Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet olabilir ben göremedim onu ya da hatırlamıyorum acele acele okuyunca :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Elma 2023

quote:

Orijinalden alıntı: ser.ka

Ewt ama genele baz alırsak td lerin kralı Simone sende bilirsin kardeşim

Tabi dostum zaten A takım menajerimdir değişmem lakin ben haftalık form durumları var biliyorum Atletico E bu hafta ona da yansımış tanıyamadım maalesef sahada Simeone takımı böyle oynamaz dedim...

Takım E formdayken Teknik Direktöre yansırmı dostum varmı böyle bişey ben ilk defa duydum öyle bişey varsa ona göre takım kuralım

Az once Simeone ile sefaozcelik isimli arkadaşa 10-2 yenildim dostum :)))

Bu hafta Simeone'nin yanından geçmem daha

• İlk defa hocadan anlayan biri çıktı bende Pakermanla oynuyorum dos yerine 3 gö yapıyorum ileriyide tek sf kanatlar gf sağlı sollu otobana çeviriyor karşı takımı ofansif oynamayı sevenlere bende tavsiye ederim 👏🏻👏🏻👏🏻

• quote:

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Menajer arayanlar için Pekerman'ı tavsiye ederim gayet akıcı oynatıyor takimi ve forvet kısmında 1 sf 2 gf olan nadir menajerlerden birisi

Peki Gf ‘ leri Sla ve Sğa ‘ ya çevirebiliyormuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dodocuk34

quote:

Menajer arayanlar için Pekerman'ı tavsiye ederim gayet akıcı oynatıyor takimi ve forvet kısmında 1 sf 2 gf olan nadir menajerlerden birisi

Yok kardeşim sadece gf ya da 3 sf yapabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: brooklyn666

İlk defa hocadan anlayan biri çıktı bende Pakermanla oynuyorum dos yerine 3 gö yapıyorum ileriyide tek sf kanatlar gf sağlı sollu otobana çeviriyor karşı takımı ofansif oynamayı sevenlere bende tavsiye ederim 👏🏻👏🏻👏🏻

Ben buldugum listeme gelen bütün hocaları alıyorum neredeyse gplerim sıfırlanıyor yetmedi coinsle alıyorum hastalık dostum sırf bu yüzden puanım hep düşük her yeni hoca takıma 20 maça mal oluyor bu oyunda başarılı olayım diyorsa birisi takımı stabil olacak oynamayacak hiç ama benim de hastalığım bu puan derdim de yok 10 bile yiyorum işte yeri geliyor ama hoca denemekten vaz geçmiyorum Pekerman cidden akıcı oynatıyor keyif veriyor ama handikapı şu rakip atarsa bir iki tane paramparça olabilirsin iki ucu keskin bıçak gibi
    Bu kadar hoca değiştiren birisi olarak şunu gördüm ve eminim hocalar canlı güncellemeye giriyor bakın Atletico bu hafta E simone resmen sürünüyor ha sizin bileğiniz cok iyidir yine kazanırsınız o ayrı ama takımının genel formu A ya da B olan hocaya bir bakın görün farkı sanırım aşırı momentum yiyenler bu hoca form durumundan yiyor.
    Jorge Jesus bir ara forumun efsanesiydi sonra gözden düştü neden hep bu form durumunda ve Konami bunu görmemizi istemiyor bu sayede oyunu dengede tutuyor her hafta oyun değişiyor gibi geliyor bize de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mentalistcem -- 23 Mart 2018; 14:43:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Caylak Zpor

Ertan hocam oyun cikali bana simone gelmedi 2 gundur bakiyom yine gelmedi simone bu hafta mutlaka gelirmi sence ?

Hocam kesin ve kesin gelecek o ve benim tahminim yarın gelir senin listeye rahat ol olmadı ertesi gün gelir dediğim gibi

@mrat_ylmaz

eyvallah hocam ilk kayıt olayım o zaman ben gerisine bakarız :)
  • Eğer maç adil olur momentum yemezsen yediğinin iki katı atabiliyosun bakıyorum rakip çakal hemen bi uzun forvet hedefleri ortala yapıyorum kanatların zaten hızlıysa mutlaka gol bulabiliyosun benim beğendiğim sayılı hocalardan bende senin gibi çok hıca değiştirdim Pakerman kadar beğenmedim simone iyi derler hiç pozisyona giremiyosun mesela ben hiç beğenmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brooklyn666 -- 23 Mart 2018; 14:48:5 >
  • Hocam puan derdimiz olsa o antronor turnuvasinda takimi oynatmadan maca sürüyoduk 150 kusur puanlara düşmüştük gelen giden 15 - 20 cekiyodu hatirliyomusun 😀

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Insallah gelsin de alayim Cok sagol ertan başkan 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Caylak Zpor

Hocam puan derdimiz olsa o antronor turnuvasinda takimi oynatmadan maca sürüyoduk 150 kusur puanlara düşmüştük gelen giden 15 - 20 cekiyodu hatirliyomusun 😀

Hatirlamaz mıyım kardeşim birbirimize yenilmek için kavga ediyorduk sahada

• S.Khedira'yı tavsiye eden var mı?

Verratti, nainggolan veya kroos istedim GÖ için. Ancak bunları alabilmek zor. Müzayede evi coşmuş çok uçuk GP'ler isteniyor yetenek avcıları için. O yüzden bu üçlüden vazgeçtim. Ne diyorsunuz S.Khedira GÖ için alınır mı?
  • Aynen o turnuva baya işe yaramişti oyuncularimi gayet güzel geliştirmiştim 😎

• merhaba arkadaşlar yeni pes4 pro aldım pes 18 yükledim. pes 18 te küçük takılmalar oluyor arada diğer oyunlarda böyle birşey(fifa 18 demo, mortal kombat xl) yaşamadım benzer bir sorun yaşayan var mı acaba yada bu konuyla ilgili tavsiyesi olan
  • kartal78 K kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyor yoğunlaşmaların olduğu anlarda nadiren de olsa ama bir çözüm aramadım varsa da bilmiyorum. Ps4 pro

• kartal78 K kullanıcısına yanıt
    Online oynarkenmi takılıyor oflinedamı

• Fernando santos u aldım oynayan varmı ..2,3 maç yaptım başarılı ..

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Online oynarkenmi takılıyor oflinedamı

offline da oynarken oluyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dodocuk34

quote:

Yok kardeşim sadece gf ya da 3 sf yapabilirsin

Gerçi Pekermanın hücum bölgesi genişmiş , Sla ve Sğa olsaydı oyuncular çok çizgide kalırdılar böyle daha iyi olmuş sanki.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ser.ka

Ewt ama genele baz alırsak td lerin kralı Simone sende bilirsin kardeşim

Tabi dostum zaten A takım menajerimdir değişmem lakin ben haftalık form durumları var biliyorum Atletico E bu hafta ona da yansımış tanıyamadım maalesef sahada Simeone takımı böyle oynamaz dedim...

Takım E formdayken Teknik Direktöre yansırmı dostum varmı böyle bişey ben ilk defa duydum öyle bişey varsa ona göre takım kuralım

Az once Simeone ile sefaozcelik isimli arkadaşa 10-2 yenildim dostum :)))

Bu hafta Simeone'nin yanından geçmem daha

Valla üstadım bende dün gece simione ile 5.galibiyet puanını aldım dediğin şey mantıklı ama bence öyle bişey yok çünkü bende değişme yok aynı TD aynı performans. Seninki biraz psikolojik olmuş bence ama gelecek senelerde öyle bişey çıkartabilir bu konami :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa323 -- 23 Mart 2018; 15:37:19 >

• 
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.