Şimdi Ara

PS5 - Yeni Ekip Aranıyor! 👍

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaşım 35 ve özel bir firmada Dış Ticaret sorumlusuyum. Evden home office çalışmaktayım.
    Uzun yıllardır iş çıkışı beraber oyunlar oynayıp, sohbetlerini ve tartışmasını yaptığım ekibim evliliklerinden dolayı maalesef dağıldı.

Bu sebepten mümkün olursa tabi, az ama öz yeni bir ekip kurmak istiyorum.
    Sadece oyun oynamak bir yana, sohbet edilebilir, E3 tarzında yayınlar izlenebilir... vs gibi.

Aşağıdaki küçük şartlar ekipteki uyumluluk açısından önemli sadece.

- PS5 sahibi olmak. ( ps4 de kabul tabi ama ps5 özel oyunları çıktığında sıkıntı olabilir)

- 30 yaş ve üzeri olmak. Eşleri ile sıkıntı yaşamayacak evli arkadaşlar yada bekar. :)

- Belli bir meslek ve alım gücüne sahip olmak. ( Lütfen bunu yanlış anlamayın arkadaşlar. Bunun tek sebebi yeni oyunlar çıktığında vs sıkıntı yaşamadan temin edebilmek oyunları. Bildiğiniz üzere oyun fiyatlarının maşallahı var)

- En önemlisi ise: OYUN OYNAMAYI SEVMEK!

İlgilenen arkadaşlar, ekleyebilir.

PSN ID: CherBosh

Herkese sağlık ve oyun dolu günler dilerim😋☺️👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainy00 -- 13 Ocak 2022; 21:56:50 >

• İş ilanına başvuru neresi hocam
  • Hocam, ekşisözlük'de daha rahat bulursun bu kriterlerine uyan profilleri. :) Bana kalırsa saygı ve oyun kültürü olması kriterleri yeterli. 30+ yaşada katılıyorum. WhatsApp grubu kurabilirsiniz.
  • Bu konuya nasıl denk geldim bilemiyorum ama yukarıdaki arayışı anlıyor hak veriyorum. Benzer bir arayışı olan saygılı yetişkin arkadaşlar benimle iletişime geçebilir. Yaklaşık 40 kişilik bir grubumuz ve klanimiz var. Bu grubu kurarken çok emek verdik özenle seçtik eledik. Yaşım 43 ben liderleriyim.
    Psn: Griffin-Sfk

@rainy00 ekleyebilirsin 👍meslektaş sayılırız
  • discord
    Join the Warzone 2.0 Call of Duty Türkiye Discord Server!
    https://discord.com/invite/jknHKgWg
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.