Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon ile uzaktan nasıl oyuna girebiliyorsun? Hangi programı indirmem lazım
  • Cok sacmaya harbiden digerlerin hepsini aldim zaten zayif oyuncuyum gelen gecen yeniyor kadro saglam baya para harcadim belki mac alirim diye ama ben fjtbolcu aldikca rakipler guclebdi daha fena oldu :) Allahini seven defansa gelsin oyun tarzim oldu 50 bini alsam defans falan bulurdum belki haksizlik bu resmen
  • Rabellion kullanıcısına yanıt
    Benim takım zaten anca 3 yıldız oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rabellion

4 yada 5 yıldızlı sim takımı kuruyorsun en iyi oyuncular yedekte duracak. ilk 11 dekiler çöp oyuncular olsun günde 20 klasman sim maçı yapsan en az 30-40 bin gp gelir. Maç sonu gelen ajanlardan oluşan bir 11 kur. Sözleşme bitince kov yada antrenör yaparsın hocam.

dostum dediğin sekilde yaparsan tamamen yanlış bişey olur bu ,sim de oynatacagın kadronun teknik direktörü ucuz olucak bu şart , yedeklere beyaz koyucaksın takım gücü olabildiğince düşük olsun ki rakip ona göre geliyor çünkü ,sen ilk 11 e çöpleri koyup yedeklere siyahları doldurursan ona göre güçlü rakip gelecek ve senin ilk onbirindeki adamları onları yuksek ihtimalle yenemeyecek.

ben bunların hepsini denedim sim oynatırken çok güçlü takımla da denedim ama bir yıldızlı tamamen beyaz turuncu ve bir kaç tane grinin oldugu takımla 2.klasmana kadar çıktım.

yedekler ful beyaz ve turuncu olacak

ilk onbire ise gri toptan gelen bi forvet olabilir ,defansa da bir tane iyi adam olacak ve kaleci de biraz iyi olmalı ,rakibin forveti atıyorum ibrahimoviç ,lewandovski tarzı etkili bi adam geldiyse mutlaka markaj uygulanmalı ,rakibin 3 hücumcuyla oynuyorsa üçüne de markaj uygulamak iyi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bejamin Britten

Telefon ile uzaktan nasıl oyuna girebiliyorsun? Hangi programı indirmem lazım

ps4 uzaktan oynatma. onunla ps4'ü pc ekranından çalıştırıyorsunuz. team viewer ile de pc'yi telefondan
    kontrol ediyorsunuz.

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 23 Ocak 2018; 15:21:46 >

• Fatih turan61 F kullanıcısına yanıt
    Aynen o şansı kaybettin malesef dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyigit41

quote:

Orijinalden alıntı: Rabellion

4 yada 5 yıldızlı sim takımı kuruyorsun en iyi oyuncular yedekte duracak. ilk 11 dekiler çöp oyuncular olsun günde 20 klasman sim maçı yapsan en az 30-40 bin gp gelir. Maç sonu gelen ajanlardan oluşan bir 11 kur. Sözleşme bitince kov yada antrenör yaparsın hocam.

dostum dediğin sekilde yaparsan tamamen yanlış bişey olur bu ,sim de oynatacagın kadronun teknik direktörü ucuz olucak bu şart , yedeklere beyaz koyucaksın takım gücü olabildiğince düşük olsun ki rakip ona göre geliyor çünkü ,sen ilk 11 e çöpleri koyup yedeklere siyahları doldurursan ona göre güçlü rakip gelecek ve senin ilk onbirindeki adamları onları yuksek ihtimalle yenemeyecek.

ben bunların hepsini denedim sim oynatırken çok güçlü takımla da denedim ama bir yıldızlı tamamen beyaz turuncu ve bir kaç tane grinin oldugu takımla 2.klasmana kadar çıktım.

yedekler ful beyaz ve turuncu olacak

ilk onbire ise gri toptan gelen bi forvet olabilir ,defansa da bir tane iyi adam olacak ve kaleci de biraz iyi olmalı ,rakibin forveti atıyorum ibrahimoviç ,lewandovski tarzı etkili bi adam geldiyse mutlaka markaj uygulanmalı ,rakibin 3 hücumcuyla oynuyorsa üçüne de markaj uygulamak iyi oluyor

arkaas gp kasma taktiği vermiş arkadasın dediği sekilde çoğu maçta yenilerek masrafsız gp birikiyor. senin dediğin sekilde simde basarılı olursun ama gp arkadasın dediğinden az birikir.

