Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam adam Zıdane 4 3 1 2 taktiğini övüyor.
    o zaman bu Zıdanı almak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lefterin_sol_ayağı

tebrikler hocam inşallah hediyelerden bol bol siyah top yakalarsın.
    simeone'nin gelibiyet yüzdesi yüksek evet, ama arkadaşların bahsettiği gibi handikapları da yok değil. özellikle topla oynama yüzdesi bazen ciddi anlamda can sıkabiliyor. ben 700-980 puan arasını simeoneyle oynadım, galibiyet yüzdesini ciddi anlamda yükseltiyor ama 400-700 puan arası rakiplerde bayağı bir sıkıntı. adam puan farkından dolayı seni güçlü rakip görüyor ve haliyle temkinli oynuyor, hele bir de iyi top çevirenine denk geldiysen (ki momentum da aleyhine olduğu için bun yaparken fazla zorlanmıyor)
    sinir bozabiliyor. bu sebepten birçok maçımın çöp olduğunu bilirim. ama ev sahibiysem ve ilk golü erken attıysam hiç kaçarı yok. devre arasında maçtan çıkması hayrına olur, boşuna vakit kaybetmesin

Toplamda 4 bedava toptan (1 tane de online müsabaka bil e karşıdan geliyor) 3 sarı 1 gümüş çıktı 😒

Benim önceki oyun tarzım da kontratak 4-3-3 olduğundan, çok yabancılık çekmedim. Genelde topla oynama yüzdem düşüktür. Gözlemlerim çok doğru ama. 800 üzeri rakiplerle kıyasıya zevkli maçlar oluyor. 4-3-3 te daha çok sıkıntı çekiyordum. Düşük rakiplerle şu ana kadar sıkıntı yaşamadım ama, bakalım göreceğiz 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• walkeys83 W kullanıcısına yanıt
    Hocam bu özel ajan Arjantin vatandaşları olacak.
    Altın ve siyahları kapsayacak.
    Sen bunun yanına GF ve Klasik 10 No eklersen
    F. RAMIS ve D. MARADONA kalıyor.
    bu arada ikiside efsane hangisi çıkarsa çıksın üzülmezsin.
    F.RAMIS fenerbahçenin efsanesi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortahopa86 -- 22 Mart 2018; 17:11:51 >
  • ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    3 aydır bekliyorum onun ovmesine gerek yok cem dostum 3 aydir zidane soyle boyle diye kanımıza isledi her gun bakıyorum 1 kere gelmedi 4.1.3.2 si

• ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    Hocam o kombineyle bu riski göze alamam yüzde yüzü kovalamam lazim 😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: ortahopa86

Hocam çok zevkli bir oyundu.
    Son saniyeye kadar zevkli idi maç.
    Böyle maçlar yapalım yenmek yenilmek inan bir önemi kalmıyor.
    Senin gibi güçlü bir rakibi yenmek onur verici hocam.
    Seninde eline yüreğine sağlık.
    Mbappe böyle bir özelliği var. Zaten seni mbappe sayesinde yendim yoksa
    sabaha kadar oynasak seni yenemem hocam.

Tesekkur ederim sozlerin icin valla bende cok keyif aldim mbampeyi cozene kadar iki gol yedim valla :) bende cok keyif aldim cidden gercek mac gibiydi yenildim tebrik edecektim ama evden cikmam lazimdi sabah bir mac atayim demistim ☺️ Aklimdaydin yani unutmadim umarim tekrar karsilasiriz. Eline saglik o adami oyle yapmak degil oynamak onemli bence :) dedigin kadar varmis basarilar

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

3 aydır bekliyorum onun ovmesine gerek yok cem dostum 3 aydir zidane soyle boyle diye kanımıza isledi her gun bakıyorum 1 kere gelmedi 4.1.3.2 si

Çok zor gelir o taktik Zidane realmadrid de bazen 442 bazen 433 oynatıyor hiç belli olmuyor kim bilir bir daha ne zaman 4312 oynatacak

• Nedved için değer mi top açmaya ne dersiniz

Birde şu maradona yi nasıl yapacağız nerden konami id alacağız detaylarıni bilen var mı

