Şimdi Ara

PSP DE GOD OF WAR 1 VE 2 NASIL OYNANIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PSP DE GOD OF WAR 1 VE 2 OYNAMAK İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR?BİLEN VARSA Bİ EL ATSIN YAW

• Nasıl yani ?

psp Kırılmamış versiyona ve kırılmayan bir anakarta sahipsen şimdilik D&R gibi yerlerden satın alacaksın.

kırılmış ise oyunun pspvadisi.com dan iso bölümünden istediğin oyunu CSO yada İSO olarak indirip memory stick in iso klasörüne atıp çalıştırabilirsin.

yalnız sorunu anlamadım yardımcı olmuşmdur umarım.

quote:

Orjinalden alıntı: sellami86

PSP DE GOD OF WAR 1 VE 2 OYNAMAK İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR?BİLEN VARSA Bİ EL ATSIN YAW
  • quote:

PSP DE GOD OF WAR 1 VE 2 OYNAMAK İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR?BİLEN VARSA Bİ EL ATSIN YAW

psp nin tuşlarına basman gerekiyo

sorununu daha deyaylı yazarsan yardımcı oluruz
    bu arada psp için sadece god of war chain of olympus var
  • oyunu psp nin içindeki iso doyasına atman gerekiyor. eğer kırık değilse orjinal alman gerekicek. oyunu oynamak için de X'e basmakla başlayabilirsin.
  • Bence arkadaş PS2'deki 1. ve 2. oyunu sormuş. Arkadaşım PS2'deki versiyonları PSP'de oynayamazsın.
  • psp de sadece god of war chains of olympos oynayabilirisin.

orjinal umd icin dukkanima iso formati icin ise pm atman yeterli
  • arkadaşım psp de god of war 1 ve 2 yi bitirdiğini söyledi. chains of olympusu bitirdim zaten ama 1 ve 2 nasi oynıcam.emulatorle fln çalışıo galiba.o bakımdan şeettim
  • quote:

arkadaşım psp de god of war 1 ve 2 yi bitirdiğini söyledi. chains of olympusu bitirdim zaten ama 1 ve 2 nasi oynıcam.emulatorle fln çalışıo galiba.o bakımdan şeettim

Ps2 oyunları emulatorle calıssa psp elımden dusmezdı
  • oynanır mı diye sorman lazımdı cevap oynanmaz.ps2 oyunlarını oynayamazsın
  • bunu soran ark ye sesleniyorum usta bi joistik eksik nasi oynuçaz o yüzden bu imkansiz sen bu hayalden faz gec
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.