Şimdi Ara

PSU Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben onların gönderim kapatma kıstasını anlayamadım bir türlü. Aynı ürünün bir versiyonu gönderiliyor ama başka bir versiyonu gönderilemiyor. Amazon.de'den bir temsilci ile telefonda bunu görüştüğümüzde "Gümrükte sıkıntı yaşadığımız ürünü gönderime kapatıyoruz. Biz de anlayamıyoruz neden gümrükte takıldığını" demişti. Sipariş iptal olduysa Amazon para iadesi yapacaktır. 1-2 iş günü içerisinde geçiyor iptal siparişlerin parası genelde. Muadil farklı ürünleri dene hocam istersen.

Seasonic veya EVGA'nın da ürünlerini sepete atıp ödeme ekranına gitmeye çalış. Zaten gönderim için adres seçince ödeme yapmadan önce uyarı veriyor gerçekten gönderemedikleri ürünler için.
  • İnternational ship kisminda

Ship to Turkey yazisini isaretleyin

Hocam psu dandik olur da everest'e emanet edilir mi boyle bir sistem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daha fazla beklemek istemedim. Vatana gidip indirimde iken bu psu yu aldım.
    Xigmatek Vector S 750w 80+ Silverhttp://www.xigmatek.com/product_detail.php?item=94
    Kurulum sıkıntısız yaptım ancak kasamdan dolayı mıdır nedir bu üründe de ses geliyor. kasa fanları , işlemci ve ekran kartı fanları tamamen sessiz çalışıyor. Ancak güç kaynağı benim kasanın sol alt kısmındaki psu bölmesinde. Yani etrafı kapalı sadece alt kısmında filtreli hava ızgarası var. Oradan derin bir uğultu geliyor. Bu sesi nasıl azaltabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.