Şimdi Ara

PSN Kardeşlik KK var. ALınabilenler alındı.. Alınamayan oyunların parsı geri yollandı...!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
0
Favori
5.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Justerini&Brooks

o değilde arkadaşlar aklıma bişey geldi.. hadi biz 7 farklı grup yaptık... dead space ve RE5 i geçsek 5 farklı grup... eee ben şimdi bunları hepsini tek hesaptan indiricem... diyelim arkadaş 10 TL lik bir oyun aldı fight night vs. diğeride BF3 ikiside aynı hesaba girince hepsine ulaşabilir sanırım..

o yüzden şöyle yapalım hocam...

oyunları yazdığım sırayla alırım.. sıradan gruptaki arkadaşlara şifreyi veririm.. ve indirirler... bunun içinde organize olmak lazım inceden...

eğer BF3 grubundaki arkadaşlar paralarda sorun olmaz derse hemen indireyim.. şifreyi vereyim abilere..

başka fikri olan varsa söylesin lütfen.. benim jeton geç düştü.. herkesten özür dilerim bunun için..

hocam bir oyun zatne enf azla 5 makinada aktif oluyor..Birtane oyun için açtın diyelim arkadaşların hepsi aktif etdp indrmye başladıktan sonra sorun kalmıyor..Artık o şifreyi isterse tüm dünyaya ver nasılsa indirğdin oyunları ana hesabında oynuyacaksın..Ama şöyle birşey var herkese sorcaksın abi indrimeye başladınmı felan diye sen adam indirmeden başka kişiye verirsin adam crysis 2 indiricekken bi bakar bf3 te download seçeneği aktif tak indir diğer arkadşa patates olur..Herkesten haber alıp öyle yapabilirsin..mesela ben 2 grupta var o 2 grubunda psni aynı olsa sorun çıkmaz..ORtak kişilerin çok olduğu gruplarda aynı psni kulland erdim her oyun için ayrı psn olmaz çünkü 16yla sınırlı zaten

• crysis 2 ile infamous un fiyatlarına bakamrısın belki 2sindie alırım eğer tekini alıcaksam crys 2 yi alırım o grubuda doldurmş olur direk alırız oyunumuzu
  • Her oyuna ayri accont lagzim cunku bdf3 u indircek arkafaslar oyinu indirip silemez hesabi cunku oyunda gider eee bdf3 u beş kisi indirince baska oyunu indircek kisi email i sifrryi girsede online olamaz cunku zati 5 kisi o hesabi kullaniyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

o değilde arkadaşlar aklıma bişey geldi.. hadi biz 7 farklı grup yaptık... dead space ve RE5 i geçsek 5 farklı grup... eee ben şimdi bunları hepsini tek hesaptan indiricem... diyelim arkadaş 10 TL lik bir oyun aldı fight night vs. diğeride BF3 ikiside aynı hesaba girince hepsine ulaşabilir sanırım..

o yüzden şöyle yapalım hocam...

oyunları yazdığım sırayla alırım.. sıradan gruptaki arkadaşlara şifreyi veririm.. ve indirirler... bunun içinde organize olmak lazım inceden...

eğer BF3 grubundaki arkadaşlar paralarda sorun olmaz derse hemen indireyim.. şifreyi vereyim abilere..

başka fikri olan varsa söylesin lütfen.. benim jeton geç düştü.. herkesten özür dilerim bunun için..

hocam bir oyun zatne enf azla 5 makinada aktif oluyor..Birtane oyun için açtın diyelim arkadaşların hepsi aktif etdp indrmye başladıktan sonra sorun kalmıyor..Artık o şifreyi isterse tüm dünyaya ver nasılsa indirğdin oyunları ana hesabında oynuyacaksın..Ama şöyle birşey var herkese sorcaksın abi indrimeye başladınmı felan diye sen adam indirmeden başka kişiye verirsin adam crysis 2 indiricekken bi bakar bf3 te download seçeneği aktif tak indir diğer arkadşa patates olur..Herkesten haber alıp öyle yapabilirsin..mesela ben 2 grupta var o 2 grubunda psni aynı olsa sorun çıkmaz..ORtak kişilerin çok olduğu gruplarda aynı psni kulland erdim her oyun için ayrı psn olmaz çünkü 16yla sınırlı zaten

abi valla ben bütün oyunları imzamda yazan PSN den indirmeyi planlıyorum...

hepsine ayrı PSN alıp öyle mi indireyim.. diyelim öyle yaptım.. makinada oynarken problem yaşar mıyım..??

benim planım.. arkdaşlarada uyarsa mail veya Telefon yoluyla irtibat..

