Şimdi Ara

PSN PLUS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler 3 aylık psn plus 30 tl ve şu oyunları bedava veriyor :

RDR

INFAMOUS 2

LITTLE BIG PLANET 2

VE DAHA ABUDIK GUBIDIK OYUN

ALT BAŞLIGI OKUYUNCA 100 TL LIK OYUN SUNACAGINI SÖYLUYOR VE BEN INFAMOUS 2 VE RDR YI OYNADIM RDR YI BIDAHA OYNAMAK ISTERIM ASLINDA... 3 AYLIK PLUS ALIRSAM 100 TL LIK MI ALABILIRIM YOKSA PSN PLUS UN BUTUN NIMETLERINDEN MI YARARLANABILIRIM.. ANLAMADIM AÇIKÇASI... PSN PLUS UYESI OLAN BIRI VARSA YARDIM EDEBILIRMI ..? VE MANTIKLI MI :? 2 OYUN IÇIN ALMAK...

• 3 aylık PS Plus aldım ben de 1-2 gün önce. Oyunları o süre içerisinde oynayabiliyorsun, yani Red Dead Redemption'u aldığında PS Plus aboneliği süresi içerisinde oynamana izin veriyor sistem. Yine de mantıklı çünkü bir oyunu alıp oynayıp sıkılma süremiz 1 ayı geçmiyor. Kaldı ki bir çok oyunu deneyebileceğiz bu şekilde. Hem de 29 TL'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

beyler 3 aylık psn plus 30 tl ve şu oyunları bedava veriyor :

RDR

INFAMOUS 2

LITTLE BIG PLANET 2

ALT BAŞLIGI OKUYUNCA 100 TL LIK OYUN SUNACAGINI SÖYLUYOR VE BEN INFAMOUS 2 VE RDR YI OYNADIM RDR YI BIDAHA OYNAMAK ISTERIM ASLINDA... 3 AYLIK PLUS ALIRSAM 100 TL LIK MI ALABILIRIM YOKSA PSN PLUS UN BUTUN NIMETLERINDEN MI YARARLANABILIRIM.. ANLAMADIM AÇIKÇASI... PSN PLUS UYESI OLAN BIRI VARSA YARDIM EDEBILIRMI ..? VE MANTIKLI MI :? 2 OYUN IÇIN ALMAK...

Plus güzel birşey heleki trophy kasıyosan gayet uygun bide bir kişiye de verme hakkın var 1 yıllık plus özelliğini 2 kişide alabilirsiniz daha uygun olur 50 tl 50 tl mesela :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeidaraSenpai -- 14 Ekim 2012; 14:47:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSenpai

quote:

Orijinalden alıntı: stun

beyler 3 aylık psn plus 30 tl ve şu oyunları bedava veriyor :

RDR

INFAMOUS 2

LITTLE BIG PLANET 2

Plus güzel birşey heleki trophy kasıyosan gayet uygun bide bir kişiye de verme hakkın var 1 yıllık plus özelliğini 2 kişide alabilirsiniz daha uygun olur 50 tl 50 tl mesela :)

Katılıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.