Şimdi Ara

PSP için god father i önerirmisiniz?(veya bu tarz bi oyun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pspme oyun atıcam ama ne atsam bilmiorum fifa 08,gta vcs,nfs war ama neleri onerirsiniz?mesela god father???

• gta vice city gayet hoş şu sıralar onu oynuyorum nfs pek iyi değil tavsiye etmem onun yerine burnoutu yükleyebilirsin ama onu da bikaç gün oynadım yine gta ya döndüm godfather ve fifa hakkında hiçbifikrim yok.
  • kanka godfather oynadim fena diil ama medal of honour falan oynamani tavsiye ediyorum bide godfather turu bi oyun istiyosan scarface var
  • God of War'ı bekle, o gelene kadar birşey yükleme!
  • quote:

Orjinalden alıntı: 593922 ¤

God of War'ı bekle, o gelene kadar birşey yükleme!

kanka bu arada god of war mart in kacinda geliyo ben gidip orjinalini alacamdademosunu 20 kez bitirdim
  • Hiçbir fikrim yok. Öyle günü gününe oyun bekleyen insanlardan olamadım hiçbir zaman. Yani hiçbir oyun bende öyle bir aşk yaratamadı bugüne kadar. StarCraft II'i yıllardır bekliyorum mesela.. Ama gel görki paso hayalkırıklığı, paso yıkım! O yüzden bıraktım bu oyun bekleyişlerini, elimdekilerle idare ediyorum.
  • Godfather'ı tavsiye ederim,grafikleri güzel,video'lardaki karakterlerin çizimleri/seslendirmeleri çok başarılı,sürükleyici br hikayesi var..kısaca tavsiyemdir..
  • güzel bi oyundu.ama malesef bende rip olarak vardı.oyunu bosa harcamak istemedim sildim.normalini yükleyip tekrar baslıycam.yükleyeceksen kesinlikle rip olmamasına dikkat et
  • Valla kardeş sana the god father i pek tavsiye etmem çünkü bende oynadım fakat beyenmedim grafikler iyi ama sürekli aynı şeyi yapıyosun bunun yerine daha iyi oyunlar var.,ayrıca gta vcs yerine sana her yönden gta lcs yi oynamanı tavsiye ederim çünkü grafikler vcs den daha iyi müzükler filan süper.
  • quote:

Orjinalden alıntı: obi_van

güzel bi oyundu.ama malesef bende rip olarak vardı.oyunu bosa harcamak istemedim sildim.normalini yükleyip tekrar baslıycam.yükleyeceksen kesinlikle rip olmamasına dikkat et

Rip derken rar gibimi sıkıştırılmışmı? Yoksa oyundan bazı vidyolar falanmı eksik? Tam olarak ne nedemek istediğini söylersen sevinirim
  • video ve sesleri kesmisler.konusmalar yok yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: obi_van

video ve sesleri kesmisler.konusmalar yok yani

Hmm ben ps3te bitirdim bu oyunu müzikler bu oyunun herşeyi özelliklede seslendirmeler italyan aksanlı ingilizce konuşmalar filmdeki gibi güzel.
  • Ya hacılar :D:D bende psps alıcam ama oyunlarını merak ediyorum pspde scarface ve god fatherın ss leri olsa idid çok güzel olurdu
  • Bu Scarface nasıl bir oyundur.Ben bir kere attım ama bir türlü youna giremedim.
  • ben scarface tavsiye etmem
  • PSP OYUNLARI(best)
    1) DEXTER
    2) PES 2008
    3) GOD OF WAR ChaIns of OLYMPUS
    4) RIDGE RACER 2
    5) VIRTUA TENNİS 3
    6) 300 SPARTA
    7) RATCHET CLANK _SIZE MATTERS
    8) FİFA 2007
    9) NBA 2008
    10) IRONMAN
    11) BURNOUT DOMINATOR
    12) MIDNIGHT CLUB 3
    13) PATAPON
    14) UEFA EURO 2008
    15) LOGAN'S SHADOW
    16) BEOWULF
    17) METAL GEAR SOLİD
    18) NFS PRO STREET
    19) SPIDERMAN 3
    20) Call Of Duty: Roads to Victory
    21) GHOST RECON 2
    22) TEKKEN DARK
    23) GTA LCS VEYA VCS
    24) NFS CARBON
    25) SİMS
    26) F1
    27) Wipeout:pulse
    28) Shots Golf: Open Tee 2
    29) B-Boy
    30) RACKY BALBOA
    31) KİLLZONE LİBERATİON
    32) Final Fantasy 7
    33) Crash Bandicoot 2
    34) THE SIMPSONS
    35) Swat:Target Liberty
    36) bully:scholarship edition
    37) lego indiana jones

bunları öneririm

• @swat882
    bully (36 numara:) psp'de yok ki, yoksa var mı??
  • nfs neden alt sıralara koydun süper bi oyun
  • Psp de bully var mı?
  • pspde mafia var demi ben yanlış hatırlamıom
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.