp kullandim 2 kere aldim sattim.zamanina gore harika bi el konsoli.ama vita kirilmadigi icin oyunlari orjinal oynamak zorundasin.tercih senin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben aldığımda sony falan oyun çıkartıyordu ama sonrasında bıraktılar güzel oyunları var ama belli bir süreden sonra insan düşünüyor acaba hata mı yaptım diye
  • PS4 varsa evde tek televizyon varsa al vita. Remote play sayesinde kavga etmessin evdekilerle.
  • İste PS4 Yok Olsa 2TV var sıkıntı olmaz Olsa Keşke

Sadece Meraktan Sordum Zaten 3DSye yönelecem

Konu Kilitlenebilir
  • Sanırım artık vitaya oyun çıkmayacak. İlk çıktığında güzel oyunlar çıkıyordu. Destek bitti. Ben de alacaktım oyun çıkmayınca bıraktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0 alınacak bir konsol değil, çok heves ettiyseniz, 2. el alıp deneyebilirsiniz..
  • Dostum diyorum yaşının 18'den küçük olduğunu varsayarak (17yim), taşınabilir konsol pişmanlıktır. Bütçen düşükse eğer ps4 yerine ps3 almalsıın. Emin ol çok eğleneceksin. Ama tek problem bana göre 6 aylık ömrünün kalmış olması. Sonrasında eski oyunları oynayıp oynayıp durursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.