Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ertan hocam hedefim silva alınca extra tesekkur edecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldo suarezi diger dedigin adamlarla takım 4 yıldız olur ben kadroda ronaldo yada messiden 1 ini tercih etmem gerekiyor yoksa 5 yıldız oluyor

• The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    kinaye yapılır da bu kadar olmaz
  • benim kayınbiraderde neymar var 5 yıldıza çıkardığı için takımı oynatmıyor. bende 3 yıldızda tutuyorum takımı. sterling var bende. çok iyi özellikle gf'de verimliliği acaip artıyor. salah da çok iyi 180 bin gp'ye filan geliyor bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 11 Aralık 2017; 17:1:23 >
  • Sonunda istediğim Ortasahayı kurdum. bi Kante kaldı. Oyuncuların çoğu müzayededen. İyi top çıkmayan arkadaşlar gp'leri konamiye kaptırmasın. Müzayedeye yönelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 11 Aralık 2017; 17:18:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

Sonunda istediğim Ortasahayı kurdum. bi Kante kaldı. Oyuncuların çoğu müzayededen. İyi top çıkmayan arkadaşlar gp'leri konamiye kaptırmasın. Müzayedeye yönelsin.

Tebrik ederim kardeşim harika bir orta saha kurmuşsun
    Bileğin de iyiyse haftasonu division 1'de dehşet maçlar yaparsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

Sonunda istediğim Ortasahayı kurdum. bi Kante kaldı. Oyuncuların çoğu müzayededen. İyi top çıkmayan arkadaşlar gp'leri konamiye kaptırmasın. Müzayedeye yönelsin.

Tebrik ederim kardeşim harika bir orta saha kurmuşsun
    Bileğin de iyiyse haftasonu division 1'de dehşet maçlar yaparsın...

Bi tek Kross salağının yerine Kante alacam. Kroos kötü. Ağır kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

şimdi öncelikle takımdaki eksik yerleri belirliyorum. mesela benim göbek zayıf. orda fellaini marcisio ve wanyama var. oraya kısa boylu pire gibi. güçlü defansif ve ofansif yönleri güçlü adam düşünüyorum. oyuna baktığım zaman bu sene oyunun temeli hız esaslı olduğu için uzun adamların pek etkinliği yok pobga onun için ilk elediğim isim. veratti desen oyunun en iyi os'si ama defansif yönü zayıf. kante desen ofansif tarafı zayıf. belirlediğim 4 isim içinden sona kalan adam naingolan. hem defansif hem de ofansif olarak tatmin edici düzeyde. topçuyu belirledim. sonrasınsdahttp://pesdb.net/pes2018/ sitesine girip o adamı %100 olarak almamı sağlayacak ajanlara bakıyorum. sonrasında ps4 üzerinden o ajanların piyasa değerine baktıktan sonra toplamam gereken gp'yi kesitirip ona göre kasıyorum. kasma kullandığım yöntem. işten eve dönüş saati olan 20:00'dan 23:00'e kadar sim şeklinde. malum çocuk var eşinle ailenle zaman geçiriyposun. 10 dakikada bir maça başla komutu veriyorum. yalnoz benim sim takımı bayağı iyi. beyaz topçulardan seçme yaptım. takımın ruhu %98. sözleşmeleri bitince 400 gp ile yeniliyorum. simde galibiyet istatistiğim %65. 10 maçın 6 7 si galibiyet. 11'den sonra monaco'ya karşı sim takımın haricindeki leş topçulardan oluşan takımla oynayıp sözleşmesi biteni şutluyorum. şimdi geldk işin en zor kısmına ben yaklaşık 1 aydır online maç yapmıyorum dostum. takımın dandikliğinden gına geldiği için kafamdaji takımı yapmadan online yapmam. ha bir de haftasonları myclub müsabakaları önmeli. onlardan güzel gp geliyor. 5 dk'lk maçlar. mesela bu hafta sonu 50 bin gp filan kastım. bir de kasma konusunda ilginç bi yöntemim daha var. misal ps4 başında değilim ya uzaktan bağlanma özelliğiyle uzaktan maça gir diyorum. orda kayıp oluşmamış oluyor. baya sistemli olarak kasıyorum anlıcan :D haftaya kaleciyi de alırsam aranıza dönerim diye düşünüyorum.

Güzel yöntem kardeşim, bir şey soracam uzaktan bağlantı için aynı wi-fi ağında olmak lazım değil mi, işteyken bağlanabilir miyim? Bir de kontrol cihazını nasıl yapıyoruz, pc ye joystick takmadan oynama ihtimalimiz var mıdır? Siz nasıl bağlanıyorsunuz.

• El clasico heyecan getirmiycek bana bale ronaldo messi var suarez icin belki denenir onda da çok uğraşmam , bende bi galatasaray takımı kurdum bruma amrabat feghouli gomis muslera telles ve dahası artık orda takılcam. Kısacası siyah toplarla oynanmıyor bu oyun malesef

• Benim farkettigim gecen Aralık basinda cok dehset kadrolar kurulmus. Komple siyah top takimlar. Bu sene oyle bi durum yok. Bu acgozlu konami el classico da bi sey yapacak. Ben de gp biriktiriyorum. insallah gecen sene ki gibi 130 oyuncu filan gelir.

• cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Efsaneler olmasını isterdim valla ronaldinho vb

• nxplay kullanıcısına yanıt
    aynen alexalguacil_8 çok iyi oyuncu belki şansa yendim ama yendim yahu :D
    usta nick'ini gördüm aklıma geldin :D
    geçen (1-1,5 ay önce) kuzen bana geldi kendi hesabını (tillmami) benim ps4'te açtı günün ilk maçıydı sanırım sensin NXPLAY çıktı şansına rakip olarak 1100 küsürt puanı görünce kuzen abi sen al bari fark yemezsin dedi harbidende yemedim :D
    şaka bi yana bu arada kuzenimin psn adı Tilmami karşılaşan varsa sövmesin adam 7 aydır evine internet bağlatamıyor cepten bağlanıp oynamaya çalışıyor inanılmaz kötü bağlantı ile kopmalar oyundan atmalar vs oluyor aman hileci demeyin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_lindemann -- 11 Aralık 2017; 18:54:37 >

• Efsanelerden zico geldi yeni kampanya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler cpuya karşı zico Challenge gelmiş bilginiz olsun ilginç şekilde perşembeyi beklemeden salmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Blomblam

El clasico heyecan getirmiycek bana bale ronaldo messi var suarez icin belki denenir onda da çok uğraşmam , bende bi galatasaray takımı kurdum bruma amrabat feghouli gomis muslera telles ve dahası artık orda takılcam. Kısacası siyah toplarla oynanmıyor bu oyun malesef

Geçen sene El classico temsilcisinde Hagi vardı Yanlız 😃 GS takımı kurduğun için söylüyorum 😃

• Bu arada alexalguacille twitter üzerinden mesajlaştım oda report edicek videolar ile birlikte

• trustburak T kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustburak

Bu arada alexalguacille twitter üzerinden mesajlaştım oda report edicek videolar ile birlikte

Bir kişi yukarıda olsam ödülü alacaktım sağolsun nuri gibi kaç kişi bu şekilde önümüze geçti kimbilir !

• ser.ka kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar yardımcı olurdanız sevinirim baska yerde sorunsuz açılıo yalnız girio ama 7 8 girişimden sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende tam onu yazmaya giriyordum musabaka kisminda zil işareti vardi dedim herlde yeni bsey actilar.. simdi zico alma zamani..

• 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.