Şimdi Ara

PSMG / PLAYSTATION MOTOR SPORLARI GRUBU (Kayıtlar Devam ediyor) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
3
Favori
7.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maxtar

quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Arkadaşlar selamlar daha önce 2010 ve 2011 oyunlarını oynadım fakat bu oyunu oynamadım daha. Oyunla iç içe olan insanlar olduğunuzdan soruyorum, oyunda dfgt ile oynayan ve direksiyon açısı ile ilgili bilgi verecek var mı hala 180 derece mi dönüyor bir iyileştirmeye gitmişler mi?

Konu icinde ayarlar var. gozat istersen.

Hiç ilk sayfaya bakmak aklıma gelmedi, sağolun, iyi oyunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

quote:

quote:

arkadaşlar oyunu biraz denedim ama sıralamalar için kaç tur atmak lazm sıralamayı bi rturda biteremem mi ?? sıkıcı oluyor hep yarıda kestim sıralamaları ...
    birde oyuna girince kers çalışmıyor neden ? oynadığım pist ile mi alakalıydı ?

Kers çalışması lazım 2012de. siralamayı da istediğin gibi ayarlayabilirsin...

sıralamayı nasıl ayarlıyorum ? bi yardı medersen. sevinirim. garajda engineer a tıklıyorum oradan mı oluyor nereden ?

Garaja girdikten sonra sıralama ayarı yapamazsın. PS başında değilim. Garaja girmeden oyun ayarlarında ayarlaman lazım. PS3 te baktığımda söylerim. Bir de bu ne için kariyer mi online mı hangisi ? Oyun f1 2012 değil mi?

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar selamlar daha önce 2010 ve 2011 oyunlarını oynadım fakat bu oyunu oynamadım daha. Oyunla iç içe olan insanlar olduğunuzdan soruyorum, oyunda dfgt ile oynayan ve direksiyon açısı ile ilgili bilgi verecek var mı hala 180 derece mi dönüyor bir iyileştirmeye gitmişler mi?

Oyunu aldığında grubumuza bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

ismim Altuğ. Psn Reventon_TR

GRUBUMUZA KATILAN PİLOTLARIMIZ / SON DURUM(Psn ID) :

1- metin_1 : Metin
    2- sezerx77 : Halil
    3- cihat1975 : Cihat
    4- UnKnOwN_ReBeL_ : Kemal
    5- kaaantr : kaan
    6- OO_TURKEYY_OO : Egemen
    7- PREDATOR_AS_1990 : Aykut
    8- hkn_clskn_17 : Hakan
    9- kaleee17 : Arınç
    10-SG-4889 : Haluk
    11-Reventon_TR : Altuğ

Çığ gibi büyüyoruz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar oyunu biraz denedim ama sıralamalar için kaç tur atmak lazm sıralamayı bi rturda biteremem mi ?? sıkıcı oluyor hep yarıda kestim sıralamaları ...

sıralamayı nasıl ayarlıyorum ? bi yardı medersen. sevinirim. garajda engineer a tıklıyorum oradan mı oluyor nereden ?

Garaja girdikten sonra sıralama ayarı yapamazsın. PS başında değilim. Garaja girmeden oyun ayarlarında ayarlaman lazım. PS3 te baktığımda söylerim. Bir de bu ne için kariyer mi online mı hangisi ? Oyun f1 2012 değil mi?

evet carier modu için soruyorum. ps3 girdiğin bir ara yazarsan sevinirim.

• gurubumuz yakında inşallah 25-30 lara çıkar metin tebrik ederim emeklerin boşa gitmedi bende kısa zamanda hadset alacağım yarın yarışda olmaya çalışacağım
  • quote:

quote:

quote:

okan psn ni yazarsan iyi olur guruba girmek istersen benide ekle sezerx77

• quote:

Orijinalden alıntı: SzRCiq

quote:

quote:

quote:

okan psn ni yazarsan iyi olur guruba girmek istersen benide ekle sezerx77

Abi oyunu bu sene almak ve almamak arasında gidip geldim iki senedir oynadığım oyun pek memnun kalmadım açıkçası, dönem dönem f1 e ilgim artıyor kafama eser ve gaza gelirsem alacağım anca Psnden seni ekliyorum bu arada abi...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet carier modu için soruyorum. ps3 girdiğin bir ara yazarsan sevinirim.

Carrier modda aracının seçtikten sonra en alt en sağda settingse giriyorsun...

Paricipation Level da üç seçenek göreceksin:

1-Long weekend - Full Qualifying - En uzun sıralama.. 3 ayaklı sıralamanın tamamını oynaman gerekir her yarış.
    2-Short weekend - Full Qualifying : 15 dakikalık sıralama'dır.
    3-Short weekend -One-Shot Qualifying: Sıralama sadece tek turdur.

İstediğini seçebilirsin. Umarım yardımcı olmuşumdur.

