Şimdi Ara

Psikoloji Bölümü Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben de psikologa gitmiştim. Genç ve güzel bir kadındı. "Yaparsın tıtlım, bitanem, kendine güven" filan diyordu. Bence psikologa giden herkes aşık olarak ordan çıkmıştır
    Güzel iş. Şimdi ben psikolog olsam, buhran geçiren genç, güzel, beyaz tenli, duygusal, gözleri dolu dolu, anime'den fırlamış kızlar gelse, ben onlarla ilgilensem de bana platonik aşık olsalar, güzel olmaz mı hocu

• sence psikolog olmak öyle bir şey olsa
    ben daha demin açtığın konuda bu kadar çok sevdiğim bölümü hassas olduğum için bırakmak durumunda kalacak olmam çok üzücü der miydim?
  • Belki şöyle biri gelir;

"Yaparsın aşkitom yaa, niye üzülüyosun" filan "msn, face, wtsapp var mı"ya bağlarım

@R3DROS3V3RTIGO
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtu

Belki şöyle biri gelir;

"Yaparsın aşkitom yaa, niye üzülüyosun" filan "msn, face, wtsapp var mı"ya bağlarım

@R3DROS3V3RTIGO

öyleleri de geliyor tabiki ve keşke hep öyleleri gelse :(

• Baya duygusal adamsın ha, şimdi niye üzüldün sen
    Üzülme tıtlım ya, psikolojiyi bitirir, kendi dükkanını açarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtu

Baya duygusal adamsın ha, şimdi niye üzüldün sen
    Üzülme tıtlım ya, psikolojiyi bitirir, kendi dükkanını açarsın.

her gün deli gibi psikoloji bölümünü araştırıyorum,psikopata bağladım
    keşke psikoloğa sorunu sadece duygu durum bozukluklarından ibaret olanlar yani depresyon,majör depresyon,distimi,mani vb. gelse o zaman gerçekten forumda napıcam ben falan diye kafayı yemezdim
    ama öyle danışanlar geliyor ki ve stajlarda vs öyle insanlarla uğraşıyorsun ki ya sigaraya ya alkole ya başka şeylere başlıyorsun yada bir psikolog olarak başka bir psikologtan psikolojik destek alıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Half Moon Syndrome -- 6 Temmuz 2015; 10:39:58 >

• psikoloğun derdini sunduğu psikolog da başka psikoloğa gidiyor en sonunda dayanıklı olan kazanıyor ha :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saçmasapansözler

psikoloğun derdini sunduğu psikolog da başka psikoloğa gidiyor en sonunda dayanıklı olan kazanıyor ha :D

ben dayanıklı değilim işte
    ama psikoloji bölümünü de çok seviyorum
    okuması bu kadar zevkli olan bir bölümü ben nerde bulcam bir daha
  • önceki mesajlarından anladığım kadarıyla psikoloğun var öyle değil mi? ondan bu konuda destek alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saçmasapansözler

önceki mesajlarından anladığım kadarıyla psikoloğun var öyle değil mi? ondan bu konuda destek alabilirsin.

alcam zaten de boş gün bi ayarlayamadık
    her günü dolu nerdeyse kadının
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.