Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 185 cm ve üzeri ajanı ile 24 yaş altı 5* ajanı veriyor, her gün girin yarın 670 coins veriyor hatırladığım kadarıyla. Hatta ben elimdeki Avrupa ve kg Amerika ajanı ile nasıl kombin yaparım bu hediyeleri dedim ama boş çıktı, illa GP ile ajan aldıracak ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Ben bilgilerimi vermiştim ama güncellerken silinmiş olabilir, takım:TWT LİVERPOOL FC; psn: demonfromthearth

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Bana da oldu böyle bir kaç defa çok fena bir duygu

Ya resmen 90 da birde selektor yapan bir tipti cok uyuz olmustum bunda her gs klubunu alani yenmek icin cikacagim. Sabah baktim Aa olmusum eslesmelerde kotu oluyor o zmn

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar mevcut oyunu satıp lite sürümü indirsem kendi hesabımla devam edebilir miyim yani mevcut kadromla?

Hocam yanlışım yoksa mevcut kullandığınız psn hesabınazla Lite sürümüne geçtiğiniz de kadronuzun aynen durması lazım.
    Lite sürümünü indirin hocam bi deneyin görün. Varsa da yanlışım arkadaşlar düzeltirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
    [/url]
    TWT

TURKISH WARRIORS TEAM

Ekibe katılıp burada birlik bütünlüğümüzü Pes Myclub sıralamalarında maçlarda göstermek isteyecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Ekibe katılmak için yapılacak olan şey çok basit,
    Myclub menüsünden Takım düzenleye girip takım adını değiştir seçeneğinden Takımımızın adının başına TWT eklemek olacak,

Güncel Takım Listesi ;

