Şimdi Ara

Psn Kardeşliği KillZone 3 Harita Paketleri + Oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikli olarak KZ3 harita paketlerini almak istiyorum harita paketini almak isteyenler kardeşliğe katılsın ayrıca 1-2 psn oyunu da belirleyip alabiliriz.

Alımı ben yaparım sizde havale veya paypal ile ödeme yapabilirsiniz.İşbank hesabım var.Harita paketlerinin fiyatına bakmadım psn den bakar yazarım kişi başı maliyeti hesaplarız.

1-EmreeTR

• from dust, renegade ops, gow collection 2, infamous 2yi de ekleyip 5li paket yapalım paypal ıle odeme yaparken paypal herhangı bır komısyon alıyor mu havale ucretı tarzı ?

hmm gönderenden değil fakat alıcıdan kesiliyormuş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solidfrost -- 20 Eylül 2011; 15:42:26 >
  • arkadaşlar bende 3 harita paketide mevcuttur psnemden 4 kisiye daha indirtebilirim uygun mudur ?
  • hocam psn hesabınız ana hesabınızsa kımseyle paylasmamanızı öneririm
  • Evet ana hesabınız değilse paylaşın hocam ben talibim 1 tanesine :) Eğer değilse kardeşliğe devam, from dust alabiliriz yanında diğer oyunlara bakmadım infamous 2 düşünmüyorum.
  • Kz3 Paketleri + From Dust psn oyunu.Kişi başı 20 tl olacak şekilde oyun eklemesi yapabiliriz.Maliyet hesabını akşam psn'e girince yapcam bunları almak isteyen ve almak istediği oyun olan varsa kardeşliğe katılabilir bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napstr -- 20 Eylül 2011; 16:16:05 >
  • resident evil 4 hd de ekleyebılırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfrost

resident evil 4 hd de ekleyebılırız

Ekleyebiliriz hocam neden olmasın dediğim gibi maliyeti fazla olmasın katılım olsun kz3 harita paketleri haricinde alacağımız oyun bende yoksa hiç farketmez olur yani...
  • Evet beyler katılımcı aranıyor From Dust psn oyunu + Kilzone3 harita paketleri bir kaç oyun daha ekleyebiliriz isteklerinize göre.
  • Merhaba arkadaşlar,

MAzur görün ama bilgim olmadığı için soruyorum.Bu PSN kardeşliği nedir.Yani oyunu bi kişinin hesabından diğerleride mi indiriyo nasıl oluyo.açıklayabilir misiniz ?

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeisomur

Merhaba arkadaşlar,

MAzur görün ama bilgim olmadığı için soruyorum.Bu PSN kardeşliği nedir.Yani oyunu bi kişinin hesabından diğerleride mi indiriyo nasıl oluyo.açıklayabilir misiniz ?

İyi forumlar.

psn kardeşligi güzel birşeydir bir oyun alip 5 kişi download yapıp oyunu oynuyor yeni hesap acip oyunu ordan satin aliyosun diger 4 kisiyle hesap bilgilerini paylasiyorsn neticede 50 tl lik oyunu 10 tl ye alip oynamiş oluyosn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

Orijinalden alıntı: lifeisomur

Merhaba arkadaşlar,

İyi forumlar.

psn kardeşligi güzel birşeydir bir oyun alip 5 kişi download yapıp oyunu oynuyor yeni hesap acip oyunu ordan satin aliyosun diger 4 kisiyle hesap bilgilerini paylasiyorsn neticede 50 tl lik oyunu 10 tl ye alip oynamiş oluyosn

hmm anladığım kadarı ile bir hesabın kullanıcı adı ve şifresi 5 kişi ile paylaşılıyor ve aynı kullanıcıya 5 kere download hakkı tanıyor psn.böylece bir kere para ödeyip 5 kere download edilebiliyor.ve bunu herkes birbirinden haberli yapması gerekiyor ki aynı anda 2 kullanıcı girmesin diye.anladım teşekkürler bilgi için.

• Retro map packi aldim bende ounucak adam ariyodum psn OPM22 ekleyin
  • Hocam tüm haritalar var mı paylaşım hakkınız var ise satın alabilirim.
  • selamün aleyküm, map pack bundle'a ortak olabilirim parayı operatörüne TL olarak atabilriim veya banka hesabına yükleyebilirim nasıl istersen?
  • Hocam kendi hesabimdan aldigim icin vermem sakat ama gelin bi kardeslik kuralim benide yaz devamli olsun bu kardeslik dead space 2 ile baslariz yada infamous 2 resident evil veronica felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 23 Ekim 2011; 1:32:03 >
  • Oyunun Maaliyeti ve Boyutu Ne kadar !*
  • Killzone 3 , 3 harita paketinide satıyorum arkadaşlar fiyatı 30 tl dir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.