Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır, karşılıklı kardeşlik yapacağınız için birinizdeki plus üyelik ile ikiniz de online oynarsınız.

Online oyunlarda ister birbirinizle ister aynı anda farklı takımlarda farklı kişilerle takılabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim arkadaşın psn hesabı benim cihazda ekli oyunlarını indirdim bir kısmını oynuyorum. Şimdi onun hesabında horizon zero dawn var onu oynuyorum. Yakında yeni dlc gelecek oyuna. Onun hesabına oyunun dlc paketini alsak ben o dlc yi oynayabilir miyim?

• merhaba arkadaşlar. playstation cihazını yeni aldım, çok amatörüm ve sorularım var. çok yakın arkadaşım benimle oyununu paylaşma nezaketi gösterdi. cihazımdan onun hesabına giriş yapıp oyunu indirmeye başladım. onun hesabına giriş yaparken cihazın bana sorduğu ana cihaz olarak ayarlansın mı sorusuna hayır dedim belki arkadaşıma zarar verir diye. kendisi benim cihazımda oyun inerken, kendi cihazından girip oyunu oynamış, hesap benim cihazımdan çıkmış. şu an kendi cihazımdan arkadaşımın hesabına giremiyorum. oyuna girmek istediğim zaman 'içerik kullanılamıyor. bu içerik, yalnızca bunun için lisansa sahip olan aşağıdaki kullanıcılar tarafından kullanılabilir. içeriği kullanma istiyorsanız, ps store'dan satın alın.' uyarısı veriyor. bu problemi nasıl çözüp oyunu oynayabilirim?
  • anilb55 A kullanıcısına yanıt
    Arkadasina zarar verecek diye korkup vazgectigin seyi yaparak yani o hesabi ana sistem yaparak.

Arkadasin hesabina gir tekrar, ayarlardan hesaba gir ana sistem olarak etkinlestir ve oturumunu kapat bir daha da o hesabi acma. Kendi hesabina gir. Sen kendinden arkadasin da normal kendi hesabindan bu sekilde oynayabilir

• Aklıma bişey takılınca gelip gelip bakıyorum tekrar teşekkürler

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    peki oyun alırken, kardeşim kendi ps4ü üzerinden secondery olan kendi hesabına storedan mı oyun alacak?

onun hesabı bende primary olduğu için onun hesabı üzerinden ben mi alacağım oyunları?
  • elinwelin kullanıcısına yanıt
    Ortak kullandığınız hesap kardeşinin hesabı olduğu için bu hesabın bilgilerine sahip olan herhangi biri bu hesap bilgileri ile ps store'a giriş yapıp (ps4, pc veya mobil cihazdan) oyun alabilir.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Anlatilan sekilde yaptik onunki benim ps4te primary benimki secondary.

Benim ps4te onun hesaba girince psnplus var ama benim hesaba gecince yok. Nedendir?

Oyunları indirirken ne yapiyoruz? Onun hesabina girip indirmem mi gerekiyor?

eğer öyleyse onun hesaba girdim indirmeye basladım, kendi hesabıma dönsem download devam ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elinwelin -- 7 Eylül 2017; 21:22:57 >
  • arkadaşlar. son gelen güncellemelerden birinde, artık 2. hesap sahibi istediği zaman kendini ana hesap yapabilecek diye bir seçenek yok muydu? ben mi yanlış hatırlıyorum???

1. hesap kendini deaktif etmeden 2. hesap ana hesap olamıyor mu?
  • HOCAM PSN HESAP AÇIP ORDAN SIPARIS VERIYORUM O HESAPLA BASKA PS4 GIRIS YAPUP AYNI ANDA DIGER MAKİNADA ÇALIŞIYOR DEGILMI

PSN KARDEŞLİĞİ ALTINDA HESAP NORMAL HESAP AÇMAK MI OLUYOR YARDIMCI OLABILIR MISINIZ

• Beyler kardeşlik yaptığımız arkadaşla aynı oyunu karşılıklı online oynayabiliyoruz dimi? Misal ortak fifa aldık, birbirimizle oynayabiliyor muyuz? Mutlaka bu konuda sorulmuştur da şöyle bi göz gezdirdim göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

arkadaşlar. son gelen güncellemelerden birinde, artık 2. hesap sahibi istediği zaman kendini ana hesap yapabilecek diye bir seçenek yok muydu? ben mi yanlış hatırlıyorum???

1. hesap kendini deaktif etmeden 2. hesap ana hesap olamıyor mu?

Oluyor 4.50 ile bu özellik geldi. O yüzden kardeşlik yaptığınız kişileri bilmelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Beyler kardeşlik yaptığımız arkadaşla aynı oyunu karşılıklı online oynayabiliyoruz dimi? Misal ortak fifa aldık, birbirimizle oynayabiliyor muyuz? Mutlaka bu konuda sorulmuştur da şöyle bi göz gezdirdim göremedim.

Oynarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Benim arkadaşın psn hesabı benim cihazda ekli oyunlarını indirdim bir kısmını oynuyorum. Şimdi onun hesabında horizon zero dawn var onu oynuyorum. Yakında yeni dlc gelecek oyuna. Onun hesabına oyunun dlc paketini alsak ben o dlc yi oynayabilir miyim?

Oyun dlc ye destek veriyor ise oynarsınız. Bazı oyunlarda dlc ler sadece secondary hesapta oynanabiliyor.
  • Destekleyip desteklemediğini nasıl anlarız. Onun Hesap ben de ana hesap olarak ekli.

• Teşekkürler cevap için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Destekleyip desteklemediğini nasıl anlarız. Onun Hesap ben de ana hesap olarak ekli.

Maalesef denemeden bilinmiyor. Forumda takip edip oyunların ana konularında oyunu oynayan diğer kullanıcılardan bilgi almak lazım.
  • Emin olmadan almayalım o zaman. Bir ara bakarım şimdi acelesi yok

• İyi günler arkadaşlar. Şimdi benim bir psn pluslı hesabım var ve arkadaşımın ps4'ünü primary yaptık, arkadaşımın hesabını da benim ps4 primary yaptık. Benim psn plusumdan arkadaşım da faydalanabiliyor mu yoksa sadece benim hesabımda olduğu için ben mi psn plustan faydalanabiliyorum ? Sadece bende plus varken ikimizin beraber online oynayabilmesi mümkün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Tan -- 10 Eylül 2017; 23:40:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChivasMan

İyi günler arkadaşlar. Şimdi benim bir psn pluslı hesabım var ve arkadaşımın ps4'ünü primary yaptık, arkadaşımın hesabını da benim ps4 primary yaptık. Benim psn plusumdan arkadaşım da faydalanabiliyor mu yoksa sadece benim hesabımda olduğu için ben mi psn plustan faydalanabiliyorum ? Sadece bende plus varken ikimizin beraber online oynayabilmesi mümkün mü ?

senin plus olan hesap primary olduğu için arkadaşın konsolundaki tüm hesaplardan online oynar. Ancak sen yalnızca kendi plus hesabından online oynayabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.