Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

My Club Pes Lig de ilk 100 e kalınca beckham veriyor galiba arkadaslar . Ödüllerde diğer temsilci detayı varken biri özel olarak belirtilmiş muhtemelen beckham olacaktır.

bence sadece 1. olan kişi alacak Beckham bu ajanlar ile müzayededen. Diğer ödüller de yanına ekstra ajan lazım.

• cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Hocam yaziyor iste 1. De 100. De ayni ozel temsilciyi alacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Hocam yaziyor iste 1. De 100. De ayni ozel temsilciyi alacak

yazıyor ama mesela 2. olan kişiye ingiltere ajanı vermiyor. Onu kendisinin müzayededen alması lazım. 3 ajanı da verdiği sadece 1. olan kişi. özel temsilci dediği Beckham'ı almak için gereken 3 ajandan biri sadece. Beckham almak için 1.ye verdiği 3 ajan da lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 23 Kasım 2017; 13:26:0 >
  • frknn26 F kullanıcısına yanıt
    Td listene hergün bak belki gelir yotube izlediğim videodaki elemanın listesinde vardı mesela

• Ben olayı anlamadım arkadaşlar. Müzayede ile Beckham’ı almak mümkün mü şu anda? Pesdb.net de de gözüküyor Beckham.🤔

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Alina biliyo kombinasyon ingiltere 5*, sgk 5*, ozel 5* olarak vermiş konami bu ajanlari da pesliginde dereceye girenlere veriyo mesela 1. Olana Ajanlarin tamamini digerlerinede dereceye gore 1 veya 2'Sini veriyo eksik kalan ajanda muzayededen alinarak alina biliyo bachkam ama muzayedeye duştumu ajanlari bilmiyorum

Pes ligi oynamadiysan ajanlarin tamaminida muzayededen alabileceksin mutlaka bence cok pahali olur ama degmez almaya bende cok istiyodum bir iki rakipte karşilaştim bachkam ile bana pek etkili bir oyuncu gibi gelmedi pesinden koşmam yani hocam zamanimda yok zaten gp'Lerim oyuncu sozleşmesine anca yetiyo muzayededen oyuncu alma sansim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIBRISLI83 -- 23 Kasım 2017; 13:54:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Ben olayı anlamadım arkadaşlar. Müzayede ile Beckham’ı almak mümkün mü şu anda? Pesdb.net de de gözüküyor Beckham.🤔

normal ajanlarla alınmıyor 5*lı özel ajanlar veriyolar beckham için diğer müzayedeye bu özelleri koymazlar herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 23 Kasım 2017; 13:51:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

son transferlerimden sonra kadrom bu şekilde arkadaşlar

Hocam Neuer nasıl oldu , o özelliklerle oyunun en iyisi olmalı , muhtemelen arada momentum yiyorsun ama senden taraftayken Panter olması lazım ,ama biliyorsun yıllardır Pes’iin sistemini forvet düz ok, kaleci yukarı ok formda olunca çoğu zaman o forvetin şutları aut ya da direk oluyor belki sana olan da tam tersiydi.

Neuer ilk geldiği hafta gibi değil hocam. Şimdi daha iyi memnunum. Çok laf ettim ilk geldiğinde ama değişti. Yeni gelen oyuncular 99 uyumluluk olsa da bir alışma süresi oluyor

• bu pes ligi nasıl işliyor? iyi ödülleri var da hiç girmedim. hep baktığımda ertesi günün saati felan yazıyor anlamıyorum bi türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılass

bu pes ligi nasıl işliyor? iyi ödülleri var da hiç girmedim. hep baktığımda ertesi günün saati felan yazıyor anlamıyorum bi türlü.

Ben iyi para aldım şimdiye kadar kardeşim pes liginden...

• quote:

Orijinalden alıntı: kibris minarelikoy m.salih

Alina biliyo kombinasyon ingiltere 5*, sgk 5*, ozel 5* olarak vermiş konami bu ajanlari da pesliginde dereceye girenlere veriyo mesela 1. Olana Ajanlarin tamamini digerlerinede dereceye gore 1 veya 2'Sini veriyo eksik kalan ajanda muzayededen alinarak alina biliyo bachkam ama muzayedeye duştumu ajanlari bilmiyorum

Pes ligi oynamadiysan ajanlarin tamaminida muzayededen alabileceksin mutlaka bence cok pahali olur ama degmez almaya bende cok istiyodum bir iki rakipte karşilaştim bachkam ile bana pek etkili bir oyuncu gibi gelmedi pesinden koşmam yani hocam zamanimda yok zaten gp'Lerim oyuncu sozleşmesine anca yetiyo muzayededen oyuncu alma sansim yok

pedbnetteki kombinasyonlarla alınamıyor hocam. 5* özel diye bi ajan var dikkat ettiysen. o olmadan alınamıyor onu da müzadeye koymazlar herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 23 Kasım 2017; 13:57:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

quote:

bu pes ligi nasıl işliyor? iyi ödülleri var da hiç girmedim. hep baktığımda ertesi günün saati felan yazıyor anlamıyorum bi türlü.

hocam iyi güzel de az anlat nasıl bi şey bu?sistemi nasıl?

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Salah verrati pogba ve lukaku için persembeye kadar 25 top felan cevirebilirim biri gelse acayip sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

quote:

Ben 123. Sıradaydım dün enson baktığımda.
    Bana şimdi 5* yetenek avcısımı verecek yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• H.Kane efsane

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

pedbnetteki kombinasyonlarla alınamıyor hocam. 5* özel diye bi ajan var dikkat ettiysen. o olmadan alınamıyor onu da müzadeye koymazlar herhalde

Uzun top uzmanı veya kaptanlık o özel ajan hocam muhtemelen.

Ama müzayededen biz alıp çıkarabiliyor muyuz Beckham’ı emin değilim anlamak için simülasyondan bakmak lazım evde değilim bakamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nıghtmares

Salah verrati pogba ve lukaku için persembeye kadar 25 top felan cevirebilirim biri gelse acayip sevinirim

oranları kötü bu hafta geçen hafta dah iyi olmasına rağmen 30 topta bi siyah gelmedi 60 dan fazla çevirdim belkide mikitaryan modric benzema geldi . çok da istediğim adamlkar değil dün ilk çevirdiğim topta çok istediğim matic geldi. o 3 siyahtan daha değerli benim için.yani 250k ya istediğin o oyunculardan salah+ biri alınabilir belki. tercih meselesi. belli olmuyor messi neymarı ardarda açarak6*7 top arayla buldum mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Uzun top uzmanı veya kaptanlık o özel ajan hocam muhtemelen.

Ama müzayededen biz alıp çıkarabiliyor muyuz Beckham’ı emin değilim anlamak için simülasyondan bakmak lazım evde değilim bakamadım.

yok hocam bence o özel olan beckhama özel bi ajan. ben similasyonla bakmıştım çıkmıyor.

• DeAkDe D kullanıcısına yanıt
    Pesligde kaç puan topladin 123 e kaldin hocam

• Arkadaşlar benim sorum PS3'teki PES 2018 Ana Lig ile alakalı ama konuyu bulamadığım için buraya yazmak istedim.

PS3 PES 2018'de MyClub'da sadece YETENEK AVCISI ve KİRALIK SÖZLEŞME menülerinden oyuncuları transfer edebiliyorum, özelliklere göre arama yaptığım oyuncuyu nasıl transfer edebilirim detaylı bilgisi olan var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim

İyi oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.