Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim plus sürem bitti bekliyorum ağustoata güzel oyun olmaz ise eylüle kadar almam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR Plus'ı almanın tek yolu internetten kredi kartı ile mi, yoksa kart falan satılıyor mu?
  • Sadece kredi kartı hocam. @Plexicroma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: downrock

Arkadaşlar birkaç sorum olacak.

1.Us Psn Tr psn oyunları aynımı, değilse iki hesap yapıp oyunları aynı makina da oynayabilir miyim?

2. 14 günlük bedava plus üyeliği her hesap için mi yoksa makina için mi?

3. Plus üyeliği bittiği an bedava oyunlar iptal mi olacak?

4. Farklı cihazdan online olan kişiler aynı ortamda online olabilir mi? Örneğin Destiny Ps3 ile Destiny Ps4 oyunda beraber oynanabilir miyiz?

Teşekkürler.

3) plus bitince plus oyunlarink oynayamazsiniz. Yeniden plus alirsaniz eski oyunlara tekrar ulaşabilirsiniz.

4) oynayamazsiniz

hocam benim deneme plus bitti ama oyunları oynayabiliyorum.

orada bir yanlış mı var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

quote:

quote:

1.Us Psn Tr psn oyunları aynımı, değilse iki hesap yapıp oyunları aynı makina da oynayabilir miyim?

4. Farklı cihazdan online olan kişiler aynı ortamda online olabilir mi? Örneğin Destiny Ps3 ile Destiny Ps4 oyunda beraber oynanabilir miyiz?

Teşekkürler.

3) plus bitince plus oyunlarink oynayamazsiniz. Yeniden plus alirsaniz eski oyunlara tekrar ulaşabilirsiniz.

4) oynayamazsiniz

Plus olmazsa plus ile aldiginiz ücretsiz oyunlari oynayamamaniz lazim, emin misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Us psn deki oddworld de tr altyazı var mı acaba?

İndirdim oynuyorum maalesef yok sadece ingilizce.

Kötü oldu bu, teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

4) oynayamazsiniz

Plus olmazsa plus ile aldiginiz ücretsiz oyunlari oynayamamaniz lazim, emin misiniz?

oynuyorum hatta şimdi işteyim yarın eve gidince resmini çekeyim hocam. Hatta ben önce tr hesaptan 14 günlük deneme aldım sonra us hesaptan şimdi 2sinide oynayabiliyorum. trine 2 vs. oynuyorum

• draw1907 kullanıcısına yanıt
    Yani su an konsolunuzda hicbir sekilde plus yok ve plus uyesiyken indirdiğiniz Trine 2'yi oynayabiliyorsunuz. Ilginc gercekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen rahatlıkla oynanıyor. yalnız internet olmayınca oynanmıyor. ama internet varken plus üyeligim biteli 1 hafta oldu oynuyorum
  • belki 1 hafta 1 ay süresi vardır
  • Hocam normal şartlarda plus üyeliğiniz bittiğinde oynayamamanız lazım.Fakat şöyle bir olay var.Plus'ın deneme sürümünü indirirken bir kredi kartı istiyor para çekmeyecek olsa bile eğer sizde de istediyse ki istemiştir diye düşünüyorum.Deneme sürümünüz bittiğinde kartınızdan otomatik olarak 1 aylık PS Plus üyeliğinin ücreti çekiliyor ve 1 aylık Plus üyeliği daha kazanıyorsunuz böylece.2 arkadaşım yaşadı bu durumu aynı zamanda forumda da yaşayan olmuştu...Ben bunu bildiğim için deneme sürümünün son günü 1 yıllık üyeliğimi almıştım.Belki sizinki de bu durumdur tavsiyem bankanızın internet sitesinden bir kontrol edin kredi kartınızdaki işlemleri.
  • The False Shepherd kullanıcısına yanıt
    kartı inceliyorum sorun yok zaten çalıştığım bankanın kredi kartı. yarın bir bakayım ne iş bu :) çünkü plus denemeyi alınca kredi kartını hemen sildim. şimdi yine baktım kart ekli değil parada çekmemişler. Hayırdır inşallah ne diyeyim:)
  • quote:

kartı inceliyorum sorun yok zaten çalıştığım bankanın kredi kartı. yarın bir bakayım ne iş bu :) çünkü plus denemeyi alınca kredi kartını hemen sildim. şimdi yine baktım kart ekli değil parada çekmemişler. Hayırdır inşallah ne diyeyim:)

Şimdi bilemedim vallahi nasıl oluyor o zaman neyse zararı yok sonuçta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

Thief verilirse güzel olur hakikaten, merak ediyorum o oyunu.

Demosunu oynadım grafikler falan aşırı hoşuma gitti ama oynamayı beceremedim pek, verilirse oynamayı öğrenip suyunu çıkarırım.

demosunu bitirdim ilk başta kontrollere alışmak zaman aldı fakat sonra hemen alışıyosun güzel oyun tam sürüm plus ta ücretsiz olaydı iyiydi

• Hocam ben de eve şimdi geldim deneme amaçlı interneti kestim bedava oyunları oynayabiliyorum.(TowerFall Ascension) Kafama takılan acaba sayaç mı ekleniyor süre bittiğinde oyuna girilemessin diye. Fakat plus süresi biten bile oynayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi downrock -- 25 Temmuz 2014; 12:09:35 >
  • quote:

quote:

Teşekkürler.

4) oynayamazsiniz

Keske 4'e bolseydin kardes oyle daha iyi post kasiliyor

• Arkadaslar benim cok farkli bir durumum var.Bunun hakkinda ayri konu acsam mi,acmasam mi ;'' ulan oyna gitsin iste ne diye kurcaliyorsun '' diye kendime sorarken,sizlere danismazsam catlayacagim artik.

Ben PS4'mu Subat ayinda aldim.Subat ayinda ayrica 3 aylik PLus paketi de aldim.3 ayluk Plus uyelim aylar once bitti ama ben halen online oyun oynamaya ve Plus urunlerini bedava indirmeye devam ediyorum.PSN'de bug mi oldu,bir hata var da benim uyeligimi gozden mi kacirdilar ne oluyor anlamadim.Subat ayinda aldigim 3 aylik uyelik halen devam ediyor.Daha sonra basima bir is gelsin istemiyorum.Aramizda buna benzer birsey yasayanlar var mi merak ediyorum ?
  • VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
    Hocam otomatik olarak hesabından para çekiyor her 3 aylık bittiğinde yine para çekiyor.Hesap ayarlarından otomatik para ekleme seçeneğini kapatman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Arkadaslar benim cok farkli bir durumum var.Bunun hakkinda ayri konu acsam mi,acmasam mi ;'' ulan oyna gitsin iste ne diye kurcaliyorsun '' diye kendime sorarken,sizlere danismazsam catlayacagim artik.

Ben PS4'mu Subat ayinda aldim.Subat ayinda ayrica 3 aylik PLus paketi de aldim.3 ayluk Plus uyelim aylar once bitti ama ben halen online oyun oynamaya ve Plus urunlerini bedava indirmeye devam ediyorum.PSN'de bug mi oldu,bir hata var da benim uyeligimi gozden mi kacirdilar ne oluyor anlamadim.Subat ayinda aldigim 3 aylik uyelik halen devam ediyor.Daha sonra basima bir is gelsin istemiyorum.Aramizda buna benzer birsey yasayanlar var mi merak ediyorum ?

Dun aksam da bir arkadaş plus bitti ama plus oyunlarini oynuyorum yazmisti. Demek ki ya bir sorun var ya da ozellikler degisti tepe tepe oynayin bence.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.