Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: disclosure

https://youtu.be/NQaPDUKwRWU

Yani demek istediğim hani herkes toplanıyor bir şehirde orda şampiyon olana para odulu veriyorlar bunda durum nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hiç heves salmadığım için bilmiyorum. İlk turnuva birincisine 20.000 $ verilmiş ikinci turnuva birincisine de 200.000 $ vereceklermiş. 23 Şubat - 23 Mart arasında Online oyuna herkes katılabilir deniyor. Bilen biri cevaplarsa iyi olur gerçekten.

• Kadrosunda Pogba sı olanlar! Ben bir şeyi çok merak ettim

Pogba'nın form durumu seviyesi 4 şimdi baktım pesdb den.genelde maçlara formsuz mu başlıyor??

Benim suarez'in form durumu seviyesi 6 ve 10 maçın 4'dünde formsuz maçlara başlıyır.

Eğer müzayede den oyuncu alacaksanız,oyuncunun form durumu kaç seviyede bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 4 Mart 2017; 20:34:42 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    sırf bu yüzden almaktan vazgeçtim ronaldinho da 4 formu tam karambol genelde düşük başlıyor o yüzden vazgeçtim pogbadan zaten yerine oynuyacak bir ton kaliteli adam var
    Şu an klasman maçını bitirdim pogbaya küfür ederken yazınızı okudum.Aldığımdan beri tek yaptığı uzaktan nefis bi gol attı o kadar.Resmen kütük çeviremiyorum.Ayağına top geldiği an alıyorlar elinden.Süper bir kadrom oldu sadece messi vidal eksik gerisi var birde klop u aldım.Kadrom iyileştikçe galibiyet alamaz oldum.Galibiyeti bırak iki pas yapamıyorum.Form düzeyi b olanlardan 18 yapıyorum gene nafile.Çok güzel maçlar yaparken şu an resmen dökülüyorum.Ronaldo ,bale ve klop geldikten sonra resmen takımım çöktü.Bırak galibiyeti iki pas yapamıyorum.Ne iş anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ74

Şu an klasman maçını bitirdim pogbaya küfür ederken yazınızı okudum.Aldığımdan beri tek yaptığı uzaktan nefis bi gol attı o kadar.Resmen kütük çeviremiyorum.Ayağına top geldiği an alıyorlar elinden.Süper bir kadrom oldu sadece messi vidal eksik gerisi var birde klop u aldım.Kadrom iyileştikçe galibiyet alamaz oldum.Galibiyeti bırak iki pas yapamıyorum.Form düzeyi b olanlardan 18 yapıyorum gene nafile.Çok güzel maçlar yaparken şu an resmen dökülüyorum.Ronaldo ,bale ve klop geldikten sonra resmen takımım çöktü.Bırak galibiyeti iki pas yapamıyorum.Ne iş anlamadım.

aynı sorunu zaman zaman çoğu kişi yaşıyor,genelde haftalık bakımdan sonra oluyor bu sorun.. mesela bende şuan iki pas yapamıyorum,rakip tak tak seri şekilde yağdırıyor..ben 433 den 4222 ye geçtim şuan.biraz kımıldanma oldu şimdilik..sanada tavsiye ederim.

• Arkadaşlar bir sorum olacak;

Oyunu oynarken pas atıldığı zamanlar çimin grafiklerinde bulanıklaşma oluyor bende

Size de böyle mı

Çözümü var mı bunun

• Arkadaşlar forumda araştırdım ama bulamadım bir çözüm. Pes2017 sunucu bağlanamadı hatası veriyor sürekli. Daha önce bir kaç kere verdi ama sonra girmiştim. Şimdi hiç giremiyorum. CODE:FDDN563 hatası diyor. Myclup'a giremiyorum bu hatadan dolayı. Var mıdır bir bilgisi olan. Şimdiden teşekkürler
  • unal67 kullanıcısına yanıt
    modem zyxel mi

• quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Oyunda 1 maç kötü sonuç almiyacan yoksa yandın

Berabere kaldım arkasından bir rakip geldi yendi gitti

Sonrasında galibiyet aldım

Ligde kalmam için son maç ve sadece 1 puanı ihtiyacım var karşıma gelen rakip 2900 puana yakın bir kişi geldi

Gölü istediğim kadar atim rakip her türlü atıyor zaten orta kafayı saymıyorum bile yani ben o rakibe 90 dk gol atsam bile o yine o galibiyeti alacak