• hakanyigit41 kullanıcısına yanıt
    Dostum senin dediğin tam ters mantık :) sen bilirsin yinede ama çoğu kişi böyle yapıyor önemli olan kazanmak değil gp biriktirmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rabellion -- 23 Ocak 2018; 15:31:39 >
  • Aynı şekilde benim dediğim gibi yaparsanız klasman 12 ye düşerseniz 1 puan alıp üst klasmana yükseliyorsun bu şekilde sözleşme yenileme bileti geliyor 10 maçta bir. Ben en son klasmana kadar düştüm 1 veya galibiyet aldıktan sonra bilerek yeniliyorum. Aynı klasmanda kalıyorum sürekli 10 maçta bir yenileme bileti geliyor.
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    M.kean icin 1* italya ve 1* sembrero yeterli italya mac sonu geliyo zaten ben almistim baya oynadim 2* takimlara ideal de oyle dunya kamalarina karsi.oynatirsan is gormez cok iyi degil antronor yaptim gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caylak Zpor

M.kean icin 1* italya ve 1* sembrero yeterli italya mac sonu geliyo zaten ben almistim baya oynadim 2* takimlara ideal de oyle dunya kamalarina karsi.oynatirsan is gormez cok iyi degil antronor yaptim gitti

yanlış alıntı yapmışsın hocam ama kean oyun ilk zamanlarında 1*italya +sf+ top sürme ile alınıyodu ben öyle almıştım. rağbet çok olunca konami kombinasyonu değiştirdi. bence de full level bile olsa en fazla 3* takımda oynar hücum becerisi vs çok iyi değil
  • ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Tecrubesizlik bide psn turkiyenin sacmaliklari 10 tane kart denedim vermemisti
  • 5* Avrupa + 4* STP + 3* AS Roma kombinasyonu ile Manolas'ı almayı düşünüyorum. GP'leri Maradona'ya harcadığımdan yüksek müzayedelere girme durumum yok. Sizce Avrupa avcısını kullanmaya değer mi?
  • 2 top açtım 2. Topta dediğiniz gibi bug oldu tüm toplar siyah sonuc VİDAL
  • Btnkmn B kullanıcısına yanıt
    aynısını ben yaptım 1 ay kadar kullandım bişe olmadı. sonrasında geri full hesaba döndüm.
  • Tzuyu kullanıcısına yanıt
    3* stp oluyormu? 4 yıldız olması lazım sanki. koulibaliy alma şansınız varsa onu alın derim
  • Yaw arkadaş top ceviriyorum gumuş geliyo tmm anladim bişey demiyorum da 100 lerce topun icinden siyahin yaninda durdunda ver bari şu siyahi tam bir rezillik her defasinda yaninda duruyo uyuz oluyorum.😠
  • Fatih turan61 F kullanıcısına yanıt
    Aramıza hosgeldinnnn 😂🤣
    Myclup bu işte bir müddet böyle gider yoluna koyarsın zamanla
  • cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Ya başkan sıkıntı olmuyor mu team viewer ile sözleşme bitince antroner yap yeni kadro kur top aç falan
  • Rabellion kullanıcısına yanıt
    Şu an elimde 5* Avrupa ve 4* STP var hocam. 3* AS Roma gerekli sadece. Koulibaly almak istiyorum aslında ama 4* Senegal'e ihtiyacım var.
  • 
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.