Şimdi Ara

PSN ÇÖKTÜ,SİZCE HANGİ OYUNLAR VERİLCEK BİZE ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
7
Favori
8.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ocean72

Amazon com da alınacak psn plus 1 yıllık üyelik 116 TL yapıyor, TR deki bedeli nedir?

150 tl
  • Son bir sorum var.
    elimde 1 aylık psn plus promo kodu var. 1 yıllık da alırsam ve arka arkaya kodları girersem 13 aylık hakkım mı olur yoksa hala 12 ay mı? gerekiyorsa 1 aylığı bitirip arkasından 1 yıllığı alırım.
  • Arkadaşlar su an da oyun almak psn den Güvenli mi yoksa bu olaylar biraz geçsin öyle mi alıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knack veya LBP3 verebilirler bence

Ya da enideyyng
  • Hicbir sey vermeyecekler. Hic bosuna umitlenmeyin. Sadece plus sahiplerinin suresini uzatirlar. Birde su yaptiklari indirimleri uzatirlar o kadar. Hayallere hic kapilmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: udolu1905

quote:

quote:

quote:

Merhaba,
    Bu olayda yeniyim. PS4 ü aldım.psn us hesabı yaratıp alışverişi amazon com ile yapacağım plus üyeliği de gift card' ları da oradan alıp psn hesabıma ekleyeceğim. Sorum şu,
    Mevcutta cihaz kullanıcı arayüzü Türkçe, us psn hesabını primary hesap olarak yaratırsam öncesinde yada sonrasında dili ingilizceye çevirmem gerekli mi? Yada önce çevirip sonra mı us psn hesabını cihaza tanımlayayım. Bir şey atlamayayım diye sormak istedim.
    Selamlar

hayır dili felan çevirmene gerek yok. sadece hesap oluştururken bölge olarak amerika yı seçmen lazım .

psn us hesabını yaratırken amerikan adresi gireceğim zaten.
    şansıma ps4 aldık, psn kaput olmuş... sık sık oluyor mu böyle?

amerika adresi ve bölge seçme var o bölgeyi us seçtinmi tamamdir arada bakıma giriyorda 2 -3 ayda bir bu sefer saldırı yaptılar

Merhaba,

Bölgeyi us seçtikten sonra, bir alt sırada, bir yutube videosunda gördüğüm kadarıyla dil seçeneği var. Burada muhakkak ingilizce mi seçilmeli? Seçilirse arayüz de ingilizce mi olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

Hicbir sey vermeyecekler. Hic bosuna umitlenmeyin. Sadece plus sahiplerinin suresini uzatirlar. Birde su yaptiklari indirimleri uzatirlar o kadar. Hayallere hic kapilmayin.

Aynen, zaten şuan verdikleri ne ki alayı ateri oyunu. Üzgünüz diyip oyun verecek olsalr verecekleride bundan farklı olmaz. Aylardır bedava verilen oyunları indirmiyorum özellikle PS3 için çöp veriyorlar.....

Tek zevkimiz multi bf3 tü oda kaç gündür yok kim bilir ne zaman gelecek oda muallakta iyiki 4 almamışışm içime otururdu onca para, fiyatlar düşünce 2015 sonuna alırız artık.
  • Bu şey ne zaman açılıcak bilen varmı günlerdir online oyun oynıyamıyoruz saçmalık
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,
    Bu olayda yeniyim. PS4 ü aldım.psn us hesabı yaratıp alışverişi amazon com ile yapacağım plus üyeliği de gift card' ları da oradan alıp psn hesabıma ekleyeceğim. Sorum şu,
    Mevcutta cihaz kullanıcı arayüzü Türkçe, us psn hesabını primary hesap olarak yaratırsam öncesinde yada sonrasında dili ingilizceye çevirmem gerekli mi? Yada önce çevirip sonra mı us psn hesabını cihaza tanımlayayım. Bir şey atlamayayım diye sormak istedim.
    Selamlar

hayır dili felan çevirmene gerek yok. sadece hesap oluştururken bölge olarak amerika yı seçmen lazım .

psn us hesabını yaratırken amerikan adresi gireceğim zaten.
    şansıma ps4 aldık, psn kaput olmuş... sık sık oluyor mu böyle?

amerika adresi ve bölge seçme var o bölgeyi us seçtinmi tamamdir arada bakıma giriyorda 2 -3 ayda bir bu sefer saldırı yaptılar

Merhaba,

Bölgeyi us seçtikten sonra, bir alt sırada, bir yutube videosunda gördüğüm kadarıyla dil seçeneği var. Burada muhakkak ingilizce mi seçilmeli? Seçilirse arayüz de ingilizce mi olur?

orası store un dil secenegi orayı ingilizce secmek zorundasın yani satın al buy felan oluyor

• Ne zaman gelecek bu ya Sony açıklama yaptı mı

• Olan benim Gran Turismo 6 nın %200 bonusuna oldu
  • Sakin olun hemen kredi karti korkusuna girmis herkes. Arastirdigim kadariyla ortada gercek anlamda bir hackleme olayi soz konusu degil. Zaten hackerlerin bizzat kendi aciklamalarina gore PSN'in guvenlik altyapisi diger platformlara nazaran daha saglammis ozellikle son haklenme olayindan sonra.

