Şimdi Ara

PSN değişimi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuanki PSN hesabımda BF4, Watch Dogs ve FIFA14 var. Önümüzdeki 1-2 gün içerisinde The Last of Us aldıktan sonra yeni bir PSN hesabı TLOU'ın yanına BF4'ü alıp o ikiliyi o PSN hesabında kullanmak istiyorum. Şimdi böyle yapmak mümkün sanırım değil mi ? BF4'ü mevcut hesabımdan silip yeni açacağıma yükleyeceğim. Ama sormak istediğim BF4'deki lvl ve açtığım silah, ekipmanlar sıfılanacak mı muhtemelen böyle oalcaktır zaten ama sormak istedim yinede.

• Hayir oyle bir sey mumkun degil. Oyunu aldigin hesaptan,baska bir hesaba geciremessin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut hesaptan silip, CD ile yeni hesaba yükleyemiyor muyum ? Oyunlar dijital değil. E peki kutulu oyun satarken ikinci el alan kişiler nasıl yükleyip oynayabiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LAKERS

Mevcut hesaptan silip, CD ile yeni hesaba yükleyemiyor muyum ? Oyunlar dijital değil. E peki kutulu oyun satarken ikinci el alan kişiler nasıl yükleyip oynayabiliyor ?

Kutulu oyun zaten hesaba yuklenmez. Hesapta sadece save dosyan olur. Istersen kutulu oyunu her gun farkli ps de oyna,ama ayni hesapla giris yaptigin surece kayit dosyan hep senin olur.

• Ha tamam o zaman farklı PSN ile oynadığın zaman sadece save'ler kastığın level'lar trphy'ler vs sıfırlanıyor ? Ve kastıklarında hangi hesapla oynuyorsan o hesapta kalıyor anladığım kadarıyla.

Birde mesela sormak istediğim şimdi x PSN hesabımda kastığım BF4 silah ve ekipmanları, oyunu başka bir PSN hesabında oynamaya başlayıp orada da kastığında x hesabımdaki kasılan silahlar vs o hesapta kalıyor daimi değil mi? Yeni hesapta sıfırdan başlanıyor kasmaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xEthjeh -- 1 Ağustos 2014; 3:53:51 >
  • quote:

Ha tamam o zaman farklı PSN ile oynadığın zaman sadece save'ler kastığın level'lar trphy'ler vs sıfırlanıyor ? Ve kastıklarında hangi hesapla oynuyorsan o hesapta kalıyor anladığım kadarıyla.

Birde mesela sormak istediğim şimdi x PSN hesabımda kastığım BF4 silah ve ekipmanları, oyunu başka bir PSN hesabında oynamaya başlayıp orada da kastığında x hesabımdaki kasılan silahlar vs o hesapta kalıyor daimi değil mi? Yeni hesapta sıfırdan başlanıyor kasmaya.

Bf 4 oynamadigim icin bilemiyorum. Ama trophyler falan yeni hesap acarsan sifirlanir.

• Arkadaşlar bir de yeni PSN açınca PLUS'ı tekrardan mı almak zorundayım yeni açtığım hesap için ?
  • quote:

Arkadaşlar bir de yeni PSN açınca PLUS'ı tekrardan mı almak zorundayım yeni açtığım hesap için ?

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

quote:

Arkadaşlar bir de yeni PSN açınca PLUS'ı tekrardan mı almak zorundayım yeni açtığım hesap için ?

Evet

Yeni bir PSN açtım ama PLUS almadan BF4 multi oynayabiliyorum ? 14 günlük deneme şeysinden vs'de almadım ilk hesaptaki PLUS'tan yararlanılıyor sanırım.
  • İlk hesabını ana hesap olarak kurmuştuysan evet ondan yararlanıyor.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Hocam dün yeni PSN açtıktan sonra şöyle bir bölüm gelmişti bu PSN'i ana PSN olarak kaydetmek ister misiniz işte böyle yaparsanız açılışta bu otomatik olarak açılacaktır vs gibisinden bende o şekilde seçtim ama ona rağmen multiplayer oynayabiliyorum oyunları
  • önemli değil, 16 tane hesabı o şekilde ana hesap olarak atayabiliyorsun.
  • Anladım hocam ben şimdi bundan sonra bu yeni açtığım hesap ile devam etmek istiyorum. PLUS'ı 3 aylık satın almıştım bitince yeni açtığım hesaptan satın alıp diğer hesabımı silebilirim değil mi sorun olmaz ?
  • aynen öyle yap, birşey olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.