Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14621463146414651466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mevdut

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

Dün Tunuslu bir arkadaşla maç yaptık. Bir o öne geçiyor bir ben 90. dakikada skoru 5-5 yaptı uzatmanın 118. dakikasında 6-5 yaptım yendim. Ama Allahıma oyunu bizmi oynadık oyun bizimi oynadı anlayamadım. Atılan 11 golde momentum golü. Çarparak girmeler 35 metreden atılan alakasız goller kalecinin bacak arasından yada dibinden giren goller heleki rakibin yürüyerek tüm takımı çalım atıp attığı gol var akıllara zarar. Direkten dönen toplar ve çizgiden dışarı çıkan veya defansın çizgiden çıkardığı topları saymıyorum bile. Maç ta en baba gerilim filminden daha çok gerildim. 10.000 gp yi aldım ama 120 dk bulanık zıçtım. Özellikle bu 10.000 gp lik müsabakada inanılmaz şeyler oluyor. Maçta yaşanan lagda cabası.

Umarım bu seneki bu tarz müsabakalardaki ve co-op takı momentum gelecek senenin momentumuna hazırlık değildir. Umarım bizi ufaktan alıştırmıyorlardır. Eğer öyle olursa pes benim için tarihe gömülür. Devam edersek çünkü bizi sinir sahibi yapar. Umarım yanılırım.

Herkese az momentumlu maçlar:)

ahahaha ne tunuslusu la bendim o twt arsenal degilmiydi?. eger oysa harbi sacma sapan oyun oldu 6-5 :D

Twt arsenal değil benim takım dostum benzer bir maç yaşamışsın anlaşılan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa323 -- 4 Mart 2018; 11:10:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• momentum cok mu var hocam bende aldım oyunu ama yanlış mı yaptık
  • Bizde alalım bi dal Aubameyang :)

• yav arkadaşlar eskiden burda insanlar birbirine yardim ederdi şimdi küfrediyorsunuz birbirinize ayıp yahu ne gerek var altı üstü oyun bu yakıştıramadım sizlere

• mustafa323 kullanıcısına yanıt
    vay güzel taktik valla zeka dolu önce gümüşü çıkartıp aubameyangı kaptın hayırlı olsun

• batıege kullanıcısına yanıt
    Kardesim oncelikle eline koluna saglik guzel macti ayrica ben son 5 dk top cevirmedim sen baski kurmuştun baskiyi savusturmak icin geri dondum 89 u 90 a baglayan dk icindeyken 90+ da kaleciye verdim ve iceriye degaj yaptim hakem bitirsin diye yani yanliş anlama varsa bi hatam affola ben top cevirecek adam degilim 10bin gp'sinde hiç degilim yenilgiyide herzaman kucaklarim kabullenirim puanimdanda belli ama sen yok cevirdin diyosan koy vidyoyu herkes gorsun yinede senden özürdiliyorum istemeden kizdirdiysam kalecin maçin adami olmuş diyorsun yani o kurtarişlari yapmasa yenerdim e getiriyosun yenersin elbet yemersin lafim yok bu futboll oyunu yenmekte var yenilmekte icerlenmeni anliyorum ama asilsiz iftira atmak asil sana yakişmamiş saygilar guzel kardesim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIBRISLI83 -- 4 Mart 2018; 14:38:23 >
  • KibrisliDelikanli kullanıcısına yanıt
    Bide bu cikti kibrisli delikanliymiş isin gucun yokmu senin gir oyununu oyna ugraşma onun bununla artik.!!

• quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

vay güzel taktik valla zeka dolu önce gümüşü çıkartıp aubameyangı kaptın hayırlı olsun

Saol dostum darısı başına :)

• Valla kardesim.bu peslig tam bi senarya ilk macta ilk yarı 4.1 maglupken macı 6.4 aldim 4 galibiyet aldim ama terleyerek son macta biliyorum bi pislik olacak 5.4 yenildim rakipte ridelle mıdır nedir o var bendeki maradona anca bunun yedegi olur 4 galibyette kaldım.oynamıyacam

• Arkadaslar 2 soru;

