Şimdi Ara

PS4 te harici harddisk kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar harici harddisk aldım. Bu harddiski hem PC de hem PS4 te kullanmak istiyorum. Bunu nasıl yaparım? Ayrıca film yükledim mp4 formatında ama desteklenmiyor diyor. Ne yapmam gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Harici HDD'ye hem PS4 oyunu yüklemek hem de PC'de depolama amacıyla kullanmak istiyorsanız bunu yapamazsınız. NTFS ve exFAT olarak iki bölüme ayırsanız bile ilk oyun taşımadan önce PS4 tüm diske format atacak ve bölümleri birleştirecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Harici HDD'ye hem PS4 oyunu yüklemek hem de PC'de depolama amacıyla kullanmak istiyorsanız bunu yapamazsınız. NTFS ve exFAT olarak iki bölüme ayırsanız bile ilk oyun taşımadan önce PS4 tüm diske format atacak ve bölümleri birleştirecektir.
    Diğer sorum için ne diyorsunuz peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hard diski FAT32 veya exFAT dosya sisteminde formatlayıp videoları bir klasörün içinde koymalısın. PS Store'dan Media Player uygulamasını(ücretsiz) indirip kurduktan sonra bu uygulama sayesinde filmleri izleyebilirsin.

(Eğer görmüyorsa klasörün adını "Video" veya "Videos" olarak değiştirip tekrar dene. Yine görmezse o format desteklenmiyor demektir)

Desteklenen dosya formatları;

https://manuals.playstation.net/document/tr/ps4/music/mp_format_m.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.