Şimdi Ara

ps4 psn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bilgi almak istiyorum
    sizlerden
    ps4 aldim 2 gun once
    american hesap mi iyi
    yoksa turkiye psn mi
    ona gore plus uyelik alcam
    turkiye hesabimda var american hesabimda ama american hesabinda daha cok icerlik var

• us psn iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bioleon555 -- 20 Şubat 2014; 0:18:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bioleon555

us psn iyidir

plus oraya alalim dimi
    peki atiyorum tr olus uyelim var benim
    onu americana tasiyabiliyom mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionnn

quote:

us psn iyidir

plus oraya alalim dimi
    peki atiyorum tr olus uyelim var benim
    onu americana tasiyabiliyom mu

hesap taşima diye bir şey olmaz.. fakat hem tr hem us psn hesabını aynı makinede kullanbilirsin us psn hem oyun çeşitliliği hemde fiyat acısında iyidir
  • quote:

us psn iyidir

Benimde bir sorum olacak hazır bununla alakalı bir konu varken sorayım. PS3'te kullandığımız PSN hesabı ile giriş yapabilip onu kullanmaya devam edebiliyormuyuz peki hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deebrown

quote:

us psn iyidir

Benimde bir sorum olacak hazır bununla alakalı bir konu varken sorayım. PS3'te kullandığımız PSN hesabı ile giriş yapabilip onu kullanmaya devam edebiliyormuyuz peki hocam ?

tabiki kullanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

Orijinalden alıntı: deebrown

quote:

us psn iyidir

tabiki kullanabilirsiniz

Teşekkürler dostum.
  • Arkadaşlar us psn yani plus aldik diyelim ps4 e çikan türkçe oyunlari aldigimizda dil desteği olur mu..

Ana hesabim tr , us psn alsam indirdigim oyunlari eskisi gibi tr hesabima geçiş yaptigimda oynayabilir miyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rude. -- 20 Şubat 2014; 6:05:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinide açmak daha mantıklı. Us Psn de oyunlar daha ucuza geliyor. Plus aboneliğini ise 1 yıllık değilde 3 aylık periyodlarla gitmek daha mantıklı. Örnek vermek gerekirse bu ay plus oyunu olan Outlast tr psne gelmedi ama us psn plus sahipleri oyunu indirip oynayabiliyorlar. Bu tarz durumlarda us plus tercih edilebilir.

Ekleme:

@ rude.

Hocam us psnden aldığınız oyunları Tr hesabınızda oynayabilirsiniz, ben oynuyorum. Yapmanız gereken us psn hesabınızı ana hesap olarak etkinleştirmek. Ana hesabı us yapıp tr hesabınızla us den aldığınız oyunları oynarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenzy -- 20 Şubat 2014; 10:46:27 >
  • Çok teşekkür ederim , birde 2 hesabı birden ana hesap yapma gibi bi olay var mıdır ??

@frenzy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rude. -- 20 Şubat 2014; 11:56:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rude.

Çok teşekkür ederim , birde 2 hesabı birden ana hesap yapma gibi bi olay var mıdır ??

@frenzy

Sanmıyorum hocam. Ana hesap tek olur. Hangisine yaparsanız en son onda seçili kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

quote:

Çok teşekkür ederim , birde 2 hesabı birden ana hesap yapma gibi bi olay var mıdır ??

@frenzy

Sanmıyorum hocam. Ana hesap tek olur. Hangisine yaparsanız en son onda seçili kalır.

Peki çok teşekkür ederim yardımlarınız için..

Dediğiniz gibi 3 aylık us psn alıyorum doğrudur dimi..

Son sorum :) bf4 var TR psn hesaplı , us psn plus tan premiumu alsam çalışır mı teşekkür ederim..
  • Us psn al sonra ana hesap olarak etkinleştir böylece us plusun nimetlerinden faydalan ve tr ile oynamaya devam et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peki çok teşekkür ederim yardımlarınız için..

Dediğiniz gibi 3 aylık us psn alıyorum doğrudur dimi..

Son sorum :) bf4 var TR psn hesaplı , us psn plus tan premiumu alsam çalışır mı teşekkür ederim..

Hocam benim kast ettiğim ve us psnden aldığım oyun plus oyunu değil. Tomb Raider Lara Croft oyununu aldım, tr hesabımlada oynuyabiliyorum. Ben Us Psn Plus oyununu kast etmemiştim yanlış anlaşılma olmasın. Us Psn Plus üç aylık periyodlarla gitmek daha mantıklı derken, ülkemize gelmeyen outlast için söylemiştim. Us Psn Plus oyununu Tr Plus Hesabı olmadan oynayabilir misiniz ondan tam olarak emin değilim çünkü denemedim. Deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur.
    Bf4 tr psn hesabından alınmışsa premium paketinide maalesef trden almanız gerekli. Çünkü ben Fifa14 oyununu amazon.com dan aldım Amerika'dan geldi. Tr hesabımla oynarken coins almaya çalıştığımda hata alıyorum. Tamam bölge kodu yok ama oyun hangi bölge ise satın alınacak dlc veya paketler özellikler aynı bölgeden satın alınmalı. Böyle bir durum söz konusu maalesef.

• Tek bi oyun ( outlast ) icin us hesap almak bence mantıksız ben de cok isterdim oynayabilmeyi ancak olmadi. Sony ulkemize avrupayla ayni anda getirdi konsolu rakibi microsofta bakarsan diger ulkere gore daha az alici olsa da destek vermeleri turkce oyun cikarmalari vs. onemli bence. Bu yuzden bence tr hesap al ki ps3e tr hesapta verdikleri oyunlar ciddi iyi oyunlar. Ps4 olgunlasinca gelecek oyunlarda iyi olacaktir. Imkanin varsa ikisini al yoksa bence tr al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ana hesap yaptıktan sonra bir daha istediğimiz kadar değiştirebilirmiyiz?yani bir us bir tr arasında sürekli değişim yapabilirmiyiz yoksa belirli bir hakkımızmı var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bak guzel bu ozaman us plus alayim
    ordan indireyim
    oyunu tr hesabimi acayim calsisiyor dimi oyunlar
  • PS Plus US'tan BF4 aldık diyelim. Plus olmayan TR hesabımızdan MP oynayabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekoniko

PS Plus US'tan BF4 aldık diyelim. Plus olmayan TR hesabımızdan MP oynayabiliyormuyuz?

Oynayabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellas

quote:

Orijinalden alıntı: cekoniko

PS Plus US'tan BF4 aldık diyelim. Plus olmayan TR hesabımızdan MP oynayabiliyormuyuz?

Oynayabilirsin

Nasıl oluyor.MP oynayabilmek için plusa sahip olmak gerek ama TR hesabımız plus değil. Plusu olan US hesabımızı ana hesap yapıp plus olmayan TR hesabımıza girerek mi MP oynayabiliyoruz ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.