Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo23

Takım ruhu iyi olmasına rağmen ,orta sahada Kroos,Saul vb oyuncular,defansta Umtitti,ilerde Griezman vb oyuncular olmasına rağmen ;1.Rakip,başlar başlamaz bütün paslarımı kesiyor ,pas attığım her yerde ,benim oyuncudan önce rakip oyuncu beliriyor!!

2.Pas yapamadığım için sürekli atakları savuşturmak için uğraşıyorum.Genelde R1 ile alan daraltıp sadece x e basılı tutuyorum ve kareyi pek kullanmıyorum.Takım,rakibin tiki takasını,oyun kurmasını ,seyirci gibi izliyor.Rakibe baskı yok,kademe yok,top kapma yok!!

3.Ne olduysa 7.Klasmana çıkınca oldu.8.Klasmanda sUÇ nickli Ertan arkadaşımız bilir,peş peşe 7 galibiyet almıştım ve takım inanılmaz savunma ve hucum yapıyordu.

4.Tüm bunlar,neden kaynaklanıyor!!Pes 2015 in güncel kadrolu hali çıksa şu tükürdüğümün oyununa 5 para vermezdim!!Momentiumu ile,defans yapılamamasıyla Fifa18 in aynısı olmuş.

Benim yaşadıklarımın aynısını yaşıyorsun. Ben artık fazla takmıyorum. Çünkü Konami Myclub moduyla milletle dalga geçiyor. İstediğin kadar iyi kadron olsun oyun sana bir müdahale etti mi galibiyet yüzü göremezsin. Ardarda 7-8 galibiyetler alıp 550 puanlara kadar çıkmıştım şimdi 350 puan civarlarında dolaşıyorum ve buradan da maalesef çıkamıyorum. 2 gündür oyuna girmiyorum bu akşam girip 2-3 maç yapar çıkarım. Sende fazla takma sonuçta oyun bu bir kere Konami 219 TL yi koydu bize yapacak bir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu haftaki td lerden 4-2-2-2 oynatıp, hücum bölgesi orta olan ve kontratak oynatan var mı?

• Blomblam B kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum dybala ile dandik bi forvetle oynuyodum kane geldiğinden beri gol atamaz oldu dybala hava topunda ve uzak şutları süper tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyabala84

Amaç sizi bir yalnıştan kurtarmak ergenler

40 yaşındayım adam gibi saygılı seviyeli ol terbiyesizlik etme ergen diyip genelleme yapamassın burada çoğu kişi senden belkide büyüktür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosquito

quote:

Amaç sizi bir yalnıştan kurtarmak ergenler

40 yaşındayım adam gibi saygılı seviyeli ol terbiyesizlik etme ergen diyip genelleme yapamassın burada çoğu kişi senden belkide büyüktür...

Onun bunun evladı işte gelmiş millete sataşıyor ne beklersin bundan edep saygı ona onun dili ile konuşmak lazım tatmin olması için...

• Yazık değil mi annene acımıyomusun ?

• Sağol dostum bende çok sevindim insallah sanada çıkar
  • bakın kim geldi

• Oyunu bugün oynayan arkadaşlar. Oyunda herhangi bir iyileşme var mı? Özelikle defans ve oyuncu seçiminde. Adamlar düzelteceğiz dedi hala bi duyuru yok. Acaba duyurmadan bi iyileşme oldu mu?

• quote:

Yazık değil mi annene acımıyomusun ?

Senin varya yedi ceddini laciverte boyarim deli raporluyum ben bellerim seni kaşınma!!!

• Citterion (Sarri ) alan var mı ? Yorumlayabilir misiniz ? Özellikle defans açısından Napoli’nin menajeri

• quote:

Orijinalden alıntı: erdinc154

Hayir denemem

20 yildir hollandada yasiyorum ben yerimde olsan simdi bu forum a bile girmesdin

Senin gibi Türkçem olacağına hiç olmasın daha iyidir.

• bu senenin modası son dakikalarda top çevirmek mi olmuş,gece online kupasına gireyim kalan iki maçı da yapıp kazanırsam şu üç oyuncu veren hediyeyi alayım dedim.Vay arkadaş bir atan başlıyor top çevirmeye yav bu ne ezikliktir bu ne açlıktır,uyarıyorum bak top çevirme oynunu oyna diye yok arkadaş aldılar top çevirmenin acı sonucunu.Üzüldüğüm şey hepsi Türk bunların yazık size... İstisnaları tenzih ederek söylüyorum bu arkadaşlar top çevirme oyununu yanlış yerden anlamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sez488 -- 19 Ekim 2017; 15:58:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

bakın kim geldi

abi bu adamı istiyorum işte ya geçen senenin en kilit topçusu

sabahtan beri 5 tane top çevirdim hepsi gri #çöp geldi arkadaş ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

bakın kim geldi

Bana da dandik ajanlardan Hagi nin oğlu Iannis Hagi geldi satmadım tabi ki, legendlardan Hagi yi alabilirsem, baba-oğul oynatıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTx -- 19 Ekim 2017; 16:26:23 >

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    helal :D
  • efe.77 kullanıcısına yanıt
    bu adamın yerini bu sene Leipzig'teki Poulsen aldı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BK2016

Oyunu bugün oynayan arkadaşlar. Oyunda herhangi bir iyileşme var mı? Özelikle defans ve oyuncu seçiminde. Adamlar düzelteceğiz dedi hala bi duyuru yok. Acaba duyurmadan bi iyileşme oldu mu?

2 mac oynadim myclub online turnuva oyun yine leş gibi. Oyun izin verirse savunma yapabilirsin yoksa icinden yuruyerek gecerler. Birde level 4 yapinca hep Turklerle eslesiyoruz. Diger turlu ortadogunun lagli cografyasi. Bu sene daha anca birkac keyifli mac oynamisimdir myclupta.

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Banada dun çıktı kereta kullandim emekliye ayirdim yeteneksizin teki

• Simdi de Turk geldi dk.60da geride top cevirmeye basladi. Coluk cocuk oyunu olmus iyice fifaya dondurduler oyunu.

• 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.