Şimdi Ara

(Psp-xLink Kai) Monster Hunter 3RD Online Grubu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecfan

quote:

Orijinalden alıntı: Aynalı Sazan

Recovery menuden aktif etmeniz gerek seplugins içerisindeki plugini,ayrıca game txt içine de gereken değeri vermeniz gerek ustam.

Plugini atmıştım ama game.txt'ye ne yapmamız gerekiyor tam olarak. Sendeki dosyaları bana gönderebilirmisin, onları deneyim bide.

Şu an atamam ama kendin yaparsın,yapacağın tek şey psp nin içine,ana dizine seplugins diye bi klasör yaratmak (zaten mevcutsa böyle bi klasör dokunma),sonra o klasörün içine adhoc pluginini atmak,yine aynı klasörün içine yeni metin belgesi yaratıp ismini game olarak değiştirmek,içine de şu satırları kopyalayıp çıkmak '' ms0:/seplugins/AdhocToUSB.prx 1 '' tırnaklar hariç olarak.Sonra pspyi çalıştır,recovery menüyü aç,plugins sekmesinden adhoc pluginini etkinleştir.Pspye yapacağın işlem bu,bide en önemli nokta,firmware ne senin?

• quote:

quote:

quote:

Recovery menuden aktif etmeniz gerek seplugins içerisindeki plugini,ayrıca game txt içine de gereken değeri vermeniz gerek ustam.

Plugini atmıştım ama game.txt'ye ne yapmamız gerekiyor tam olarak. Sendeki dosyaları bana gönderebilirmisin, onları deneyim bide.

Şu an atamam ama kendin yaparsın,yapacağın tek şey psp nin içine,ana dizine seplugins diye bi klasör yaratmak (zaten mevcutsa böyle bi klasör dokunma),sonra o klasörün içine adhoc pluginini atmak,yine aynı klasörün içine yeni metin belgesi yaratıp ismini game olarak değiştirmek,içine de şu satırları kopyalayıp çıkmak '' ms0:/seplugins/AdhocToUSB.prx 1 '' tırnaklar hariç olarak.Sonra pspyi çalıştır,recovery menüyü aç,plugins sekmesinden adhoc pluginini etkinleştir.Pspye yapacağın işlem bu,bide en önemli nokta,firmware ne senin?

Malesef hocam denedim ama olmadı, yarın tekrar baştan deneyim herşeyi, bi yerde hata yapmışımdır belki.
    5.03 gen c kullanıyorum.

edit: Pspnin orjinal kablosu bozuk bu arada, Ps3'ün joystick kablosunu kullanıyorum psp için, onla alakalı bişey olabilirmiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zoja!!! -- 21 Nisan 2011; 22:49:43 >

• Oyunlariniz orjinal, degilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Oyunlariniz orjinal, degilmi?

Hayır.

@ecfan cfwn oluyo bi yerde hata yapmışsındır pluginslere dikkat et.Bridgeyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoYk -- 21 Nisan 2011; 22:48:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :NeFeS:

@ecfan cfwn oluyo bi yerde hata yapmışsındır pluginslere dikkat et.Bridgeyede.

Yarın herşeyi baştan deniycem artık, bi oynayamadım online monster hunter x)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Malesef hocam denedim ama olmadı, yarın tekrar baştan deneyim herşeyi, bi yerde hata yapmışımdır belki.
    5.03 gen c kullanıyorum.

edit: Pspnin orjinal kablosu bozuk bu arada, Ps3'ün joystick kablosunu kullanıyorum psp için, onla alakalı bişey olabilirmiki.

6.20 ya da 6.35 olması gerek,pluginler ona göre,sitede sadece bu iki cfw ye göre plugin yayınladılar.

• Yapma ya 5.03 için yok mu plugin yani -_- Yarın iyice bakıyım ben, olmuycak ama sanırım.
  • quote:

Yapma ya 5.03 için yok mu plugin yani -_- Yarın iyice bakıyım ben, olmuycak ama sanırım.

E güncelle hacım dert mi ,30 mb firmware indircen,10 mb de pro-b cfw mis gibi olcak
  • quote:

quote:

Yapma ya 5.03 için yok mu plugin yani -_- Yarın iyice bakıyım ben, olmuycak ama sanırım.

