Şimdi Ara

psn de türkçe karakter giremiyoruz.kredi kartı nasıl olacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
13.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mesela benim isminde ö harfi var. ve kredi kartıyla ismimi girmek istediğimde ö yerine o yazmak zorunda kalıyorum. oda bilgiler yanlış diyor.

ö yapmanın yolu var mı?

• hatayı başka bir yerden veriyordur benim adım adımda da ı harfi var ama i yazıyorum hata vermiyor kullandığın kart master card ise kabul etmez visa olması lazım...
  • evet garantinin master card ı.
    demek o yüzden
  • kahrolsun mastercard bene hsbc campus mastercard var biohazard2 indirecem olmuyor olmuyor
    mastercarda
  • mastercard'a fazla yüklenmeyin

iki ayrı hesabım var, birinde visa, diğerinde master card'ım kayıtlı

nerde okumustum hatırlamıyorum ama, US store master card'da problem cıkarabiliyomus, Us hesabı alırken visa takılın sadece....(master card'ın kabul oldugu hesabım UK bu arada)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MK_X

mastercard'a fazla yüklenmeyin

iki ayrı hesabım var, birinde visa, diğerinde master card'ım kayıtlı

nerde okumustum hatırlamıyorum ama, US store master card'da problem cıkarabiliyomus, Us hesabı alırken visa takılın sadece....(master card'ın kabul oldugu hesabım UK bu arada)

hocam nasıl yani? siz uk psn den kredi kartınızla herhangi birşey satın alabiliyor musunuz?
  • Şimdi oyun indirdiğinizde ps3 de oynayabiliyormusunuz tam sürüm bir oyunu? yani oyun hd ye mi kaydoluyor??
  • oynuyoruzda adam gibi tam sürüm oyun yok psn de Siren var mesela onuda episode diye bölümlere ayirmislar. ama internete girebilmesi güzel.
  • Ula benim soyadımda da Ç var, bende de hata veriyor. Ne edeceğiz şimdi hiçbir halt satın alamıyoruz.
  • Benim soyadım da da "ü" harfi var "u" olarak yazıyorum sorunsuz alışveriş yağıyorum. (kartım visa). Hata başka biryerden geliyor olması lazım.
  • Bizim kartlar mastercard işte sorun o.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.