Şimdi Ara

PSU WATT ÖLÇME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarımdaki psu 230 v 3 a üretiyor kaç watt oluyor birde fanı 1 2 ay çalışmadı yeni taktım içine baktım yuvarlak bakır kabloların bazıları kararmış ne gibi sıkıntılar olur?

• PSU, 230v üretmez, bakır materyali normalde de kararır zaten marka modeli nedir?

• Kanka köşesine yazıyorki GOTECH ATX SWİTCHİNG POWER SUPPLY JPSU-BST-350E BAŞKA BİR YERİNE ATHLONtm 64 yazıyor ATX1.3(P4) MAX 350W YAZIYOR 350 w mı üretiyor bişey anlamadım? kasayada yazıyorki AC 230V 3A Bune oluyor peki?

• SSpectruM S kullanıcısına yanıt

ATX 1.3 standartında 350W'lık güç kaynağı ve güvenilmez bi ürün gibi görünüyor.

• Bende I5 4440 CPU İŞLEMCİ. GE FORCE 630T EKRAN KARTI GİGABYTE NİN. 4GB RAM KİNGSTON 1333 MHZ 464 GB HDD VAR GA-H81M-S1 ANAKART VAR. NE KADAR W TÜKETİR 2 TANE 8 GB 1600 MHZ RAM ALICAM ANAKARTIM DESTEKLİYOR PEKİ CPU YETERMİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSpectruM -- 28 Ağustos 2022; 8:43:34 >

Ne kadar watt tükettiğini googleye "Psu calculator" yazarsanız çıkan sitelerden öğrenebilirsiniz. Onun dışında benim fikrim 2 tane ram'e yeteceğidir. Ama kullandığınız güç kaynağı çok güvenli değildir. İmkanınız varsa değiştirebilir, imkanınız yoksa bozulana kadar kullanabilirsiniz.

• 288 292 arası bişey çıktı ramde count 0 yapınca 288 oluyor 1 yapınca 292 count ne oluyor? https://www.fsplifestyle.com/landing/calculator.html site bu.Ne kadarlık güç kaynağı yeterli olur sizce? bide güç kaynağı alırken anakart sıkıntı oluştururmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: SSpectruM

288 292 arası bişey çıktı ramde count 0 yapınca 288 oluyor 1 yapınca 292 count ne oluyor? https://www.fsplifestyle.com/landing/calculator.html site bu.Ne kadarlık güç kaynağı yeterli olur sizce? bide güç kaynağı alırken anakart sıkıntı oluştururmu?

Güç kaynağı aşmayı düşünüyorsanız en az 600 650w bronz sertifikalı ürün tercih ederseniz sistemi yenilediğinizde tekrardan güç kaynağı almamış olursunuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Şebeke elektiriği (yani evin duvarınki prizde) 220V elektrik olur,

Hâliylede orada yazan 230V değeri, duvardan gelecek 230volt a kadar bu psu çlışabilir anlamına gelir, kısaca o yazı psunun kaç volt ile çalışabileceğini gösteriyor, kaç watt verebileceğini değil.

Psu kaç watt veriyor değeri, psunun fişinn takıldıı yerde (orada okuduğun 230V 3A değeri, buraya fişi sokarsan, o fişte kaç volt elektirk olması gerektiğini gösteren değer olduğu için) yazmaz, psunun yan tarafındaki etikette yazar.

PSU WATT ÖLÇME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuvenDMRK -- 6 Eylül 2022; 10:45:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.