Şimdi Ara

PS4 VGA Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar HDMI VGA aparatı varmış. Bu aparat ile VGA monitöre PS4 baglasam kasma veya performans düşüklüğü yaşarmıyım ? Ps4e bir zararı olurmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben kullanıyorum pek bir zararını görmedim fakat imkanın varsa kesinlikle 1080p bir monitör veya tv öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

ben kullanıyorum pek bir zararını görmedim fakat imkanın varsa kesinlikle 1080p bir monitör veya tv öneririm

Kardeş tamam illaki görüntü grafik olarak diğerlerine göre bir fark olur ama PS4e bir zararı olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PS4yigo

quote:

ben kullanıyorum pek bir zararını görmedim fakat imkanın varsa kesinlikle 1080p bir monitör veya tv öneririm

Kardeş tamam illaki görüntü grafik olarak diğerlerine göre bir fark olur ama PS4e bir zararı olurmu ?

Zararı olmaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PS4yigo

quote:

Zararı olmaz

Peki kardeşim FIFA 16 DEMO versiyonunu PS4e indirmek için ücret gerekiyormu ? Yoksa demo versiyon olduğu için ücretsizmi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.