Bu olay DDoS olarak bilinen serverlara ayni anada asiri derecede yuklenmenin sonucu serverlarin cokmesine sebep olan bir islem ve bu seferdeki olay da zaten bu konuda daha once de defalarca ism yapmis Lizard Squad ekipi tarafindan ustlenmis. Serverlar bugun yarin acilir yine muhtemelen cunku Finest Squad olarak bilinen diger bir haker gurup da su anda karsi saldiriya gecmis durumda ve durumu duzeltmeye calisiyorlarmis. Ayrica Xbox Live'n PSN'e gore cok daha kolay haklenebilecegini aciklamislar. Nerdeyse hic bir guvenlik onlemi yokmus Xbox Live'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 27 Aralık 2014; 4:22:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadangel1344

quote:

Orijinalden alıntı: diker1905

Sony bir Türk şirketi olsaydı hiç bir şey vermezdi tekrar online olduğuna şükrederdik, Apple gibi kullanıcı dostu bir şirket olsaydı 200 $ lık gift card verirlerdi.
    Diğer platformlarında aynı sıkıntıyı yaşadığını göz önünde bulundurursak bence 1 aylık plus üyelik ya da alacağın 2 PSN oyununda %50 indirim verecekler herkese..

Oha 200 çift code mu 2cumleyle koskoca şirketi batirdi

Plus i olanlarla olmayanlara ayni hediyeyi vermek niye sen ben o para odeyip kullananlara haksizlik degil mi 10 gun gittiyse o kadarini yuklesin o zaman . Yada plus uyelerine ekstra indirim birsey vermeli sonucta onceden parasini odedigim hizmetten yararlanamama durumu soz konusu ...

Para odemeyenler daha avantajli bu durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

quote:

Sony bir Türk şirketi olsaydı hiç bir şey vermezdi tekrar online olduğuna şükrederdik, Apple gibi kullanıcı dostu bir şirket olsaydı 200 $ lık gift card verirlerdi.
    Diğer platformlarında aynı sıkıntıyı yaşadığını göz önünde bulundurursak bence 1 aylık plus üyelik ya da alacağın 2 PSN oyununda %50 indirim verecekler herkese..

Plus i olanlarla olmayanlara ayni hediyeyi vermek niye sen ben o para odeyip kullananlara haksizlik degil mi 10 gun gittiyse o kadarini yuklesin o zaman . Yada plus uyelerine ekstra indirim birsey vermeli sonucta onceden parasini odedigim hizmetten yararlanamama durumu soz konusu ...

Aynen pluslılara orta şekerli bir oyun versin eyvallah derim. Hatta iyiki saldırı olmuş derim Herkese verirse esprisi kalmaz. Plussızın zaten psnle işi yok. Ancak belki bir şey alacaktı alamadı olur. Kaçan bir şey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

quote:

Aynen pluslılara orta şekerli bir oyun versin eyvallah derim. Hatta iyiki saldırı olmuş derim Herkese verirse esprisi kalmaz. Plussızın zaten psnle işi yok. Ancak belki bir şey alacaktı alamadı olur. Kaçan bir şey yok

Sadece ps4 icin dusunme psn i belki adam 3 sahibi ama plusi da var . Ya da 3 sahibi ama plus i yok online oynayamiyor. Ben mesela online oyun cok severim mahrum kaldim kac gundur. Saldiri tamam da bole 3 gun 3 gece olur mu ya ayiptir asiret dugunu gibi !

• Live chat e baglanicam yeter artik beklemek zorundamiyiz bakalim ne cvp verecekler 500 kisi sira var diyor yinede uyumazsam beklicem olmadi yarin tekrar sorucam sonucta parasini odemisim sadece plus degil ps4 ya da psn ile calisan bir sony urunu almanin ne faydasi var bu kadar gun bu makinayi online ozellikleriyle kullanamayacaksam ! Parasini bastan almayi biliyorlar gecen 0.01 cent yoktu live chatteki elemana sordum yani 1 cent indirim yaparmisinz yok yapamaZmis bal gibide yaparsin 5 dolar voucher versen olurmusun! Git 20 ya da 10 dolar al bende biliyorum kredi yuklemesini is iyilik yapmaya gelince domuz gibiler biraz amazondan ondan bundan hizmet ogrensinler ! Japonlarda hic uckagitci paragoz degildir normalde ama bunlar kime cekmis anlamadim ! Parayi catir catir almayi biliyorlar is hizmete iyilige musteri memnuniyetine gelince ahkam kesiyorlar iyi elime firsat gecti lizard sayesinde saydirayim biraz sunlara live chatte! Ust yonetimede rapor etsin gerekirse ozur mozur kabul etmicem . Ugrasabilen varsa aranizda sizde baglanin

• Zannetmem oyun vereceklerini

• Ortada hack falan yok, olay DDoS`dan ibaret. Yalniz Serverlarin bu kadar uzun sure kapali kalmasi ve PSN`in zaten yerlerde olan imajinin daha da zedelenmesi Sony icin cok buyuk kayip.

Oyun vereceklerini dusunmuyorum acikcasi ama PSN`in uzun sure kapali kalmasindan dolayi ozur niteliginde bu ayki plus oyunlarinda bir guzellik yapabilirler bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ixion -- 27 Aralık 2014; 3:56:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Zannetmem oyun vereceklerini

ilk başta bende böyle düşünüyodum ama süre uzadıkça oyun verme ihtimalleri artar bence
  • İndirimi bedava oyunu boşverin plustan yedikleri şu günleri telafi etsinler bari yada rezil plus hizmetine indirim yapsınlar..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.