Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
373.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 haftalık gp biriktirmemden sonra 19. siyah topum olan NEUER e kavuştum.ALABA ile uğraşamayacağım artık.BALE i sol bek oynatırım

https://www.youtube.com/watch?v=M4bBbu7VHa8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcevik -- 28 Ekim 2016; 2:54:27 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=2d-1MPtkeAM

daha önce bağlantısı bu şekilde kopan oldu mu? koptuktan sonra çıkan cümlede rakibinizde sorun görülmedi diyor ki oyun bende gayet akıyordu. ilk kez böylesi denk geldi, genelde düştüğümde sunucuyla bağlantı kesildi derdi. sunucudan da düşmedim direkt mağlubiyet verdi.
  • Abdulmajeed abdlbkrr ksa al ahlii ... allah belanı versın konamı bizi yavsak araplarla eslestırıyorsun ya 1 sanıye tus gecıkmesıyle 7-8 gol yemekten bıktım allah bin belanı versın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 06beck 0 kullanıcısına yanıt
    çok nadir de olsa denk gelmiştim ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukcelebi

quote:

Orijinalden alıntı: Peskolik61

quote:

Orijinalden alıntı: kucukcelebi

5yıldızlı sıçrama ajanı geldi.bunun ederi nedir 100 verirlermi.birde en sadece en yuksek teklifi yapanin gp sini veriyorlar diymi bana

Sen satamıyorsun, sistem kendi satıyor sen teklif edebiliyorsun

Teklifi veren adamin gp si bana verilmiyomu

llindekini kullanabiliyosun arkadasın dediği gibi satamıyorsun. öyle olsa millet bu kadar gp kasmakla niye uğrassın elindekini satıp istediğini alırdı
  • BlackBaron71 B kullanıcısına yanıt
    Ben genellikle Offline oynuyorum. Bir kere top çevirdim A. Sanchez geldi. Arada girer çeviririm.

• 3 tane A 4 tane B formunda oyuncum var gerisi C - D - E bu hafta tamamen çöp 4 maç yaptım 2B 2M . Bu hafta sırf çaylak kasacam.
  • 110.500 gp birikmiş:)Boşa gitmesin Hazard için müzayedeye gireyim

• GF lazım beyler. Hem hızlı hem gol atan hem yorulmayan güçlü birisi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanyigit41

Abdulmajeed abdlbkrr ksa al ahlii ... allah belanı versın konamı bizi yavsak araplarla eslestırıyorsun ya 1 sanıye tus gecıkmesıyle 7-8 gol yemekten bıktım allah bin belanı versın

Hakan bu oyun artık oynanmaz halde boş yere sinirlenip kendimize zarar veriyoruz geçen gün sinirden kolu kanepeye fırlattım oda tlefona denk geldi 400 lira zarar açtı şimdilik oyuna ara verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerx77 -- 28 Ekim 2016; 10:44:57 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    HOCAM BU MÜZAYEDE OLAYINDA VERİLEN TEKLİFLERDE İZLENEN YOL NASIL OLUYOR BİRAZ İPUCU VERİRMİSİN ÖZELLİKLE İLK TEKLİFTEN SONRAKİ OLAYLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerx77

quote:

Orijinalden alıntı: hakanyigit41

Abdulmajeed abdlbkrr ksa al ahlii ... allah belanı versın konamı bizi yavsak araplarla eslestırıyorsun ya 1 sanıye tus gecıkmesıyle 7-8 gol yemekten bıktım allah bin belanı versın

Hakan bu oyun artık oynanmaz halde boş yere sinirlenip kendimize zarar veriyoruz geçen gün sinirden kolu kanepeye fırlattım oda tlefona denk geldi 400 lira zarar açtı şimdilik oyuna ara verdim

PES 14'u saymazsak(yarim oyun oldugu icin) ilk defa bu yil oyunu almadim. Ne zaman aklima gelse foruma bakiyorum iyiki almamisim diyorum. Online adina hicbir olumlu gelisme yok gibi. Bi ay sonra falan indirime girer anca o zaman alirim. Fifa 40 kat fazla satmis bunlar hala akillanmiyor. Devir online devri. Evde kac kisi offline takiliyorki...

• Ben Offline takılıyorum. Online kötü. Lag ve gecikmeden değil. Oynanış bambaşka bir hal alıyor Online'da. Offline'da kafa rahat. Rakip bekleme derdi yok, hileci derdi yok.

• Dün akşam kırk yılda bir siyah top geldi pjanic 5 tane teknik direktör var hiç biriyle uyumu yok uğraş artık uyum için benim en favori orta saham osamoah tek geçerim onu yırtıcı gri topların en iyisi diyebilirim.

• arkadaşlar merhaba ;

bu sene shiftdeleteninhttps://www.youtube.com/watch?v=i6OcRz0TJu0 videosunu izleyip ve bir kaç araştırmadan sonra gaza gelerekten fifa 17 aldım ve oyun hiç hoşuma gitmedi . pes 17 almayı düşünüyorum ama my club modu lagdan geçilmiyor galiba .sizde durum nedir . pcde oynamayı düşünüyorum ve sadece my club oynamayı düşünüyorum ama lag olunca birde üstüne hileciler maçı kopartınca çıldırmamak mümkün değil pes 16 da geçen sene bir kolu haşat ettim . tekrar aynı şeyi yaşarmıyım acaba . fifada lag yok mesela çok güzel ama pes bu konuda sabıkalı olduğu için tereddütlüyüm . tavsiye edermisiniz ?

• kucukcelebi K kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yanlış anlamışsınız elinizdeki ajanı sadece konamiye satabilirsiniz oda 5* ajan için yanlış hatırlamıyorsam 300gp veriyor sadece 300gp yani ajanı açıp gelen topçuyu satsanız büyük ihtimalle daha çok verir

• Server bakımdami arkadaşlar giremiyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

Server bakımdami arkadaşlar giremiyorum?

https://www.konami.com/wepes/2017/eu/tr/

Burdan takip edebilirsin hocam su an bakımda degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Orijinalden alıntı: serdo8383

aile modundan cıkar eger aile modundaysa steam in

Baktım aile modunda değilim. Halen alamıyorum 1 ay önce almıştım , şimdi alamıyorum :(

benim başıma gelmişti steamde üst taraftaki profil resim penceresi yeşildi aile modu açık olduğu için ne zamanki kapattım turuncuya döndü alış veriş ekranı gözüktü.ve alım yapabildim. sende ki sorunun ne olduğunu anlamış değilim belki googlde aratsan yardımcı olabilşecek bişeyler bulursuın.kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

GF lazım beyler. Hem hızlı hem gol atan hem yorulmayan güçlü birisi lazım.

L.vietto
    Eder **
    C.vela **
    R.Castro ***özellikle öneririm.
    R.Firmino
    P.Dybala
    Müller
    Tevez
    Griezmann*** benim de favorim.

Edit: Bir de Jonas var 84ovr. Bu sene çok iyi yapmışlar, bitiricilik 89 , hız ve fizik biraz az, kolay müzayedesiz kombosu var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squillacci -- 28 Ekim 2016; 14:23:30 >
  • 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.