Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PC de online co op oynamak istiyoruz 3. varmı gelebilecek olan
  • Siyahin yuzdesi 5.4 du 60top acmistim heralde

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Veee sonra istedigim adam geldii

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Valla benzema c.ronaldo ibra ucu gelse buna tercih etmezdim 120 futbolcu kapasiteside dolmustu nerdeyse somde oynatacal adam bulamiyodum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• suÇ kullanıcısına yanıt
    ben de 61 den öncesini okumadım 😀 hayatım boyunca ayar olmuşumdur bu tiplere ,işindeki kariyerini ,sınıfını vs seyleri alakasız platformlarda neden diğer insanlara belirtme/ gözünün içine sokma gereği duyar insanlar hiç anlamış değilim

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    klan adı ne diye somuştum ama şimdi farkettim pc yazmışsın:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sung -- 20 Kasım 2017; 23:5:0 >
  • murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    cuma gününü bekle kara cuma indirimi olacak
  • ohh bee elektrikler gitmedi 5 maç yaptım peslauge'de 5 g
    yarında inş böyle olur 5 maç yapıp en kötü 4 g 1b alıp ilk 100'e kalalım bakalım ne olacak
  • hakanyigit41 kullanıcısına yanıt
    Lafın kime senin

• quote:

Orijinalden alıntı: trustburak

Arkadaşlar tertemiz maçta 7 tane attım diye beni hileyle suçluyan biri var mühendisbey61 diye buyursun burdan konuşalım beni bilen bilir ne hile yaparım ne bişey

forumdan nxplay ile bir maç bağlantım kötü diye maçın başında kendi kaleme atıp nxplaye maç bırakmışlığımda var şahit odur benim puanla filan işim olmaz ben yıllardır oynuyorum bu oyunu hile ile suçluyacak başka birini bul kardeş yenilince saygı duymayı bil

aynen kardeşim en olmadık insanlara hileci damgası vuruyorlar hayret ediyorum. boşver hiç muhattap bile olma böyleleriyle dicem ama insan sinirleniyor tabi elinde değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxplay -- 21 Kasım 2017; 0:3:0 >
  • Bu mbampe ye 140 k degermi arkadaslar ?

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    hemen al
    Mbappe çok aşırı iyi ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Bu mbampe ye 140 k degermi arkadaslar ?

240 bile değer sevgili dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

ohh bee elektrikler gitmedi 5 maç yaptım peslauge'de 5 g
    yarında inş böyle olur 5 maç yapıp en kötü 4 g 1b alıp ilk 100'e kalalım bakalım ne olacak

Gel ayni anda basalim denk gelirsek maçı vereyim sana dostum sen yürü bari :)

• Forumu okuyorum ama hiç bişey anlamadım şu pes league ile ilgili.

Bi arkadaşa 8k hediye gelmiş o neden geldi mesela? Amaç sadece 3te3 yapmak mı yoksa ilk 100e girmek mi?

Dün gece biraz oynadım play and get 10k yazandan sonuçlar bu şekilde tam sırasıyla hepsini yazıyorum.

4-1

5-0

3-0

5-0

5-2

5-1

5-0

4-0

3-0

4-1

Hepsi galibiyet en iyi 3lü 14 averaj olması lazımken tabloda 10 averajda gösteriyor beni neden?

Daha oynamalı mıyım? Oynamam ne kazandırır?

• c0rnstar C kullanıcısına yanıt
    İlk üç maçının averajı daha iyi ilk üç maç sonunda oynamayı bırakabilirdin son üç maçın en iyi sonucuna baktığı için 10 averaj o yüzden artık oynamanın pek bir anlamı yok ayrıca maç yaptıkça en iyi sonucu elde etmek için bu seni sıralamada eksi etkiler amaç mümkün olan en kısa sürede en az maçla en iyi sonuçları almak zaten sen bunu ilk üç maçta başarmıştın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    başkan teşekkür ettim
    hakkımız ne ise o olsun sağolasın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

başkan teşekkür ettim
    hakkımız ne ise o olsun sağolasın ;)

Ben yapamadım 25 puanda kaldım daha gidım gidemiyorum bari sen yap dostum 28 yaparsan finallere gidersin :)))

• [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Can: 2 Cem: 1 olayı kişisellestirdik :)

• Klasmanda 300-400 puanı olanlara ,şu Konaminin aptalca momentium vermesi ,700-800 puanlı oyuncularla başa baş maç yaptırması kadar insanı salak yerine koyan bir şey olamaz.Adamın oyuncularına turbo boost vermiş ,koşuyor paslaşıyor ,bir coşku,bir kendini bir şey sanma falan.Eziğin kralı, Konami sayesinde oyuncu olmuş!!!!Galibiyet oranı yüzde yirmi,gelen çakmış ama bizim maçta kral oluyor!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 21 Kasım 2017; 1:26:45 >
  • architectbilal A kullanıcısına yanıt
    3mac mi yapicaz 10 mu onu anlamadim. 3te 3 yaptim kaldi oyle maca basla dio hala bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeden sonra, oyunda aşırı bir değişim yoktu..Bu akşam itibariyle,oyun aşırı hızlı ve defansın olmadığı bir oyuna dönüşmüş..Şu Fischer isimli teknik direktör ise resmen yok gibi bir şey..Hucum yok,defans yok,hiçbir şey yok artık bu teknik direktörde!!!Her takım hızlıca üstüme geliyor..Malesef oyun tamamen arcade bir hal almış..Fifa18 abuk sabuk bir hal almışken, biz daha beter bir oyuna nasıl dönüşürüzün hesabını yapmışlar sanki..Yazık..Futbol oyunu alışkanlığımızı,sigara gibi azalta azalta bitirelim!!!Hem paramız boşa gidiyor, hem zamanımız..
  • 
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.