1. Serbest vurusta oyuncuyu oyun planina girmeden degistirme kisayolu neydi?

2. Pas gelirken bacak arasindan birakip topa kosmak icin hangi tuslar gerekli?

• Beyler herkese selam, müzayede den hiç oyuncu almadım bir süredir gp biriktirdim 110k gp var. 5 yıldız olarak sadece ingiltere ligi ajanım var. Takımın hücum hattı fena değil sf benzema, kanatlar mertens ve perotti. Oos modric, gö pualinho dembele ve witsel. Fakat defans hattı sıradan oyuncular sag ve sol beki tanımıyorum bile 80-81 puanlı elemanlar. M. Salah gibi hızlı adam istiyorum garanti şekildeki elimdeki verilerle kimi alsam faydalı olur, yoksa savunmaya katkımı yapmak lazım. Bu arada oyun başlarında saglam altın vererek j. Kozak almistim td olarak. Tek forvet oynatiyor o yuzden aşırı hücum zenginliğim yok. Ama menejer al a girdiğimde iyi olanlar kilitli alttakilerdede yönetim puanı yetersiz benim için. Şuan akıllı bi adım atmak istiyorum ne yapsak (gokhan2207)

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    1. koldaki tab tusu varya siyah onun sol tarafına bas

2 . Joistige dokunmadan l1 r1 di heralde

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    tuzak çalım topu yakalarken L düğmesini bırak R1 düğmesini basılı tut 2. sorunun cevabı diğeri gamepad üzerinden oyun esnasında elim alışkın olduğu için aklıma gelmedi touch pad kısmı olması lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mevdut

quote:

Dün Tunuslu bir arkadaşla maç yaptık. Bir o öne geçiyor bir ben 90. dakikada skoru 5-5 yaptı uzatmanın 118. dakikasında 6-5 yaptım yendim. Ama Allahıma oyunu bizmi oynadık oyun bizimi oynadı anlayamadım. Atılan 11 golde momentum golü. Çarparak girmeler 35 metreden atılan alakasız goller kalecinin bacak arasından yada dibinden giren goller heleki rakibin yürüyerek tüm takımı çalım atıp attığı gol var akıllara zarar. Direkten dönen toplar ve çizgiden dışarı çıkan veya defansın çizgiden çıkardığı topları saymıyorum bile. Maç ta en baba gerilim filminden daha çok gerildim. 10.000 gp yi aldım ama 120 dk bulanık zıçtım. Özellikle bu 10.000 gp lik müsabakada inanılmaz şeyler oluyor. Maçta yaşanan lagda cabası.

Umarım bu seneki bu tarz müsabakalardaki ve co-op takı momentum gelecek senenin momentumuna hazırlık değildir. Umarım bizi ufaktan alıştırmıyorlardır. Eğer öyle olursa pes benim için tarihe gömülür. Devam edersek çünkü bizi sinir sahibi yapar. Umarım yanılırım.

Herkese az momentumlu maçlar:)

ahahaha ne tunuslusu la bendim o twt arsenal degilmiydi?. eger oysa harbi sacma sapan oyun oldu 6-5 :D

Twt arsenal değil benim takım dostum benzer bir maç yaşamışsın anlaşılan :)

twt arsenal bendim diger takımı anımsamadım ama 5-5ken 118 de 6-5 yenildim degilse cok benzer mac olmus:)

• xostnazo X kullanıcısına yanıt
    Ben de kasma olayı guncellemeden sonra oldu, sistemsel bi kasma oldugunu sanmiyorum. Guncellemeyle beraber ayni anda nezaket derecem düştü. Acaba nezaket dereceysiyle kasmanin bi alakasi var midir?

• https://youtu.be/Vj-cClzBVlQ

Coop un karsikarsiya olani hocam izle anlaycaksin

• KibrisliDelikanli kullanıcısına yanıt
    yaş kaç senin?

• Momentum yakami birakmiyor. Defansim evlere senlik kafalarina gore takiliyorlar. Dogru duzgun gol yemezdim simdi gelen gecen en az 3 atiyor. 3. macta 10.000 GPyi aldim onu da zar zor 4-3. Ronaldo her mac direkleri dovuyor. Rakibim toptan hizli kosuyor. Momentum yonunden iyice Fifa'ya benzemeye basladi.

• the show must go on kullanıcısına yanıt
    Yeni nici bu arkadasın banlanip banlanıp yeni hesap acıp geliyor bloklayın sizi kızdırip kufrettirip ceza almanınizin pesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Yeni nici bu arkadasın banlanip banlanıp yeni hesap acıp geliyor bloklayın sizi kızdırip kufrettirip ceza almanınizin pesinde

Ağır işsiz

• 
Sayfa: önceki 14621463146414651466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.