Şimdi Ara

PS5 için 25'ten Fazla Birinci Parti Oyun Geliştiriliyor, Neredeyse Yarısı Yeni IP (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne kadar kötü bir çıkış olsada 90 üstü demon souls 85 returnal var ve bu yıl ratchet çıkıyor bir yılda en az 3 tane iyi exc baya bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5 için 25'ten Fazla Birinci Parti Oyun Geliştiriliyor, Neredeyse Yarısı Yeni IP
  • RT'li Tetris oynayabilmek için önce konsolu almak lazım, bir sormak lazım acaba alabilmiş mi diye?

Satış rakamları geympezin mi, yoksa kaliteli Sony exclerinin mi oyuncunun tercihi olduğunu gösteriyor, tartışmaya gerek dahi yok...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 Tanesi adam gibi, Gerisi ortalama olur bence...25-30 oyun dediklerine göre bu yılda 3-4 oyun yapar..Fena rakam değil aslında..Her 3 ayda, 1 oyun çıkması demek oluyor..Zamanla bence dahada eklenir..Bana PS5 aldırtmak istiyorsa Piyasaya 5 tane GOW kalitesinde oyun sürmeli, Başka türlü o kazık yenilmez.
  • Her ne kadar oyunları pahalı olsada bu sektörün kralı Sony Play Station'dır. Ps4 kullandım 4 sene. Last of us 2 ve ghost of thusima haric tum oyunlari oynayip xbox a gecmistim. Sonra saldım pc aldım ve orda da death stranding i oynadım. Muazzam oyunlar abi bunlar.
    Xbox konsol çıkardı hala yeni nesil oyunu yok. en güçlü konsolu yapsan ne olur oyuncuları tatmin edecek oyun yokken. 3. Parti firmalar yeni oyun çıkarmasa xbox ta series x de oynayacak oyun yoktu. He illaki çıkacak hellblade 2 halo flan ama 6 ay oldu. Hala fps boost game pass ile oyuncuları oyalıyor. Geçiniz efendim bu işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

10 Tanesi adam gibi, Gerisi ortalama olur bence...25-30 oyun dediklerine göre bu yılda 3-4 oyun yapar..Fena rakam değil aslında..Her 3 ayda, 1 oyun çıkması demek oluyor..Zamanla bence dahada eklenir..Bana PS5 aldırtmak istiyorsa Piyasaya 5 tane GOW kalitesinde oyun sürmeli, Başka türlü o kazık yenilmez.
    Bu nasıl matematik yahu, Herman Hulst şu an geliştirilen bu kadar irili ufaklı oyun var demiş, nesil boyunca bu kadar oyun çıkartacağız dememiş. 30 oyun sene de 3-4 oyun demek 8-10 yıllık bir periyoda bu oyunları yaymak demek. Sacmalayacaksaniz bunu tek başınıza yapın, toplumu rahatsız etmeyiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 13 Mayıs 2021; 1:36:32 >
  • 3A olanları ilgimi çekecektir her zamanki gibi, bağımsızlardan pek umudum yok. Kaliteli ve hikaye odaklı oyun yapıyor bağımsız geliştiriciler ama tarz olarak genelde bana uymuyor.

ND ve Santa Monica yürütür bu gemiyi genel olarak. Insomniac'ı da katabiliriz denkleme. Diğerlerini ise zaman gösterecek.

• ya yarısı remake o zaman?
  • Xbox:tes6,halo infinite,forza horizon 5,forza 8,starfield,flight simulatör,stalker 2,yeni doom,wolfenstein serisi,hellblade,gears,fable,
    Ps5 de açıklanan ne var. God of war simgesi (oyundan haber yok daha),3 5 tane remake, sjw spiderman(3 saatte bitiyor.).ratchet clankmıdır nedir bebe oyunu.ya bethesta ile nasıl mücadele vereceksiniz.adamlar 2 yılda bir doom yapıp fps oyunlarını arşa çıkarıyor.rpg diyosan fable,starfield,fallout,tes 6 var,yarış diyosan forza var.online fps diyosan halo var.ki halonun evrenide çok sağlam. bide bu oyunlar game passte olacak.microsoft sonyi ezip geçecek bu nesil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Xbox:tes6,halo infinite,forza horizon 5,forza 8,starfield,flight simulatör,stalker 2,yeni doom,wolfenstein serisi,hellblade,gears,fable,
    Ps5 de açıklanan ne var. God of war simgesi (oyundan haber yok daha),3 5 tane remake, sjw spiderman(3 saatte bitiyor.).ratchet clankmıdır nedir bebe oyunu.ya bethesta ile nasıl mücadele vereceksiniz.adamlar 2 yılda bir doom yapıp fps oyunlarını arşa çıkarıyor.rpg diyosan fable,starfield,fallout,tes 6 var,yarış diyosan forza var.online fps diyosan halo var.ki halonun evrenide çok sağlam. bide bu oyunlar game passte olacak.microsoft sonyi ezip geçecek bu nesil.

Gow'dan simge gösterildi diyor.Sanki tes 6 ile starfield'ın oynanış görüntüleri var.PS5 için 25'ten Fazla Birinci Parti Oyun Geliştiriliyor, Neredeyse Yarısı Yeni IP Xbox çıkalı 6 ay oldu 1 tane oyunu yok.Ratchet and Clank bebe oyunu demişsin.PS5 için 25'ten Fazla Birinci Parti Oyun Geliştiriliyor, Neredeyse Yarısı Yeni IP Bethesdanın kendi stüdyosu 10 sene çalışsa bu oyunun grafik seviyesini yakalayamaz.Ancak doom ve wolfenstein ı yapan ekipler (id software ve machine games) sayesinde düzgün oyun görüyoruz.Bu ekipler bethesda'dan ayrılıyoruz deseler kimse bethesdanın yüzüne bakmaz.Yarış oyunlarıyla, 7-8 senede bir çıkan halo ile xbox bu yarışı kazanamaz.PS5 için 25'ten Fazla Birinci Parti Oyun Geliştiriliyor, Neredeyse Yarısı Yeni IP 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebidem -- 13 Mayıs 2021; 8:54:47 >

• 25 taneden 5 tanesi 85 puan ustu 5 tanesi 80 ustu 15 tanesi 70 -80 araligi olsa Allah bin bereket versin.

• Power you dream gelecek heyecan verici hazırmısınız
  • Arkadaşlar sony laf atıp durmayın ps5de yağmur gibi oyun yagıyor gow gran turismo uncharted saf 4k 60-120 fps ve daha neler neler
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Terbiyesizliğe lüzum yok. Hadi yol al.

• Eskiden sağcı solcu olayları vardı, şimdide Sony ci Xbox cu ya evrildi değişen bişey olmadı. Sanki çıkan oyunları Sony bunlara bedava verecek gibi savunuyorlar. Neyin davası bu kardeş? İster Xbox alır ister Sony sana mı sorucak?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.