4-3yenildim bu arada

kesinlikle doğru
    az önce biri geldi 5/0/5
    290 puanda beni 8-1 yendi gitti
    bunun mantıken hiç bir açıklaması olamaz arkadaş !!!
    KONAMİ'den biri gelsin bana bunun açıklamasını yapsın.

bu yoruma katılıyorum eğer mağbuliyet alırsan gerisi geliyor
    bugün inanılmaz momentum var oyunda

Arkadaşlar 3-4 günlük bir ban yedim suan açıldı psn o süre içinde diğer hesaptan orta güçte güzel bir takım kurdum momentumun m si yok o kadar keyif aldimki anlatamam .. dün eski hesabım açıldı bi gireyim dedim momentum almış başını gitmiş kontrolü kaybettim top bi o kalede bi bu kalede .. Şuan çok daha net anladım mevzuyu .. sizde yeni bir hesap açın gelen toplardan ufaktan bir kadro kurun aranburu ile ne demek istediğimi anlayacaksınız :)

Hocam suarez c formunda ondandır geçen a iken hep formda başlıyodu form 6 da bu a c olmasına göre değişiyor olması lazım tam emin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Hocam suarez c formunda ondandır geçen a iken hep formda başlıyodu form 6 da bu a c olmasına göre değişiyor olması lazım tam emin değilim

Ben başka şeye dikkat çekiyorum burada hocam.Bir oyuncunun form durumu, 2017 de çok ama çok önemli.yani form durumu 6 olan oyuncu bu hafta gol atmadı ve canlı güncellemede C olarak başladı diyelim.form furumu 6 olan bu oyuncu 3 maça çıktığında muhakkak birinde formsuz oluyor.ama form durumu 7 8 olan oyuncu üç maçın üçünü de en kötü C ile başlıyor.anlatmak istediğim bu benim.

Müzayede den bir oyuncu alacaksanız,muhakkak en kötü form durumu 6 olan oyuncu alın derim ben.top açtırma yapacak bir şey yok ne gelirse ama ben kalkıp,form durumu 4 olan pogba için müzayedeye girmem açıkcası.onun yerine form durumu 7 olan kross içün girer,her maç neredeyse formu yüksek maçlara başlarım :)

• Benim takimim 2800 kuvvette 830 puana kadar ciktim ust uste 5 macta 3 beraberlik 2 maglubiyet aldim 4 mactaki rakiplerin puani 500 gecik bile degildi bir diger rakipte siralamadaydi.takim gucunu 2900 dan 1920 dusurdum yedekleri tamemen beyaz top yaptim futbol oynadigimin keyfine varmaya basladim .takim gucum ne kadar artiyorsa benim oyuncular o kadar mallasiyor.ben fifadan gelen biri olarak daha oncede belirtmistim kanattan oyun oynayan mac icinde 20 ortam olan bir playerim .ben adama 20 ortada 2 gol atabiyorken adam bana her ortasinda gol atiyor ve ben bu duruma artik katlanamiyorum benim savunmamda boateng tiago silva thurham jordi apba var adamin savunmasinda kolubaly umtiti sag brk sol beki saymiuorum bile yinede yiyorum o golu.ben forvete aduriz koyuyorum 47 level 96 kafa vurusu 95 sicrama daglara taslara vuruyor emboli denilen sacma sapan adam boatengin yaninda fuze gibi kafa atiyor anlamiyorum ben bu isi

• quote:

Orijinalden alıntı: fakafuka

Benim takimim 2800 kuvvette 830 puana kadar ciktim ust uste 5 macta 3 beraberlik 2 maglubiyet aldim 4 mactaki rakiplerin puani 500 gecik bile degildi bir diger rakipte siralamadaydi.takim gucunu 2900 dan 1920 dusurdum yedekleri tamemen beyaz top yaptim futbol oynadigimin keyfine varmaya basladim .takim gucum ne kadar artiyorsa benim oyuncular o kadar mallasiyor.ben fifadan gelen biri olarak daha oncede belirtmistim kanattan oyun oynayan mac icinde 20 ortam olan bir playerim .ben adama 20 ortada 2 gol atabiyorken adam bana her ortasinda gol atiyor ve ben bu duruma artik katlanamiyorum benim savunmamda boateng tiago silva thurham jordi apba var adamin savunmasinda kolubaly umtiti sag brk sol beki saymiuorum bile yinede yiyorum o golu.ben forvete aduriz koyuyorum 47 level 96 kafa vurusu 95 sicrama daglara taslara vuruyor emboli denilen sacma sapan adam boatengin yaninda fuze gibi kafa atiyor anlamiyorum ben bu isi

