Şimdi Ara

PS4 Seçkin Dijital Oyun Kardeşliği? (Fikirleriniz önemli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bir fikrimi hayata geçirmek istiyorum siz de şayet isterseniz.
    Malumunuz forumda çok sık sorun yaşanıyor dijital kardeşlik konusunda. 24 saat dolmadan mesaj atanlar, eski üye olmazsa alışveriş yapmam diyenler ya da pri sahibini bulamayanlar vs.

Ben diyorum ki, gerçekten hiç sorun yaşamamış birilerinin kefil olabileceği veya alışverişi çok olan referansı olan vs. kişilerden oluşan bir facebook grubu oluşturalım ilanlar buradan verilsin. Oyun ihtiyacı olan ya da satmak isteyen oradan yazsın. Ayrıca da bu gruptaki ilişkilerin ilerleyişine göre bir whatsapp grubu da kurabiliriz, isteyen katılır.
    15-20 kişiden bahsetmiyorum en aşağı 100 kişi olsun ki güvenilir insan sayısı orası da aktif olsun. En azından insanlar güvenilir mi değil mi diye düşünmeden alışveriş yapabilirler. Sorunlarımızı hep beraber çözmeye çalışır ve birbirimize de yardımcı oluruz.

Uygun görülürse ben grubu oluşturabilirim. Katılmak isteyen arkadaşlar da gruba buradan girme talebinde bulunup isim soyismini özel mesaj ile belirtir. Profili makul olan dostlarımızı da dahil ederiz.

Ne diyorsunuz arkadaşlar?
    Bu arada bu fikir daha önceden düşünülmüş ve uygulanmış olabilir, bilgim yok. Sadece konudaki sıkıntılar üzerine böyle bir şey düşündüm ve konu açmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

• Olmaz kardeş , bu forum nelerini gördü.
    ben daha hiç yapmasamda , çalıntı hesap satanlar sahte kartlılar falan varmış.Tabi tercih meselesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyorum hocam ben de 2008'den beri forumu takip ediyorum 2008 aralıktan beri de ps3ten itibaren konsol ve oyunlarla haşır neşirim. Direkt benim de yaşadığım durumlar var çift hak aldığım oyunun hesabının banlanmasına varana kadar.

İstiyorum ki bir sorun bile yaşasak, sahibini bilelim tanıyalım. Ne olduğu kim olduğu ortada olsun ve gerçek kardeşliğin olduğu bir ortam olsun, anlatabiliyorum umarım.

Ben enpara ile %50 indirimli aldığım oyunun secini de bedava verdim yeri geldi, arkadaşımız oynadı geri verdi hesabı. Bu tip güzel şeylerin yaşanması için öneriyorum bu fikri. Önemli olan güvenmek.
  • Facebook da bu konu ile ilgiili 1-2 grup var.

Ama düşüncene katılıyorum. Eğer facebook grubu veya whatsupp grubu kurulur ise, ben de katılmak isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nGo

eski üye olmazsa alışveriş yapmam diyenler

Valla ben de kardeşlik yapacak olsam eski ve referanslı üye olmasına dikkat ederim
  • Tamam işte onlar için zaten böyle bir oluşum olsun istiyoruz. Ama pek ilgi yok maalesef.

• Ben katılırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden oyunları alırdım forumdan alirdim artık cok sık almamaya calisiyorum hesapların onlarca kisinin elinde dolasmiş olmasi güven hissi vermiyor dogal olarak forumdan taniştiggimiz bir abim ile aliyorum şuan cıkıs tarihinde aldigimiz 3 oyun var 2mizde memnunuz asla satmıyoruz . sizde güvendiginiz birkaç kişi bulabilirseniz öyle yapin derim çok daha ferah bi yöntem . bu yöntemle hakla sahiplerinin 2side oyunu satmak isterse çift hak satip parayi yine bölüşebiilirsiniz
  • Facebook gruplari var ama onune gelen aliniyor maalesef. Duzgun referansli, en onemlisi ölücülerden olusmayan bir grup kurulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 20 Mayıs 2016; 8:33:26 >
  • Daha evvelindede çok ayrıştırılmaya çalışıldı, kardeşlik konusu kapandığında ilave site bile açıldı ama tutmadı.
    Siz şimdi farzedelim 50 elit/seçkin kişi toplandınız grup kurudunuz facede ,whatsup'da her isteyen her istediği oyunu ,istediği fiyatı bulamıycak.Siz hafta sonu dolaşmaya supermarete mi avmye mi gidiyorsunuz ? 1 ay sonra pasifize olacak o grup tekrar döneceksiniz kürkçü dükkanına.
    Seçkin topluluğunuzun üyeleri her sattıkları oyunu kendılerı mı açıyor?
  • Facebook gruplarına gıcığım bunlardan bir tanesi tescilli dolandırıcıyı savunuyordu , bu konuyu dillendirenleri de engelliyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 20 Mayıs 2016; 10:39:48 >
  • Facebook grubu sıkıntı olabilir ancak whatsup grubu kurulabilir.Üyeliğine bakılıp gruba alınabilir.Ama yöneticili olmak kaydı ile.Bence Mantıklı bu konuyu güncelleyebilirsin.Çok katılan olur....
  • +1
  • nGo kullanıcısına yanıt
    hocam whatsapp grubuda kurulabilir.

dun ps4 aldım. kardeşlik olayı eğer karşıdaki sağlamsa çok mantıklı duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dağılın -- 23 Mayıs 2016; 8:41:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.