• quote:

gurubumuz yakında inşallah 25-30 lara çıkar metin tebrik ederim emeklerin boşa gitmedi bende kısa zamanda hadset alacağım yarın yarışda olmaya çalışacağım

İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz....Yarış Sensiz olmaz abi... sakın ha
  • quote:

quote:

gurubumuz yakında inşallah 25-30 lara çıkar metin tebrik ederim emeklerin boşa gitmedi bende kısa zamanda hadset alacağım yarın yarışda olmaya çalışacağım

İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz....Yarış Sensiz olmaz abi... sakın ha

konu takip metin abi
  • Oyunu PSN'den alacak olan varsa ortak olabilirim arkadaslar.sadece bu grup icinden hali hazirda almis olan varsa ortak olabilirim. Aksi takdirde spotculara dogru yol alacagim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oyunu PSN'den alacak olan varsa ortak olabilirim arkadaslar.sadece bu grup icinden hali hazirda almis olan varsa ortak olabilirim. Aksi takdirde spotculara dogru yol alacagim :)

Hocam 50TLye satıyor bir arkadaş. kaçırma derim..

http://forum.donanimhaber.com/m_69663306/tm.htm
  • quote:

quote:

Oyunu PSN'den alacak olan varsa ortak olabilirim arkadaslar.sadece bu grup icinden hali hazirda almis olan varsa ortak olabilirim. Aksi takdirde spotculara dogru yol alacagim :)

Hocam 50TLye satıyor bir arkadaş. kaçırma derim..

http://forum.donanimhaber.com/m_69663306/tm.htm

Mesaj attim. Bakalim , hayirlisi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynı direksiyon ile oynuyorum Driving Force GT, sitedeki ayarları yaparsanız, direksiyon çok iyi olur, ayar yapmadan önce benim ki kötüydü şimdi süper oldu. Ayarlardan saturation'ı site ayarlarına ilaveten biraz daha arttırabilirsiniz, 5-10 derece daha, kişisel zevkinize kalmış. Bunun dışında maxtar arkadaş size araç setup'ını oyunumuza katılırsanız verecektir, araç bu ayarlar yapıldıktan sonra çok güzel gidiyor, oyunun keyfi artıyor.
  • Q sırasında internet gitti kusura bakmayın, tekrar geri nasıl döneceğimi bulamadım. Devam eden sessionlar içinde de görünmüyordu.
  • akşam yarış çok güzel oldu kaan tebrik ederim monzada 1.21 yaptın süpersin metin ile aykut da çokiyi pilotlar manual viteste oynamaya çalışıyorum hala derecemi artıramadım kullandığınız ayarları oyunun inceliklerini yazarsanız memnun olurum yeni başlayan arkadaşlarda bilgi sahibi olur oynadıkça daha iyi dereceler gelecek .
  • sayfamızıda biraz canlı tutalım ilk sütunda kalırsa daha dikkat çeker gurubumuza katılım daha çok olur
  • quote:

akşam yarış çok güzel oldu kaan tebrik ederim monzada 1.21 yaptın süpersin metin ile aykut da çokiyi pilotlar manual viteste oynamaya çalışıyorum hala derecemi artıramadım kullandığınız ayarları oyunun inceliklerini yazarsanız memnun olurum yeni başlayan arkadaşlarda bilgi sahibi olur oynadıkça daha iyi dereceler gelecek .

Teşekkür ederim Halil abi , monza yarışı çok keyifliydi ve güzel bir yarış oldu.Sayı olarak az kişiydik ama keyif aldık.Umarım bir daha ki yarışa daha kalabalık oluruz.

Halil abi ben tüm yardımlar kapalı oynuyorum.Özellikle yaptığım bir ayar yok. Setuplarımız var eğer seninkiler iyi değilse sana setup konusunda yardımcı oluruz. Sana tüm pistlerin setuplarını email adresine gönderirim. Direksiyonla oynuyorsan onun için ayarlar 1. sayfada var.Direksiyon ayarlarını o şekilde yaptığın zaman daha rahat döner . Eğer yapmazsan araba dönmüyor.

Time trial e girdiğimiz zaman her piste sürüş eğitimini gösteren video var onu izlemeni tavsiye ederim.Ben bazı bilmediğim pistlere alışabilmek için orada ki sürüş videosunu izliyorum. Viraja hangi açı ve ne kadar bir hızla girdiğine bakıyorum . Çünkü virajı doğru açıyla dönmediğimiz zaman çok zaman kaybediyoruz ve derece çok kötü oluyor. O sürüş videoların sana katkısı olacağından eminim Halil abi. Ayrıca time trial de vakit geçirmeni tavsiye ederim .Orada ki her piste uzun süre devamlı sürüş yap. Her tur bir öncekine göre daha iyi oluyorsun.Zamanla iyice alışıyorsun. Hızın artıyor ve derecelerin de gelişiyor.

• Selaminaleyküm arkadaslar,abiler

bende simdi üye oldum foruma....simdiye nasip kismetmis foruma üye olmam :D

tebrikler (Balli) dostum cok iyi sürdün hatasizdin vallahi....
    bende cok keyif aldim yaristan....ama yarisin basinda hatam olmasaydi dahada zevkli olurdu dostum basa bas giderdik

ama metin abi ile halil abi cok iyi sürüyorlar ve zamanla daha da iyi olucaklar....vallah ileride dikkat etmek lazim kaan :)

Saygilar Aykut

PSN: PREDATOR_AS_1990
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.