01) TWT FENERBAHÇE REPUBLIC / PSN : ERTANTR /DH Nick :suÇ

02) TWT TEPELICE FC / PSN :tepeliceli / DH Nick : kacanga

03) TWT Ankaragücü / PSN : Cagri0685 /DH Nick : cagcag06

04) TWT Real Madrid FC / PSN :ufcelik /DH Nick : uceelik

05) TWT JUVENTUS / PSN :hakan806 /DH Nick :aragorn34

06) TWT ReReRe RaRaRa / PSN:.....DH Nick:Scarfeys

07) TWT Galatasaray / PSN: ......DH: Nick: ultrailker

08) TWT .......... / PSN : ...... DH :Nick: ortahopa86

09) TWT TWT LİVERPOOL FC / PSN: demonfromthearth / DH : Nick: xostnazo

10 )TWT ESESLER / PSN : eses_DK / DH: Nick : eses_DK

11) TWT ARMAGEDDON 2023 /PSN: mentalist_ch / DH Nick : armageddon2023

12) TWT GALATASARAY / PSN : umut83gs / DH Nick: umut83gs

13) TWT galatasaray tc. / PSN : matiso / DH Nick: iso0606

14) TWT BEŞİKTAŞ / PSN : blackeagle3461 / DH Nick: Serencebey34

15 )TWT BEYKOZ FC / PSN : UmutD34 / DH Nick: gangsta_zzz

16) TWT GALATASARAY /PSN: sezerx77 /DH Nick: sezerx77

17) TWT ARSENAL FC / PSN: Cihangir Mevdut/ DH Nick: mevdut

18) TWT RELAXX SPOR / PSN: forces_83/ DH Nick: forces_83

19) TWT galatasaray / PSN: pesfan37 / DH Nick: cizmele

20) TWT EFELER 1987 / PSN: qokhan87 / DH Nick: pesci09

21) TWT Galatasaray / PSN: blomblam / DH Nick: blomblam

22) TWT DEBRE GENÇLİK SK / PSN:cmanager84 / DH Nick: cmanager

23) TWT Galatasaray / PSN: cozrail / DH Nick: cozrail

24) TWT Eskişehirspor PSN: architectbilal / DH Nick: architectbilal

25) TWT EMİR TELLİ SK PSN: EmirTelli27/ DH Nick: western222

Benide ekle dostum

Twt and he scores fc

Psn id dembaba1453

• cagcag06 kullanıcısına yanıt
    evet planettürk denen arkadaş ayrıca bunun yanında mertmerdol denen arkadaş daha aklıma gelmiyor bu insanlar kaybetmeye tahamüllü olmayan saygısız ve kişiliksiz insanlar yenildiklerinde momentum lag yada konaminin karşı tarafa armağanı olduğunu düşünen kazandıklarında da çok iyi oyuncu olduklarını sanan bu arkadaşlar. ya benim oyun tarzımdan sana ne kardeşim ben hatasız oynamaya çalışan biriyim zaman geçirmeye çalışan biri değilim açmışsın ful pres kayarak top oynuyorsun nasıl önlem alayım senin gibi futbol cahiline top çevirip topu 2. ve 3. bölgeye getirmek için bunu yapmalıyım hayır bunu yaptığımda anlamsız sinyal atmalar rahatsızca mesajlar youtubeda bu ezik insanın videosundan banane çok mu iyi oyuncu hayır tabikide bunu anlıyorsun zaten ne oynayan adamlar var fulbol futbol gibi oynanır ve bu bir oyundur bunu unutup koca koca adamlar ergen çocuklar gibi davranmayın
  • ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam senide
  • erlikkoray09 E kullanıcısına yanıt
    Seninle oynadim yendim yenildim hatirlamiyorum temiz oyuncusun. Planetturk mu ne banada sellektor yapip durdu niye cozemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • esnll E kullanıcısına yanıt
    mesajları kapatmak istiyorum ama bir yandan da neden kapatayım diyorum bu tarz insanlar için ben hatırlayamadım kardeşim seni oyun nikin farklı olabilir mi
    Gecen yil plantturk ile karsilastim beraberligi son dakikada kurtardi geride oldumu selektor yapmiyor emin ol bu sene denk gelmedi konamiyi arkasina aldigi an golu buluyor devamli starta basarak konsantre olmani engellemeye calisiyor sende starta basarsin en azindan selektoru engellersin maclari derecesi yuksek oldugu icin ceviriyor sistem arkasinda mac baslar baslamaz yedigin presten konaminin arkasinda oldugunu anliyorsun osirada golleri atiyor sistem senin arkana gectigi anda skoru korumak adina mesajda atar kayarda topda cevirir yenilmeye tahammulu olmadigi anlasiliyor yenmeniz icin o dereceye en azindan yakin olmaniz lazim momentum yedimi ceviremesin oyunu sonuc olarak 900 ve altindaki derecelerle karsisina cikarsaniz bogucu prese maruz kalir pas yapamazsiniz oda bunu net biliyor

• scorpionn1982 S kullanıcısına yanıt
    benimki farklı oldu 1070 puandayım şu an arkadaşı yendim zaten 2-0 öndeyken arkadaş istediği oyunu oynayamayınca selektör yakıp kaymaya başladı starta basıp bekledi muhtemelen arkada çıldırıyordu taki bu bana zevk verdi ama terbiyesizce mesajlar bana ağır gelen yoksa sıkıntı yok
  • Birde gecen arkadasin verdigi linkten sikayet olusturdum konamiye ingilizce iyi bilen arkadasim yazdi ilk top cevirmede 100 coinse greezman verdi denemenizde yarar var momentum siyah top cikm oranlarindaki dusuk ihtimal hileciler bunlarla ilgili ingilizce bilen birisi buradan kisa bir yazi paylassin kopyalayin yollayin muhtemelen sizede siyah top verecek anladigim kadari ile siyah top tanimliyor kullanici adiniza ilk top cevirmede zorla siyah top geliyor bende gride durup siyaha zipladi bos adamda vermedi greezman geldi bedava 30 sv sagol konami istedinmi nasil veriyorsu siyahi musteri memnuniyeti onemli bosunami sikayet olusturdum mutlaka deneyin arkadaslar

Tebrik ederim tezim dogru cikti rakip 1070 olunca momentum yedi ve ceviremedi oyunu eline saglik arkadasim planetturk gecmis olsun momentum nasil denk derece gelince gol sevinci yasayamaman uzucu olmus sen trubunlere kosup sus isareti yapip sevinirken karsi taraf momentum yiyordu ve sen dalga geciyordun kimse konamiden ustun degil ben en iyiyim diyene konami musallat oldumu galibiyet yuzu gostermez tekrar tebrikler eline saglik arkadasim keske videoya alsaydin terbiyesizliklerini ve macta yaptigi tahrikleri cumle alem gorurdu

