Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14711472147314741475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pogba'nin memnun olmadigim yonu hantal kalip top kaybi yapmasi. Daha 25lvl ondandir belki gerci ortalamasi 86. Matic ile de ayni sorunu yasiyordum simdi sorun olmuyor. 30 lvl sonrasini gormek lazim belki de.

Pes ligi apayri bir dunya gecen hafta bende takimi taniyamamistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eses_DK

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Diziliş 4-3-3
    TD:G.Alvares

Kl:Neuer , Casillas

SĞB: ricardo pereira , K.Walker

SLB: Theo Hernandez , Kolosinac

STP:Varane, T.Silva ,raul albiol , kimpembe , sakho

DMC:Luiz Gustavo ,wanyama,bakayoko

MC: Y.Toure, Stroatman , Rabiot , Renato Sanches, A.Ramsey, Lallana

Hücum Hattı: Cavani , Cruyff , Griezmann , Hazard , Mpampe, Carrasco , Pedro , Balde, Falcao, Hulk

Slb için azcilupeta yı düşünüyorum.5* İngiltere 3* Stp elimde mevcut 4* tek pas alırsam 20 k ya fln %100 geliyor.

Aylardır diego simione yi bekliyorum hediye coinsleri harcamadım sırf bu adamı alabilmek için yok koymuyorlar td listesine.

A. MADRİD şampiyonlar liginden elendiği için simonenin gelme ihtimali düşük ispanya yıldızları gibi bi kampanya gelirse gelir. yoksa zor. hergün TD listesini takip et sana özel belki gelir. oyunun ilk günü bana özel listemde vardı almıştım. Arada yönetim becerisi yüksek tdler çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hem de ne canavar. benim sanches'in altıgeni şu an bildiğin daire. orta sahayı acayip domine ediyor. aynı fikirdeyim dostum neyse ki ben pogbadan önce naingolan'ı almıştım :D

• eses_DK kullanıcısına yanıt
    sol bek için alba'yı da düşünebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Pogba ile oynayan arkadaslar memnunmusunuz? Formu B olmasina ragmen kadro disi birakmayi dusunuyorum o kadar verimsiz bende. 82lik R.Sanches var cok daha iyi performans aliyorum. 200.000GP falan harcadim ama bi hayrini goremedim daha.

Pogba oyunun en iyi ortasahası bence dostum ama kullanmasını bilcen ofansif ve defansif manada harika işler yapıyor heleki bu hafta formu iyiydi efsaneydi. Ama iyi kullanmak lazım topu ayağında tutup R 1 le ters tarafa anı diriplingler yapcan ve analog kullanıyorsan R 2 üçgenle ara paslar ve normal pasla uzun ayağa uzun paralarla mükemmel kontralar yakalarsın. Ben pogbayla çokta gol attım. Bence en iyi ortasaha ( ofansif ve defansif niteliğini iyi kullanan çift yönlü)

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar pes League de ilk 100 giren var mı aramizda

Ben giremedim daha da pes League oynamam sadece 10 maç da 20 puan topla dediği kupaya girerim

Herhalde d1 de olduğum için böyle saçma şeyler oluyor anlamıyorum çok sinir etti pes League beni saçma sapan goller yiyor kaleci klasmanda veya başka modlarda rahat oynuyorum pes League geliyorum benim oyuncuları mi tanıyamıyorum

20 mac istediği zaman içinde çok çok istediğim bir oyuncu denk gelirse o zaman oynarım belki

10 macta 20 puan topla dedigi hangisiki ven gormedim onu kacirdim heralde

• mustafa323 kullanıcısına yanıt
    Daha 25 level ondan mi ne cok agir kaliyor. Her mac en az bir tane basit top kaybi yapip kontra yiyorum. Bugun Tolisso geldi carsamba aksami formu B iken Pogba'ya antrenor yaparim iyi xp verir heralde. 30 level'i gecsin bir de oyle denemek lazim galiba. Pogba icin cok farkli yorumlar geldi.

