Şimdi Ara

psp açılmıyor,teknik servis arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kocaeli civarında psp tamir ettirebileceğim yer varmıdır arkadaşlar, istanbul'da olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: selfpower

Kocaeli civarında psp tamir ettirebileceğim yer varmıdır arkadaşlar, istanbul'da olabilir...

kargoyla istanbul bakırköyde khalkedona gönder pspnize nolduğunuz anlatabilirmsnz
  • Belsa'nın girişinde borsa adlı dükkan var. Oraya uğra. Zamanında brick olan psp'mi orada yaptırmıştım. Ayrıca yine belsanın dışında deniz elektronik var oraya da sorabilirsin.
  • Ya arkadaşlar benim de PSP bozuldu. Oyun oynarken kendi kendine birden kapanıyor. Pildendir dedim, pili çıkartıp direk elektriğe bağlayıp oynarken de yapıyor. Yazılımını vs. tekrar yükledim, flash'e format atma opsiyonlarını falan denedim hiçbiri işe yaramadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xixixix

Ya arkadaşlar benim de PSP bozuldu. Oyun oynarken kendi kendine birden kapanıyor. Pildendir dedim, pili çıkartıp direk elektriğe bağlayıp oynarken de yapıyor. Yazılımını vs. tekrar yükledim, flash'e format atma opsiyonlarını falan denedim hiçbiri işe yaramadı.

tüm oyunları oynarken böylede yapıomu ???
  • evet, oyun oynamazken bile yapıyor. Menüler arasında beklerken bile tak kapanıveriyor. Ama sanki ben kapatmaya çalışıyormuşum gibi açma-kapama tuşunun yanındaki yeşil ışık birkaç kez yanıp sönüyor kapanırken.
  • arkadaşlar forever khalkedon - bunlar bu işin piri onlara güvenin onlar herşeyi biliyorlar
  • gelecekten gelen edit (bir arkadaş gösterdi de sen yazmışsın diye) - biraz da hortlatma gibi olacak ama idare edin - eğer sizin PSP de böyle yapıyorsa çok basit bir çözümü var: yeni pil almak. Direk şarja takınca da yapıyor gibi gelmişti ama pildenmiş. Ben de yabancı forumları gezince bir-iki benzer post gördüm, onlardan anladım durumu. Yeni pil aldıktan sonra sorun kalmadı, ben de rahat rahat Ghost of Sparta'yı oynadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.