Şimdi Ara

Psn hakkında bilgisi olan baksın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sorunum şu. Ps4 ü yeni aldım ve mevcut bir psn hesabım var. Bu hesabı halen sahibi olduğum ps3 te de kullanıyorum ve hesapta ps3 için satın alınmış oyunlar var. Satın aldığım Gta4, Gta5, fifa 13, 14, 15 gibi oyunların yanı sıra ps plus vasıtasıyla indirdiğim oyunlarda var. Anlayacağın ps3 içi oyun dolu. bu ps3 ü elden çıkarmak istiyorum ama ucuzada gitsin istemiyorum. Bu ps3 ü içinde kendi hesabımla birlikte satsam ama şifremi vermesem sattığım arkadaş kendi hesabıyla bu oyunları oynayabilirmi? Şifremi vermediğim sürece şifrem güvende olur mu? Şifremi örneğin 1 sene sonra değiştirsem satın alan arkadaş bu oyunlara hala girebilirmi? Ve son soru. psn web sitesi aracılığıyla sattığım ps3 sistemini tekrar deaktive edebilirmiyim? Bilginiz var ise benimle paylaşırmısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 11 Şubat 2015; 1:08:44 >

• Hesabı deaktive etmediğiniz sürece şifresini değişmediğiniz sürece o konsoldan oynar ancak ufak bir değişimde parola ister. Kimsenin şifresiz olarak hesap alacağını sanmıyorum hocam biraz salak olması lazım..

Eğer ps3le birlikte onuda satacaksınız ve ps4 geçtiyseniz herşeyiyle vermek daha doğru değil mi?

Şifre değişirseniz kesinlikle şifre soracaktır hatta hesap üzerinden alışveriş yapmak isterse vs de şifre soracaktır.
  • Ben salak aramıyorum hocam estağfurullah. ZAten oyunların değeri sallıyorum 200 tl ise ben 50 tl ye vericem. ve 1 sene maksimum şifre değiştirmiycem. Ama bu hesabı kendi ps4 ümde ana hesap olarak kullanmaya devam edicem. ve yeri gelecek plus alıcam. dolayısıyla ps3 hesabımda beleşten bu plus tan faydalanacak. ben bunu istemiyorum. sadece sorunum bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tods

Ben salak aramıyorum hocam estağfurullah. ZAten oyunların değeri sallıyorum 200 tl ise ben 50 tl ye vericem. ve 1 sene maksimum şifre değiştirmiycem. Ama bu hesabı kendi ps4 ümde ana hesap olarak kullanmaya devam edicem. ve yeri gelecek plus alıcam. dolayısıyla ps3 hesabımda beleşten bu plus tan faydalanacak. ben bunu istemiyorum. sadece sorunum bu.

Bu durumda tek yol ps4 için yeni bir psn hesabı oluşturmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoQi -- 11 Şubat 2015; 1:21:02 >
  • DoQi kullanıcısına yanıt
    Peki şu sorumu cevaplarmısınız? psn web sitesinde aktifleştirdiğimiz cihazları görebiliyoruz. o web sitesinden cihazları silersek makinede deaktif olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tods

Ben salak aramıyorum hocam estağfurullah. ZAten oyunların değeri sallıyorum 200 tl ise ben 50 tl ye vericem. ve 1 sene maksimum şifre değiştirmiycem. Ama bu hesabı kendi ps4 ümde ana hesap olarak kullanmaya devam edicem. ve yeri gelecek plus alıcam. dolayısıyla ps3 hesabımda beleşten bu plus tan faydalanacak. ben bunu istemiyorum. sadece sorunum bu.

Hocam bu şekilde satmanız hem sizi hemde alıcıyı zor duruma düşürür bence dikkatli olun güzelce satın. 150'den verin mesela... Çünkü hesapla oynarken ne sizin ne de onun içi rahat edecekki zaten şifresini vermeden alacak kişi ancak arkadaşınız tanıdığınız biri olur hocam. Belki bu kadar yakın birine satabilirsiniz?

Son sorunuz içinse (bana sorulmasada) deaktive olur diye biliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.