Şimdi Ara

Psn wallet ve para iadesi sorunsali.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam. Cok eskiden kendime ait bir psn hesabinda ps3 icin oyun ve birkac dlc vb almistim. Sonra ps3 u sattim. Bu gunlerde yeniden bir ps3 sahibi oldum, birkac oyun aldim. Kendime ait psn hesabini girdigimde cok eskide aldigim oyunlar vb. olmadigini gordum. Psn support ile birkac mesajlasmadan sonra 517 tl para iadesi aldim [bu meblag Ps3 xmb menusunde transaction history de gozuken]

Sunu sormak istiyorum. Bu parayi psn store ekraninda rakkamla bir belirtme ile gormuyorum. Oyun satin alirsam son Ödeme ekraninda mi gozukecek? Bu parayi nasil harcayabilirim?
    2. Olarak ayni mailde ps4 hesabida var, icinde birkac tane oyun var. Telefonumda psn uygulamasi da var. Bu parayi ps4 oyunu satin alarak da kullanabilirmiyim? Bu tip wallet a iade alisverisleri nasil yapiliyor?
    Simdiden tessekurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidian -- 15 Mart 2020; 0:16:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Evet oyunu alırken PSN hesabının bakiyesinden harcıyor. PS4 de dahil istediğin oyunu alabilirsin. Yalnız benim anlamadığım PS3 oyunları nasıl kayboldu? Benim hesapta birsürü PS3 oyunu var. Oynuyorum hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.