Şimdi Ara

PSP SLIM USB ŞARJ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • millet lütfen beni bi aydınlatın şu konuda: ben psp slim i pc ye bağladığımda psp nin turuncu ışığı yanıyor, şarj işlemi gerçekleşiyor. işte bunun için ayarlardan usb charge bölümünü "on" yaptım. ama onun dışında hızlı şarj dolumu vs. gibi bi işlem var mı usb den? psp slim in usb şarj konusunda birşeyler bilen lütfen yazsın. ben şöle bi araştırma yaptım çoğunlukla bi homebrew programdan bahsetmişler, uzun uzun onun setup ını anlatmışlar. acaba o eski psp (fat psp) ler için mi? yoksa dediğim gibi psp slim de hızlı bir şarj işlemi (fişiyle şarj edermişiz gibi) söz konusu mu?

• usb'den şarj daha uzun sürer. en hızlısı kendi adaptörünü kullanmaktır.
  • peki sizce şarjın tamamen bitmesini beklemek gerekli mi veya yüzde 15-20 kala??? (sanırım en iyi zaman oymuş şarj için daha fazla beklememek gerekliymiş, zaten o seviyeye gelince yeşil power ışığı yanıp yanıp sönüyor) ama lithium-ion pil olduğundan dolayı acaba dilediğimiz zaman, pil seviyesine bakmadan şarj edebilir miyiz?
  • pil seviyesine bakmadan şarj edebilirsin tabii, ben inanmıyorum öyle full bitmesini bekleyip sonra şarja takmaya, telefonumda da bitmesini beklemem şarjın ama bi sorun yok, hala aynı gidiyor, zamanla kapasite tabiiki düşecek ama oda normal bişey, ben bide ilk şarjda 1gün bekletme olayına kılım, yaw alet full şarj olunca gerilimi kesiyor zaten, niye bekletiyoruzki. Bu yüzden ilk aldığım hiç bi aleti 1 gün şarjda falan tutmadım, ipod telefon psp ama hiçbirinde sorun yok
  • psp usb den saj olurken pil gostergesi yanıp sonuyormu benim cihaz psp slim usb ye taktıgımda pil gostergesinde bir hareket yok batarya bilgilerine baktıgımdada kalan sure surekli degisiklik gosteriyıor bir artıyor bir azalıyor bende bu usb den sarj olayını anlamadım customa gectigimiz olmuyormu acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.