Şimdi Ara

Ps4 PSN kullanıcı adı geçersiz sayması ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Düne kadar bir sıkıntı yaşamadan giriş yaptıgım psne bugun giremiyorum. Şifremi tanımıyor , kullanıcı mail adresimi tanımıyor . Şifremi değiştirmek istediğimde bu adres geçersizdir diyor . Mail gelmiş sonyden , mail adresiniz değiştirilmiştir diye , bunun talebindeben bulunmadım anlamadımda . Bu durumu psn supporttada haber ettim ama ne zaman geri dönüş Allah kerim , sizin önerecileceğiniz bişe var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forumda okuduğum kadariyla sony ile iletişime geçtiğinizde hesabı geri alınabiliyor diye biliyorum işlemler hakkinda bir bilgim yok. Ek olarak hesabı çalan kişinin cihazıda ban yer onun için güzel bir ceza olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrc -- 6 Temmuz 2016; 16:23:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrc

Forumda okuduğum kadariyla sony ile iletişime geçtiğinizde hesabı geri alınabiliyor diye biliyorum işlemler hakkinda bir bilgim yok. Ek olarak hesabı çalan kişinin cihazıda ban yer onun için güzel bir ceza olur.

Hesabımın çalınacagı hiç aklıma gelmezdi , şuanda gelemiyor , yani neyini çalcak bişe yok ki içinde . Sadece destiny oynuyordum bilemiyorum şuan ne geçti eğer çalınma işi yapıldı ise çalan kişiye ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrc

Forumda okuduğum kadariyla sony ile iletişime geçtiğinizde hesabı geri alınabiliyor diye biliyorum işlemler hakkinda bir bilgim yok. Ek olarak hesabı çalan kişinin cihazıda ban yer onun için güzel bir ceza olur.

Daha evvel daha önce ki kullanıcı adımla yeni hesap aldım , yani giremediğim hesap 0 lanmış gibi anlamadım ya , nasıl böyle bişe oldu

• Beyler yardım bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: raydric

Beyler yardım bekliyorum

biraz bilgi verin. hangi psn? hiç alışveriş yaptınız mı kendi kartınızla hesaptan?
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    Ps4 psn , en son 2 ay önce 3 aylık plus üyeliği aldım okadar kredi kartımdan , ardındanda kredi kartımıda kapattırdım bu bi sorun teşkil eder mi bilemem tabi , ama kesinlikle giremiyorum , eski mail adresimle yeni üyelik aldım hatta , bildiğiniz değiştirilmiş mail adresim ve psn üyeliğim benim iznim olmada . Başka ne bilgi verebilirim bilgim yok inanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlimUltimate -- 6 Temmuz 2016; 23:57:23 >
  • quote:

Ps4 psn , en son 2 ay önce 3 aylık plus üyeliği aldım okadar kredi kartımdan , ardındanda kredi kartımıda kapattırdım bu bi sorun teşkil eder mi bilemem tabi , ama kesinlikle giremiyorum , eski mail adresimle yeni üyelik aldım hatta , bildiğiniz değiştirilmiş mail adresim ve psn üyeliğim benim iznim olmada . Başka ne bilgi verebilirim bilgim yok inanın

muhtemelen tr psn. sony türkiyeyi arayın yardımcı olurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

muhtemelen tr psn. sony türkiyeyi arayın yardımcı olurlar

Londrada yasıyorum , tryi degilde burdan çözeblirim herhalde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.