Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim asıl hesabım tr psn ve tr psnde coin bulamıyorum aratınca storeda, nasıl alabilirim tr psnden açtığım hesabım için?
  • oyunun verdigo siyahlar disinda 150 ve uzeri top cevirmisimdir siyah gelmedi para yoksa siyahda yok diyor konami

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Defans yapmakta zorlanan arkadaşlara tavsiyem SLB ve SGB mevkilerine STP oynatmalaridir böylece defans 4'lusu ileriye çıkmayip sabit kaliyor dolayisi ile defans yapmakta daha kolaylaşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Arkadaşlar benim asıl hesabım tr psn ve tr psnde coin bulamıyorum aratınca storeda, nasıl alabilirim tr psnden açtığım hesabım için?

ps4 üzerinden oyunun içinden top açarken myclub parası satın ala basarak veya myclub mağazamı ne var oradan alabilirsin
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    onu yaptığımda "ürün yok veya henüz satışa çıkmamış" uyarısı alıyorum, daha önceki oyunlarda da aynı uyarıyı alıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

onu yaptığımda "ürün yok veya henüz satışa çıkmamış" uyarısı alıyorum, daha önceki oyunlarda da aynı uyarıyı alıyordum.

ilginç tr psn için bi sorun olmaması lazım. ben girdiğimde çıkıyor bilemedim neden olduğunu
  • Ayhann1453 A kullanıcısına yanıt
    Paraylada olmuyor kardeşim.Bende 80 i geçmiştir herhalde çevirdiğim top geçen oda turnuva hediyesinden Agüero çıkmıştı.Neyse şu günde bir defa çekilen sarı siyah toplar için 45 lira bayıldım coinse çok karşı olmama rağmen ondanda siyah çıkmadı.Küfreder gibi messi dimaria wilian olan takıma Salah vermişti.Siyah istemiyorumda bari gümüş olan mevkilere sarı verse.Müzayede ile alsanız level 30 a kadar pes 2019 çıkar herhalde.
  • Ne bileyim gecen sene arada siyah cikiyodu bu sene 100 de 100 disinda siyah getiremedim bu kadroyla oynurum dahada sari gelirse ciglik ciglaga bi sevinc

• 50k gp veren turnuvaya nasil.katiliyoruz sartlar uygun degil.diyor.

• 5 mac etmemis olcaksin

• Az mnce yer açmak İçin 4yıldız sağ ayak yetenek avcısını tek olarak açtım sonuç:

• Ayhann1453 A kullanıcısına yanıt
    Çıkana çıkıyor hocam ben de aynı durumdayım bi tane siyah verdi bana sadece 200e yakın topçu açtım. Murat arkadaşımız atmış bak 2.5 haftada kurulan takıma ilk günden beri oynuyorum yarısı kadar olamadı takımım sen de aynı durumdasın Allah kolaylık versin bize ne diyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Az mnce yer açmak İçin 4yıldız sağ ayak yetenek avcısını tek olarak açtım sonuç:

Çok şanslısın hocam bütün sene Oynayabileceğin bir oyuncun oldu

• squillacci kullanıcısına yanıt
    Hem formu iyi hem iki bekde de 83 oynuyor tam joker kartı gibi adam.

Fakat o adamı 30 yapmak var :(:(

• quote:

Orijinalden alıntı: c0rnstar

Hem formu iyi hem iki bekde de 83 oynuyor tam joker kartı gibi adam.

Fakat o adamı 30 yapmak var :(:(

Bana da falque geldi :) lamela nın çakması.
  • squillacci kullanıcısına yanıt
    Bu hafta formu D haftaya A ya da B olur ama stoper olması saçma olmuş adam genelde sğk veya sğb oynuyor stp için boyu kısa biraz

• The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    ruh hastaları. eline sağlık kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: kibris minarelikoy m.salih

Hayirli olsun kardeşim devamida gelir inşallah 😊

Sağol hocam, kadromu kurdum sayılır. Belki Chelsea temsilcisi bulabilirsem Pedro'yu da eklerim. Dzeko kanserinden nerelere geldik.

Ramos iyi ama stoper hattin cok kisa

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: kibris minarelikoy m.salih

Hayirli olsun kardeşim devamida gelir inşallah &#128522;

Sağol hocam, kadromu kurdum sayılır. Belki Chelsea temsilcisi bulabilirsem Pedro'yu da eklerim. Dzeko kanserinden nerelere geldik.

Ramos iyi ama stoper hattin cok kisa

Hızlı olsunlar da boyları çok fark etmiyor. Zaten kafa vuruş özellikleri yüksek, Ibra Ronaldo gelmedikten sonra kolay kolay kafa vurabilen de olmuyor pek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Bu hafta formu D haftaya A ya da B olur ama stoper olması saçma olmuş adam genelde sğk veya sğb oynuyor stp için boyu kısa biraz

A olur gol attı bu hafta ama normalde de formu 8 .

Ofansif bek tarzında zaten , oyunda Stp olması level atlaması açısından daha iyi , antrene ederken daha çok stoper bulunur.

• 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.