Şimdi Ara

PSN Store satin alma hatasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PSN store dan oyun almaya calisirken surekli " isleminiz tamamlanamadi daha sonra tekrar deneyin" hatasi aliyorum. Sabahtan beri durum bu sekilde, yeni bir email adresi alip denedim degisen birsey yok, degisik kartlarla denedim sorun cozulmedi. Daha once bir suru oyun aldim ilk defa basima geliyor, benzer bir sorun yasayan varsa gun icerisinde veya cozumu hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi, tesekkurler.

edit : baslik imla duzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WPL -- 23 Aralık 2015; 20:07:18 >

• Bilgisayardan almayı denediniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar, telefon, playstation hepsinden denedim olmuyor. Bir arkadastan rica ettim o almaya calisti benim icin ayni sorun ondada oldu.
  • Bilgisayar, telefon, playstation hepsinden denedim olmuyor. Bir arkadastan rica ettim o almaya calisti benim icin ayni sorun ondada oldu.
  • Modeminizi resetleyin ve mumkumse chromeda gizli oturumdan deneyin. Yine de olmaz ise Kartiniza bloke konmustur psnden. Boyle bi durumda ust uste deneme yapinca sistem guvenlik icin blokluyor karti. 10-15 gun sonra yeniden deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun indirimin son gunu neyseki kardeslik yaptigim arkadas deneyip sorunsuz sekikde aldi, tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.