E güncelle hacım dert mi ,30 mb firmware indircen,10 mb de pro-b cfw mis gibi olcak

http://www.mcpsp.com/rehberler-yeni-baslayanlar/35397-xlink-kai-adhoc-usb-usb-kablo-ile-tum-oyunlari-wireless-olmadan-online-oynayin.html

5.03 Gen-C ise bu siteden var zaten benim açtığım konu verdiğim linkler.Sorunsuz kurarsın.

Uygun Versiyonlar;

5.03 GEN-C
    5.03 CFW Enabler 3.7
    5.50 GEN-B
    5.50 GEN-D2/D3
    5.50 GEN-D3 Prometheus.

6.XX ler için teamxlinkkai nin forumuna bakın orda vardır büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoYk -- 22 Nisan 2011; 10:41:20 >

• Ben psp go ya 6.35 kurdum bide pro b-2 kurdum,mis gibi takılıyorum,iso loadera gerek bile kalmıyor,direk games menuden gözüküyor oyunlar.
  • Beyler geliyorum. birazcık bakıyım şöyle oyuna en yakın buluşma ne zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

Beyler geliyorum. birazcık bakıyım şöyle oyuna en yakın buluşma ne zaman?

Hergün oynuyoruz biz bugünde baya oynayıp HR atladık her ne kadar bi item dizemesemde iyi gidiyoruz
  • quote:

quote:

Hergün oynuyoruz biz bugünde baya oynayıp HR atladık her ne kadar bi item dizemesemde iyi gidiyoruz

Oyuna başlamadan önce burada duyursanıza hocam,şöyle yarım saat evvelden duyursanız biz de ayarlasak kendimizi.
  • quote:

quote:

quote:

Oyuna başlamadan önce burada duyursanıza hocam,şöyle yarım saat evvelden duyursanız biz de ayarlasak kendimizi.

evet iyi olur hatta geleneksel falan yapsak:)

Beyler birşey sorcam şimdi ben bu oyunun online oynanabilmesi için aktivasyon kodu ile aktive edip hesap almamız gerekiyor diye biliyordum acaba bu xlink kai nin sağladığı şey wireless ı olmayanlar için pspden internete girmek mi yoksa bu aktivasyon işini de hallediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chromer -- 22 Nisan 2011; 18:27:48 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet iyi olur hatta geleneksel falan yapsak:)

Beyler birşey sorcam şimdi ben bu oyunun online oynanabilmesi için aktivasyon kodu ile aktive edip hesap almamız gerekiyor diye biliyordum acaba bu xlink kai nin sağladığı şey wireless ı olmayanlar için pspden internete girmek mi yoksa bu aktivasyon işini de hallediyor mu?

O aktivitasyon bildiğim kadarıyla playstation un orjinal ağında geçerli bi dalga,kastettiğin o galiba.Bu xlink kai deneme amaçlı indirip 24 saat sonra silmemiz gereken oyunları ücretsiz oynatıyor

• Aktivasyon koduyla alakası yok o psn için.

Saatler belli olmuyor MSN lerinizi PM atın ona göre halledelim karekterlerinizi fln açın oynarız.Ben zaten çoğu zaman PC deyim.Ne zaman müsaitseniz yazın oynarız.
  • Beyler şu an oynayan var mı?
  • Bugün Downloads bölümünden kedi indirdim 20 lw lık iyi oldu benimkiler hemen ölüyodu kedileri göreve flnda yollayabiliyorum oynayanlar downloads bölümüne bi göz atsın derim çok güzel şeyler var.
  • Arkadaşlar elimde Monster Hunter Freedom Unite versiyonu var acaba bilgisayara kablolu nasıl bağlayabilirim bide oyun güzel gibi ama anlayamadım tam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

Arkadaşlar elimde Monster Hunter Freedom Unite versiyonu var acaba bilgisayara kablolu nasıl bağlayabilirim bide oyun güzel gibi ama anlayamadım tam

Oyun çok güzel ama biraz ingilizcenin olması gerekiyor yoksa anlaman zor trainiglerden başla hiçbirini atlama önerim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.