dün gece aynısını yazıcaktım vallahi.300 puanlı adam beni yendi çıldırcaktım.benim takım 2900 küsürlü idi.acaba dedim bundan dolayı sistem karşı tarafı tutuyor olabilir mi diye düşündüm ve tüm yedekleri beyaz yapmaya karar verdim ama geç oldu denemedim.birazdan deneyeceğim bunu.adamın kalecisi panter kesiliyor,tanıdık isimsiz bir kaleci üstelik.ronaldo ile vuruyorum,her zaman zımba gibi sert toplara vuran adamın şutu cılız kaleye gidiyor,15 tane net gol kaçırdım,herif geldi 1 tane attı maç bitti.sonra aynen senin yazdıkların geldi aklıma,sistem takım gücüne göre karşı tarafa kıyak geçiyor resmen.

• Bak ister inan ister inanma zlatan ile bir sut çektim kaleci suboticti karşı tarafin kalenin soluna adam daha yatkindi zlatanin sutlarini herkes biliyor tam çatala o kadar sert giden sutu kaleci çıkardı videosunu çektim millete gosterdim bole bisi olamaz diyor arkadaslarim ama bu oyunda oldu.birde menagerin defansif ozelliklerini kesinlikle olculu tam defans orta alicam .bir oyunda verkac bu kadarmi basit olur wining elevanli dönemler aklıma geldi burda bazi arkadaslar buqtan muzdarip lakin bu oyunun en buyuk buqu verkac tir busquets ile matuidi koyuyorum bir dos bir go ikisininzlde savunma becerisi yuksek lakin verkac o kadar kolayki herkes bunu deniyor heleki menagerin agresif onde baski genis se defansif tarzlari tam rezalet en azindan olculu olunca adamin pas yollarini kapatiyor oyuncularda biraz rahat nefes aliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fakafuka

Bak ister inan ister inanma zlatan ile bir sut çektim kaleci suboticti karşı tarafin kalenin soluna adam daha yatkindi zlatanin sutlarini herkes biliyor tam çatala o kadar sert giden sutu kaleci çıkardı videosunu çektim millete gosterdim bole bisi olamaz diyor arkadaslarim ama bu oyunda oldu.birde menagerin defansif ozelliklerini kesinlikle olculu tam defans orta alicam .bir oyunda verkac bu kadarmi basit olur wining elevanli dönemler aklıma geldi burda bazi arkadaslar buqtan muzdarip lakin bu oyunun en buyuk buqu verkac tir busquets ile matuidi koyuyorum bir dos bir go ikisininzlde savunma becerisi yuksek lakin verkac o kadar kolayki herkes bunu deniyor heleki menagerin agresif onde baski genis se defansif tarzlari tam rezalet en azindan olculu olunca adamin pas yollarini kapatiyor oyuncularda biraz rahat nefes aliyorum

tam defans mı oynuyorsunuz hocam?hangi td. ile oynuyorsunuz acaba

• sabah sabah lag cheat yavuzselim0283 ps3 te rezil herif banlatıcam ama seni fotoları ve zamanı aldım
  • evet reportladım umarım banlarlar böle iş olmaz kafasına göre istiyen hükümsüz saydırıcak ne saçma salak iştir
    Sana resim atayim ben bilindiklerle oynamiyorum bir sabit 2 degisken meganer ile oynuyorum.aslinda istedigim bugun geldi onunda resmini atarim.simdi onde baski yapinca go ile liberom onde kaliyor ve surekli ver kactan gol yiyorum ama tam defans green prees yaparsan adami ortada resmen boguyorsun adam pas yapamiyor .en sevdigim rakipler onde baski yapanlar ben cok hizli kanat degistiriyorum sag kanattan ilerlerken direk hava topuyla sola done biliyorum .birde oos ye ayagi iyi adam aliyorumki kanatlara acilan toplar isabet orani artsin diye

• quote:

Orijinalden alıntı: SS27

sabah sabah lag cheat yavuzselim0283 ps3 te rezil herif banlatıcam ama seni fotoları ve zamanı aldım

hocam sadece hesabını banlıyorlar,tekrar gidip yeni hesap açıp oynuyor.banla bakalım makinayı,bir daaha yapabiliyorlar mı göreyim.

fakafuka@ resimleri at hocam merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.