Şimdi Ara

psikiyatrik ilaç görülmeyecek yan etki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu konu için çok çok acil cevap lazım.bana psikiyatrik iğne vurdular.hiç görülmeyecek bir yan etki yaptı.muhtemelen vurulan ilacın kimyası bozuktu.ben hangi ilaç olduğunuda hatırlamıyorum.ancak ilacı eve kendileri getirip yaptılar.burdan hangi ilaç olduğunu bulabilir miyim?şimdi bu yan etki hayatımı olumsuz etkiliyor.psikiyatri doktorunada gitmedim,kendi kendine geçer bana fazladan psikiyatrik ilaç vermesinler diye.ben bu ilacı vuran şirketten beni zarara uğrattıkları için tazminat almak veya en azından bu ilacın bu yan etkisinin kaldırılmasını istiyorum.bunun kanıtını nasıl sağlarım acaba?zarara uğrattıklarına dair deliller var.ancak bunlar yeterince somut değil.bu çok nadir görülen hatta görülmeyecek bir yan etki.ortaya koyacağım delillerimde var.ancak görülmeyecek bir yan etki olduğundan bunun tıp kanıtı bulunabilir mi emin değilim.ben bu yan etkiden dolayı somut bir şekilde zarara uğradım.muhtemelen kasıt olmadan yanlış bir iğne vurdular.ama gerçekten zarara uğramış durumdayım.düzeltilmezse hayatımı olumsuz etkilemeye devam edebilir.yan etki şu.1.5-2.5 yıldır dışarı çıkamıyorum.otobüste duramıyorum.biri yaklaşırsa telefon açarsa otobüste yer değişiyorum.telefonla konuşamıyorum.en son saçımı kestiremedim.insan içine çıkamıyorum.böyle bir etkisi oldu hayatıma.kopuğun bir tanesine denk gelir,sen bana niye küfür attın liderime niye küfür attın diye bana zarar vermesinden korkuyorum.çünkü ağzım dönüyor küfür falan atabiliyorum.kafamda da yaratmadım.bu yan etki psikiyatrik iğneyi vurduktan kısa bir süre sonra ortaya çıktı ve halada geçmedi.bu yüzden ilaç şirketinden istemeden böyle bir olay sebep olsalar bile sonuçta zarara uğrattıkları için tazminat alabilir miyim?en azından bu yan etkiyi düzeltsinler.şimdi ben tazminat almayı veya hayatıma daha fazla olumsuz etki etmeden bu yan etkiyi kaldırmalarını nasıl sağlarım?dediğim gibi çok çok acil cevap lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolstoriğbreh -- 21 Ocak 2018; 14:41:12 >

• up yardım.
  • up yardım pls.
  • up yardım pls.
  • beyinimi görüntülemek için alet ismi soruyorum.çok acil yardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolstoriğbreh -- 21 Ocak 2018; 15:9:17 >
  • Dava açıp bilirkişi raporu alınması talep edilecek. Teferruatlı süreçler. Mutlaka bir avukatla çalışın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.