Şimdi Ara

Psp oyun kaplamaları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir psp kullanıcısı olarak makineyi araştırırken youtube da oyunları izledim ve hoşuma gitti videolarda oyunlar gayet güzel pürüssüz dü kaplamalar vs. Makineyi aldım ama benimkinde oyunların grafikleri ciddi anlamda kötü gözüküyor cihazda veya ekranda bir sorun olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne demek istediğin yada ne sormak istediğiniz anlaşılmıyor,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsukiyomi

ne demek istediğin yada ne sormak istediğiniz anlaşılmıyor,

Hocam neresini anlamadınız merak ettim doğrusu diyorumki youtube gameplay videolarında oyunlar hoşuma gitti grafikler kaplamalar vs. ama cihazı elime alınca grafikler hoşuma gitmedi acaba diyorumki ekranında veya cihazda sorun olabilir mi?

• Emulatördür onlar. Bir sürü kenar yumuşatma, çözünürlük yükseltme falan oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkemq

Emulatördür onlar. Bir sürü kenar yumuşatma, çözünürlük yükseltme falan oluyor.

Anladım hocam cihaDa bir problem yok o zaman birde arada sırada oyun oynarken oyundan. Atıyor onun sebebi nedir?

• Daha önce yaşamadım. Direk menüye mi atıyor? PSP'de genellikle hafıza kartı oynuyor ve çıkıyor. O yüzden olabilir.
  • quote:

Daha önce yaşamadım. Direk menüye mi atıyor? PSP'de genellikle hafıza kartı oynuyor ve çıkıyor. O yüzden olabilir.

Hocam cihaz kapanıp açılıyor sonra game memory stick'e girdiğimde oyunlar gözükmüyor there are no games tarzı bir uyarı çıkıyor recovery yapınca düzeliyor tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D905222B -- 9 Mart 2017; 3:24:9 >
  • "There are no games" çıkmasının nedeni ilaçlı psp yazılımının kapanınca etkisini yitirmesinden dolayı oluyor öncelikle onu belirteyim. Yani anladığım kadarıyla cihaz tamamiyle kapanıyor.

Arada sırada oluyor diyorsan bu elektronik bir sorun olmaması lazım, mekanik bir sorun olması lazım. Eğer elektronik olsaydı hiç açılamazdı sanırım. Ben de oynarken güç düğmesini arada yanlışlıkla kaydırıyorum ama uyku moduna geçiyor çünkü anlık oluyor. Sizde ise güç düğmesi bozuk veya çok hassas olmalı. Uzun süre tutunca kapanıyor çünkü. Yetkili bir yere giderseniz daha iyi olur bence. Orada değişim yapabilirler. Onun dışında başka bir şey aklıma gelmiyor.

Bu arada cihazınızın sürümü nedir?
  • quote:

"There are no games" çıkmasının nedeni ilaçlı psp yazılımının kapanınca etkisini yitirmesinden dolayı oluyor öncelikle onu belirteyim. Yani anladığım kadarıyla cihaz tamamiyle kapanıyor.

Arada sırada oluyor diyorsan bu elektronik bir sorun olmaması lazım, mekanik bir sorun olması lazım. Eğer elektronik olsaydı hiç açılamazdı sanırım. Ben de oynarken güç düğmesini arada yanlışlıkla kaydırıyorum ama uyku moduna geçiyor çünkü anlık oluyor. Sizde ise güç düğmesi bozuk veya çok hassas olmalı. Uzun süre tutunca kapanıyor çünkü. Yetkili bir yere giderseniz daha iyi olur bence. Orada değişim yapabilirler. Onun dışında başka bir şey aklıma gelmiyor.

Bu arada cihazınızın sürümü nedir?

Hocam 6.61 ama uyku modu düğmesi takılı kalamaz çünkü cihaz elimde oynarken birden kapanıyor hiç oraya dokunmuyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.