kardeşim sanırım seninlede karşılaştık sende bana sinyal atıyordun:D mesajlara bakayım dedim sana mesaj atmışım neden sinyal atıyorsun diye ama mesajların kapalı galiba bende atarım ama genelde ama bana atana atarım ama sorun değil ben genelde napoliyi alırım nikimden hatrlamayabilirsin
    scorpion sen nie pekiadama top çevirdin sen çevirirken iyi aşkası çevirincemi kötü kardeşim adamın puanı var die momentum ondan yana konami ondan yana diye çocukça kelimeler kuruyonuz lafada geldimi be yıllardır pes oynuyom diyonuz ne lakası var momentumla 900 puanın plattürkle 2 defa karşılaşıım erif top çevirmiyor tiki taka oynuyo sen gerçe tiki takanın pas üzerine bi oyun olduğunu bilmiyon galiba kardeş şuna emin ol sen den daha iyi oynadıhına eminim senle geçen sene 2 defa karşılaştık 2 sindede yendim senin oyun orta kafa gol bu sene orta kafa gol ü beceremiyon galiba yada oyunun bugunu bulamadın daha :D önce saygılı olmayı örenin sizi kim yense size göre hileci bi siz akkaşıktan çıkma süt sününüz
  • Darkxking35 kullanıcısına yanıt
    kardeşim kendine göre haklı olabilirsin ama burda konu başka oyun tarzı değil küfür edilmesi ve tahrik edilmesi klavye delikanlılığının yapılması yoksa yenilirsen yenildim geçer gidersin yada bugün formda değilim dersin ama küfür nedir ya
    Attım Mail geçen hafta ama deri dönüş bile yapmadılar, bu haftada 5 coinsle 15 tane de GP ile çevirdim yok vermiyor, geçen hafta 800bin gp harcadım vermedi var bu işte bi iş bakalım.

• ademis kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin tskler ama bunlari biliyorum, temsilci seçeneğine özel antrenör eklenecek ve alınabilecek diyor

Temsilci Seçeneği Kampanyası
    Aşağıdaki dönem boyunca Temsilci Seçeneği olarak alabileceğiniz olası öğelerden biri olarak Özel Antrenörler eklenecek!

・Dönem
    04/01/2018 08:00 (UTC) - 11/01/2018 04:00 (UTC)
    *Özel Antrenörler, Temsilci Seçeneklerinden alma şansınızın bulunduğu birkaç öğeden biridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rembur -- 6 Ocak 2018; 14:30:12 >
  • Beyler foruma ilk geldiğim günden beri aynı muhabbetler, herkes karşı tarafın oynayışından şikayetçi. Bir kaç kişi hariç herkes iyi niyetli. Bence artık kabullenelim, herkes bizim oyun tarzımıza göre oynamak zorunda değil; kimi top çevirir, kimi tiki taka oynar, kimi kafa golü atar kimi defans yapar 1 tane atar yatar, bunlar oyunun içinde olan şeyler. Şikayet etmek yerine bunlara rağmen nasıl galibiyet alacağımızı düşünsek şimdiye kadar geliştirmiştik kendimizi. Geçenlerde forumdan ottoman geldi rakip iyi kapatıyor alanları dk 80 e 2-1 önde girdi top yaparak oyun kurdu tebrik ederim yendi mesela niyeti iyiydi belli ne diyeyim bu adama şimdi. Tabi art niyetli gıcıklık yapan adamlar ayrı onları engelleyin geçin yapacak bi şey yok ben öyle yapıyorum. Sevgilerle...

• xostnazo X kullanıcısına yanıt
    seni tebrik ediyorum kardeşim çok haklısın bende bunu demek istiyorum bu oyunda herşeyin önlemi var bana denk geliyor top çeviren hatta amacıda gol atmak değil sadece kendi yarı alanında top çevirerek gıcıklık yapmak ben ne yapıyorum oyuncuların hepsini ileri alıyorum pres açıyorum olay çözülüyor yada presmi yapıyor presini kırmak için dikkatli oynuyorum yada uzun top çıkıyorum öğle kırıyorum yani bunu yapmak yerine ucuzca muhabbetler yok momentum yok lag ya kardeşim zaten momentumu sağlamak senin elinde olan birşey son 40 maçında 39 galibiyet bir beraberlik aldım klasmanda çoğu kişi hileci diyor ama oyunda taktik çok önemli elinde düzgünse zaten oyunda momentumu sağlıyorsun ezbere oynamayın şu oyunu
  • 
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.