• mevdut kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta vardı orda o puanı yaptım bu hafta 20 mac yap dedi İlk 100 giremedim

• ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    Hocam o siyah veren turnuvaya arada bende giriyorum daha bana 700 puan dan düşuk rakip gelmedi sanirim onlinede nereye girersen gir puanina eşdeger veriyor

• Bugun temsilci veren turnuvamı var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar pes League de ilk 100 giren var mı aramizda

Ben giremedim daha da pes League oynamam sadece 10 maç da 20 puan topla dediği kupaya girerim

Herhalde d1 de olduğum için böyle saçma şeyler oluyor anlamıyorum çok sinir etti pes League beni saçma sapan goller yiyor kaleci klasmanda veya başka modlarda rahat oynuyorum pes League geliyorum benim oyuncuları mi tanıyamıyorum

20 mac istediği zaman içinde çok çok istediğim bir oyuncu denk gelirse o zaman oynarım belki

Ben d2'de girdim. d2 filan yine kolay. Oyunda ne kadar iyi oynayan adam varsa iyi ajan verildiği hafta d1 de oynuyor. Zaten zor olan maclar pes league sacmaliklariyla daha da zor oluyor.

• Doğrudur hocam ben birşey farkettim çok arama yaptı mı çok düşük puanlı rakip veriyor

• Dostum bende senin pobga için düşündüklerini vidal için düşünüyordum.
    Ama dediğin gibi daha 30 lvl olmadığındandır. Bende vidal naingolan pogba var ortasahada alışınca daha iyi oynuyorsun elindeki adamları taniyim stillerine göre oynatman daha verimli oluyor. Ben pogba ile dikine gidip uzun şutlar atmayı seviyorum.
    Orta sahada forvete destek veren ve en çok golü olan adamım.

• hilesiz hurdasız bileğimizin hakkıyla 3.'lüğe yerleştik

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

• Pogba mı vidal mı nainggolan mı

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Daha 25 level ondan mi ne cok agir kaliyor. Her mac en az bir tane basit top kaybi yapip kontra yiyorum. Bugun Tolisso geldi carsamba aksami formu B iken Pogba'ya antrenor yaparim iyi xp verir heralde. 30 level'i gecsin bir de oyle denemek lazim galiba. Pogba icin cok farkli yorumlar geldi.

Bu sene futbolcular 34 level ve üstünde iyi performans gösteriyorlar tabi yaşına göre değişiyor mbappe 50 levelden sonra uçuyomuş mesela. Level önemli yani. Bu hafta oyunda lag vardı pogbadan o yüzden verim almamış olabilirsin bende laglı maçta adamı çeviremiyorum ama öyle hantal topçu değil. Hantal kim mesela matic harbiden hantal çok acaip kesici ama topu ayaktan çıkarmazsan her topu kaptırır . Çok kıvrak gö istiyorsan veratti abi oda çok efektif bir topçu. Bunların dışında az daha defans yapsın dersen vidal azda şut atsın dersen modric dostum hem şut hem defans dersen naingolan her yere bassın dersen Kante. Mesela gümüşte de çok iyi gö ler var sanchez gibi yada sarıdan psgli rabiot gibi . Ama tolissoyu antr yapma mesela oda formu iyi gelen topçulardan.

• aragorn34 kullanıcısına yanıt
    Pogba veya vidal. Naingolan son tercihim olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrat_ylmaz

Pogba veya vidal. Naingolan son tercihim olurdu.

Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn34

Pogba mı vidal mı nainggolan mı

Vidal

• aragorn34 kullanıcısına yanıt
    Orta sahayi toparlamak gecit vermemek icin istiyosan tartismasiz ngolan hem hizli hem top kapma becerisi yuksek pogba ve vidal den daha aktif bi oyuncu

• 
Sayfa: önceki 14711472147314741475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.