• Hic sorun olmuyo benim makinada ayri ayri hesaptan oyunlar war sorunsuz sadece o accontu silmemek lagzim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet__turk

Her oyuna ayri accont lagzim cunku bdf3 u indircek arkafaslar oyinu indirip silemez hesabi cunku oyunda gider eee bdf3 u beş kisi indirince baska oyunu indircek kisi email i sifrryi girsede online olamaz cunku zati 5 kisi o hesabi kullaniyo

ayrı account için ayrı mail lazım galiba...

o zaman malesef ayrı ayrı account açıcam yapacak bişi yok... ama her seferinde aynı adres ve aynı mail versem sorun olur mu dostlar...??
  • Ayni emaili almaz zati ayni hesap olum ama mesela aslan@hotmail yap otekini aslan@mail yap pc den hesap acmakdan daha kolay ewde olupda yardimci olmak isterdim ama isteyim kardesim
  • Crysis2 ile fight night alanlar ayni tek hesapdan satin alabilirsin ayni kisiler ayni oyunu aliyo sonucta bende alcam FİGHT NiGHT i yaz benide kardesim
  • quote:

Crysis2 ile fight night alanlar ayni tek hesapdan satin alabilirsin ayni kisiler ayni oyunu aliyo sonucta bende alcam FİGHT NiGHT i yaz benide kardesim

bulustuk mu aynı oyunlarda dostum
  • Aynen kismet 
  • quote:

quote:

Her oyuna ayri accont lagzim cunku bdf3 u indircek arkafaslar oyinu indirip silemez hesabi cunku oyunda gider eee bdf3 u beş kisi indirince baska oyunu indircek kisi email i sifrryi girsede online olamaz cunku zati 5 kisi o hesabi kullaniyo

ayrı account için ayrı mail lazım galiba...

o zaman malesef ayrı ayrı account açıcam yapacak bişi yok... ama her seferinde aynı adres ve aynı mail versem sorun olur mu dostlar...??

16 taneye kadar user açabiliyorsun..Hiç bir sorun olmaz ..birincigrup_dh@hotmail.com ikincigrup_dh@hotmail.com diye açabilirsin mesela şifrelerini hepsinin ayrı olarak kafandan belirle artık..Böylece kafan karışmaz..Ayrıca pc üzeirnden hotmail hesabı açmana gerek yok..Hiç açılmamış hotmail adıda kullanbiliyorsun sorun çıkmaz..Her grup için ayrı mail şart ama sorun çıkar sonra bulmasıda zor olur...İnsanoğlu bu adma sonuçta crysisi satın almıştır ama gider başka oyunları downlad edip milletin hakkını yer başın ağrır gerek yok..her grubua ayrı aç deidğim yöntmlede kafan karışmaz..Z

• patron şimdi 6 tane daha mail adresi alıyorum... ondan sonra başlıyorum davaya..

bi dakika yaa şimdi hotmailden adres almadan direkt hesap açabilir miiyim..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Justerini&Brooks -- 14 Kasım 2011; 20:16:40 >
  • quote:

patron şimdi 6 tane daha mail adresi alıyorum... ondan sonra başlıyorum davaya..

Ewet açabilirsin bugun bizzat merak edip denedim sıkıntı yok..Hotmailden ehsap almana gerek yok yeterki daha önceden alınmamış hesap adı olsun
  • quote:

quote:

patron şimdi 6 tane daha mail adresi alıyorum... ondan sonra başlıyorum davaya..

Ewet açabilirsin bugun bizzat merak edip denedim sıkıntı yok..Hotmailden ehsap almana gerek yok yeterki daha önceden alınmamış hesap adı olsun

ben şu an alıyorum ya.. sorun çıkmasın..
  • Hadi hayırlısı bakalım. bu arada Justerini&Brooks kardeşim pm attım haberin ola :)
  • şu işi en kısa zamanda sonlandırıp artık köşeye çekilmek lazım.benim son oyunlarım
  • hocam benı crysise yazın
  • quote:

crysis 2 ile infamous un fiyatlarına bakamrısın belki 2sindie alırım eğer tekini alıcaksam crys 2 yi alırım o grubuda doldurmş olur direk alırız oyunumuzu

baktım yazdım abi.. nedir ekleyeyim mi seni crysis 2 ye..??
  • quote:

quote:

quote:

ben şu an alıyorum ya.. sorun çıkmasın..

Hocam gerek yok boşuna alma ..Hotmaile şifremi gelcek sanki..Ben bugun oyun aldım daha psn_kardelk diye direk aldım hemde öyle bir hotmail ehsabı almadım pcdne ..Sorun çıkmaz birsürü arakdaşım var böyler yapan

• hocam ben crysis 2 yş alıyorum yaz beni fkat infamous fazla geldi..Yani nakitim yok borca girmk istmeiyorum o dursun şimdilik giren olmazsa boş yer olursa girerim bi cüzdanıma bakim..kısaca şimdilik infamoustan sil crysis 2 yi alıyoru mama saygılar..bf3 + crysis 2 nin parasını tek eftde öderim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.