Şimdi Ara

PSN otomatik para ekleme ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sabah kalktığımda telefona gelen bir mail vardı. Satın aldığınız için teşekkürler diye başlayan sony psn den gelen bir mail. Cüzdana 149 tl eklemişim 12 aylık psn almışım, ve sıfırlanmış o para da. Yani kendi kendine olmuş bu olay. Kredi kartımdan çekilmiş.

Şimdi anlamıyorum ben böyle bir talimat vermedim, Yani psn bitince tekrar alınsın diye bir talimatım yok. Şimdi psn i arıyorum resmi tatildeyiz diye kaset dönüyor. Bu nasıl iştir beni bir aydınlatın. Adamlar resmen kafalarına göre para çekmiş kartımdan .

• Daha önce 1 yıllık plus satın aldıysanız ve otomatik para ekleme seçeneği açıksa (siz kapatmadığınız takdirde otomatik olarak açılıyor) plus ınızı yenilemek için para çekmiştir. Onun dışında; kafalarına göre para çekme olayı çok saçma.
  • ayarlarda eğer kapatmamış iseniz otomatik olarak yenileme açık oluyor. maalesef geri iadeside olmuyor.en sağlıklısı alışveriş yaptıktan sonra hemen kart bilgilerini hesaptan silmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 23 Nisan 2015; 11:02:18 >
  • Demekki psn i satın alırken yeteri kadar okumamışım desenize.

Yahu us psn e geçmek istiyordum ben. Gerçi bu da ana hesabım ama. Bilemedim şimdi.

Siz siz olun talimatları okuyun gençler
  • Aşağındaki adresten login olup, işaretli yeri Hayır yap. Satın alınmış artık geçmiş olsun dönüşü yok.

https://account.sonyentertainmentnetwork.com

PSN otomatik para ekleme ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 23 Nisan 2015; 11:28:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.