Şimdi Ara

PSP YE FİLM ATMAK İSTİYORUM (hemde türkçe)İZMİRLİLER YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
8.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benm 2gb bi hafıza kartım war psp için bunla psp de istediğim filmi izlerim diye düşündüm ve aldım ama filmleri psp formatına çeviremedim

nası yapcağımı bilen bi arkadaş war mı yardım etsin?

YADA SİZDE PSP FORMATINDA FİLMLER WAR MI CD DE YADA DVD DE? UYGUN Bİ FİYATA SATIN ALABİLİRİM...

ama türkçe olsun lütfen ayrıca benm psp imin versyonu 2.60 ona göre düşmüyo bu versyon zaten...

ewet yardım eli uzatın bana...psp im de istediğim filmleri izleyemiyorum...

filmleri çevirebilecek olan arkadaşlar benle irtibata geçsinler msn im: sah_muzi@hotmail.com

• www.pspvideo9.com burdan programı indir onla yaparsın
  • saol kardeşşşşşşş

ama bana vcd formatını psp formatına çeviren bir program lazım

yine de sağol bu da bazı dosyaları çeviriyo...vcd hariç
  • İzmirli olmadığım için yardım edemiyorum.Yksa sana psp forumu önerecektim.
  • xilisoft psp video converter ı yükle daha sonra vcd filmlerini hard diske kaydet veya direk olarak o program vasıtası ile convert ederek ve usb kablosunuda bilgisayara takarak psp ne aktar.
    ben hem divx hem dvd ve hemde vcd izliyorum
    bye
  • yaa ben nereye aticam filmleri ?Atiyorum bulamiyorum?
  • slm toprağım
    benim kullandığım programlar pocket divx encoder ve avs video converter
    1. program : bütün video uzantılarını avi(divx) formatına çeviriyor(hemide program türkçe!!!).ama en büyük özelliği eğer filmin altyazısı varsa(filmin adında ne yazıyorsa altyazıdada o yazacak)onu filme yapıştırarak kaydediyor.ve film kendinden altyazılı oluyor.görüntü,piksel ayarlarını,filmden bölüm alma ve ses kalitesini bile kendin ayarlayabiliyorsun.bu program bir şaheser kardeşim
    2.program: kısaca her şeyi her şeye çeviriyor:))))) mükemmel bir program psp mp4 için 3 farklı çevirme sözkonusu
    ilk önce 1.programı kullan filmi hazırla sonra 2.programla psp formatına çevir ve izleeee!!!!!!!!!!!
    daha ne bekliyorsun :))))))))) kolay gelsin........
  • arkadaşım sana yardım edebilirim bende de 2.5 war psp bilgisayarımdaki filmleri yada wideoları pspde izleyebiliorum bi program indirdim netten gönderirim sana istersen
  • sevinirim kardeşş güzel olur...:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: S_A_H

arkadaşlar benm 2gb bi hafıza kartım war psp için bunla psp de istediğim filmi izlerim diye düşündüm ve aldım ama filmleri psp formatına çeviremedim

nası yapcağımı bilen bi arkadaş war mı yardım etsin?

YADA SİZDE PSP FORMATINDA FİLMLER WAR MI CD DE YADA DVD DE? UYGUN Bİ FİYATA SATIN ALABİLİRİM...

ama türkçe olsun lütfen ayrıca benm psp imin versyonu 2.60 ona göre düşmüyo bu versyon zaten...

ewet yardım eli uzatın bana...psp im de istediğim filmleri izleyemiyorum...

filmleri çevirebilecek olan arkadaşlar benle irtibata geçsinler msn im: sah_muzi@hotmail.com

türkçe dulajı da olan bir dvd filmi alıyorsun pc ye takıyorsun
    dvd decrypter programını çalıştırıyorsun. burada stream processing i seçiyorsun. enable stream processing i tıklıyorsun. alttaki seçeneklerden sadece filmi ve türkçe dublajı seçiyorsun diğerlerini temizliyorsun. böylece film sadece türkce dublajla ripleniyor.
    srtream ayarını yaptıktan sonra mode a tıklayıp ifo yu seçiyorsun.
    tools - settings e tıklıyorsun burada ifo mode tabına gelip file splitting i none olarak seçiyorsun. ok ledikten sonra sol alttaki dvd ikonuna tıklayıp dvd yi ripliyorsun.
    sonra psp 9 ile bu dosyayı seçiyorsun. burada en iyi ayar görüntü q4 ses te 96 kbit olan bir ayar var o. bunu seçiyorsun . iş bitince türkçe mp4 filmi kopyalayıp izliyorsun.
  • Bu linkte multimedia rehberlerine gir, resimli ve videolu anlatmış adamlar, tükçe

http://www.nextpsp.com/forum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.