Konami id adresi ile bizim psn adı ikisini de aynı mı yapmalıyız neler yapmalıyız görunen o ki maradona bu perşembe geri geliyor

Maradona özel ajanı kesin alacaksam gp leri Nedved gömmeyi düşünüyorum da

• quote:

Hocam KONAMI Kimliğinizi ve oyun içi hesabınızı bağlayın. 03/31/2018 tarihinde saat 22:00 (UTC)
    Canlı yayını izleyeceksin Konamide sana hediye olarak Özel Ajan ile 250 myclup parası verecek.
    Tek top hediye Maradona vermiyor o hediyenin yanına uygun ajan bulursan maradona yada başka bir futbolcu içinde kullanabilirsin ajanı.

Linkleme olayı fln hepsini yaptım da, canlı yayını nereden izleyeceğiz onu tam anlamadım? Twitch üzerinden mi izlenecek?

• quote:

Hocam KONAMI Kimliğinizi ve oyun içi hesabınızı bağlayın. 03/31/2018 tarihinde saat 22:00 (UTC)
    Canlı yayını izleyeceksin Konamide sana hediye olarak Özel Ajan ile 250 myclup parası verecek.
    Tek top hediye Maradona vermiyor o hediyenin yanına uygun ajan bulursan maradona yada başka bir futbolcu içinde kullanabilirsin ajanı.

Konami id ile bizim psn adı ikiside aynı olmalı yoksa konami id değişik mi olsun

Birde bu özel ajan kesin değil mi duyum filan değil sanırım ona göre top açmayı düşünüyorum

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    sorma yav :(( lukakuya orta yapmaktan başka varyasyonum yok 11 haftadır. senin öbür hoca nasıl rodi mi ne. juvenin hocası galiba.
    sözleşmesi yoktu ben de yenilemedim maliyetli diye. daha dengeliyse ona geçeyim.
  • quote:

sorma yav :(( lukakuya orta yapmaktan başka varyasyonum yok 11 haftadır. senin öbür hoca nasıl rodi mi ne. juvenin hocası galiba.
    sözleşmesi yoktu ben de yenilemedim maliyetli diye. daha dengeliyse ona geçeyim.

Listeye bak her gün değişecekmis takıma göre bir t.d bulmak lazım

• quote:

https://pesleague.konami.net/2018/eu/en/page/americas_viewing_camp/

Tam çözemedim birbirine bağla diyor nasıl olacak anlamadım tam olarak telefondan mı izleyeceğiz ps4 den mi nasıl olacak çözemedim

• 47 top açtım 2 siyah yakaladim Robben diğeri ise

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

• quote:

Hocam bu özel ajan Arjantin vatandaşları olacak.
    Altın ve siyahları kapsayacak.
    Sen bunun yanına GF ve Klasik 10 No eklersen
    F. RAMIS ve D. MARADONA kalıyor.
    bu arada ikiside efsane hangisi çıkarsa çıksın üzülmezsin.
    F.RAMIS fenerbahçenin efsanesi :)

Hocam bu id işini nasıl yapıyoruz?

• Geçtikten sonra geriye siyaha atladı, gelen Buffon. Olsun, o da efsane sayılır.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
  • Üst menüye geliyoruz

İlaveler kısmına geçiyoruz

Online ayarlara giriyoruz

Konami İd yazıyor

Konami id kaydet yazıyor burda

Konami id e-posta adresi istiyor

Ülke

Doğum tarihi

Konami id e-posta adresine kullandığımız psn e-posta adresini mi gireceğiz yoksa başka e-posta mi açacağız çözemedim burasını

• quote:

Orijinalden alıntı: Tzuyu

Hayırlı olsun hocam

Sağol hiç efsane yoktu takimimda güzel oldu

Simone ile 4222 de slk yapacam bakalım

Simone tiki taka açtım topa sahip olmada sıkıntı yaşıyordum tiki taka acinca ise yaradı sanki ama 3 maç yaptım tiki taka acinca

Nedved ile maç yapma fırsatım olmadı henüz

Eski serilerde Juventus seçerdim Ibrahimovic varken

Nedved şutları çok iyiydi

Del Piero için uğraşmayacam yeterince forvetim var zaten

• 
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.