Şimdi Ara

PSP E1004 ALINIRMI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
56.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just4techno -- 18 Şubat 2014; 18:08:48 >
  • Bence kesinlikle al bende var çok güzel zaten vita çıkınca ucuzladı da.
  • Ben bundan 3 sene önce almıştım sıfıra yakın bir aletti 185tlye ucuza bulmuştum mat kasaydı wifi yoktu diğer herşeyleri çok iyiydi ve psp cidden çok zevkli oyunları vs :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu ufaktan hortlatıcam ama kusura bakmayın :D 2005 ocak ta doğum günü hediyesi olarak birmüşterimiz bana fat kasa bir psp hediye etmişti ben bu psp yi tam 10 yıl kullandım ne bataryası öldü evet bataryası yoruldu zayıfladı ama 3-4 saat oynatıyordu neticesinde bozuldu ama ben 10 yıl psp ile doya doya geçirdim ve psp m bozulduğundan beri evde xbox one+laptoplar+elektro gitarım falan filan olmasına rağmen psp min yerini doldurmadı. kesinlikle wifi ye ihtiyacım var ancak hangi sürümü alsam bilemedim benim kasa ilk kasa olduğundan hiç takip etmedim güncel makineleri. 2. el düşünüyorum kesinlikle jailbreak lazım çünkü umd disk lerimi attım :(

Kendi elektronik ihtiyaçlarımı kendi çalıştığımla karşılıyorum telefonda alacağım için en faza 300 lira ayırabilirim.
    Ne önerirsiniz (ikinci el)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre775 -- 15 Temmuz 2015; 7:49:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre775

konuyu ufaktan hortlatıcam ama kusura bakmayın :D 2005 ocak ta doğum günü hediyesi olarak birmüşterimiz bana fat kasa bir psp hediye etmişti ben bu psp yi tam 10 yıl kullandım ne bataryası öldü evet bataryası yoruldu zayıfladı ama 3-4 saat oynatıyordu neticesinde bozuldu ama ben 10 yıl psp ile doya doya geçirdim ve psp m bozulduğundan beri evde xbox one+laptoplar+elektro gitarım falan filan olmasına rağmen psp min yerini doldurmadı. kesinlikle wifi ye ihtiyacım var ancak hangi sürümü alsam bilemedim benim kasa ilk kasa olduğundan hiç takip etmedim güncel makineleri. 2. el düşünüyorum kesinlikle jailbreak lazım çünkü umd disk lerimi attım :(

Kendi elektronik ihtiyaçlarımı kendi çalıştığımla karşılıyorum telefonda alacağım için en faza 300 lira ayırabilirim.
    Ne önerirsiniz (ikinci el)

Psp 3004

• emre775 kullanıcısına yanıt
    PSP 3004 eski bir sürüm Wi-Fi olayını takmiyosan e1004 modeline bak derim geçen yaz aldım baya memnun kaldım.En son çıkan model olduğu için genellikle temiz oluyo

• beyler oyun mağazası varmı kaç gb hafıza var Skype yükleniyormu ?
  • Psp alacaksan emulatörler için al çok güzel sorunsuz çalıştırıyor hem kurulumu da basit bilgisayara hiçbir uygulama yüklemene gerek yok benim bildiğim garantiden de çıkmıyor , diyelim ki retro oyunlar oynamak istemiyorsun tamam o zaman psp için çıkmış 3 gta var ve ikisi 3 boyutlu veya gayet kaliteli yarış oyunları da var birde alacaksan 3004
  • sorucu3 S kullanıcısına yanıt
    Var ama çalışmıyor ve kutudan dahili 8 gb hafıza kartı çıkıyor hiç dolduğunu görmedim
  • Arkadaşlar merhaba bende şuan ps2 var satacağım için kendime yeni bir şey aldım psp e1004 street dolap üzerinden aldım 1744 TL kırık bir şekilde kablosuyla aldım sizce iyi yapmışmıyım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.