Şimdi Ara

PS5 OYUN HIZMETİ GIOS GAME CLUB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
1
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
PS4 #Dijital Şehir #Muğla İlan Türü #Takaslık Orjinal Oyun #PS4 Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 PS5 OYUN HIZMETİ GIOS GAME CLUB

Arkadaşlar merhaba,

Ps5 de oynayacağım oyunları bu oyun klubüne katılanlara uygunluğuna göre oynaması için dijital olarak vereceğim.

Kısacası bir kominite yapmayı planlıyorum. Benim gibilerin ucuza oyun oynaması için bunu yapacağım.

Benim gibi hikaye odaklı ve playstationa özel oyunları (özellikle Türkçe olanları) alıp buraya kullanması için bırakacağım.

Evde iyi bir bilgisayar olduğu için bilgisayara çıkan oyunları almayacağım.

Şu anda aylık olarak 300 tl (3 kahve parası) isteyeceğim, bende 300 tl koyacağım ve güncellenecek oyun listesinin içinden müsaitliğe göre oyunu oynaya bilirsiniz. Oyun miktarına göre kontenjan vardır. şu anda elimde 3 adet oyun var, ben dahil toplamda 3 kişi olacağız. Oyun eklendikçe kontenjanda artmış olacak.

bir kişi oyunu bitirince diğer oyuncunun oynaması için bana haber verecek. bizde discord tan boşta olan oyunları söyleyeceğiz.

Bu sırada boşta kalan oyunlardan birini seçerek oyun oynamaya devam edebilecektir.

Katılmak isteyen ve soru sormak isteyen bana pm den yazsın. Kontenjan 2 kişi.

Oyunlar

1) GOD OF WAR RAGNAROK

2) HORIZON FORBIDDEN WEST+BURNING SHORES DLC

3) LAST OF US PART 2

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Muğla Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.