Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun çok sade haritalar filan ama tabi ps plus alacaklar için pastadaki krema olur. Kasım ayında plus almayanlara özel 110 gibi bir fiyat vermişlerdi cüzdanda 20 küsür lira varmış 90 a kapatmıştım 12 aylık plusı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Oyun çok sade haritalar filan ama tabi ps plus alacaklar için pastadaki krema olur. Kasım ayında plus almayanlara özel 110 gibi bir fiyat vermişlerdi cüzdanda 20 küsür lira varmış 90 a kapatmıştım 12 aylık plusı

verdiği sürüm Ultimate edition belki harita fazladır bunda? alsak mı bilemedim? başka kampanya yaparlar mı?
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    Başkada yapmazlar zaten kırk yılda bir zar zor yapıyorlar.

• endo bir ara güzel oyunlar veriyordu 12 aylığın yanında titanfall bloodborne vs.
  • yeni oyunların türkçe desteği var mı ya türk psninden açtık hesabı türkçe oyunlar geldiğinde kaçırmayalım diye geçen ay verdiklerinde türkçe yoktu
  • Life is strange hoş ancak diğeri için aynısını söyleyemeceğim. Bir yığın kaliteli shooter varken bunu ciddi ciddi oynayacağımı sanmam. Amerika tarafına verdikleri ABZU'yu haziran ayı avrupa için verselerdi güzel kombo olurdu.
  • Killing Floor 2, Life is Strange?

Yine ortalama oyunlar ancak geçen ayların ultra boktan oyunlarını tekrar hatırlayınca mücevher değerindeler.
  • Endo ne yapacak acaba life is strange verilmişti zaten
  • mapıt kullanıcısına yanıt
    çok az oyunda tr altyazi ve dublaj var hattda yok denecek kadar az yani

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    tr altyazi yok ama çok iyi oyundur. severek oynamiştim. çok agir ingilizce gerektirmiyen bir oyun

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    O zaman sıkıntı olmaz oynarız

• Bu ayın plus oyunları diye twitterden açıklamışlardı kf2 ile life is strange i. ancak şimdi twiti silip youtube dan da videoyu gizlemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 26 Mayıs 2017; 19:19:27 >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Haydaa ne ola ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: HaxhiaN

Haydaa ne ola ki?

Dur yav çok verdik azını geri alalım şımarmasınlar demişlerdir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    ya hikayeli oyunları ingilizce olarak oynayamıyorum hiç zevk almıyorum :( horizon var o yüzden oynayamadım resmen evde boş boş yatıyor :(
  • Tr psn twitterda yanlışlıkla sızıntı yaptı, pstrophy gıbı sağlam siteler bile haber kaynagını ps turkey twitter diye verdiler

oyunlara gelırsek bedava için gayet iyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mapıt

ya hikayeli oyunları ingilizce olarak oynayamıyorum hiç zevk almıyorum :( horizon var o yüzden oynayamadım resmen evde boş boş yatıyor :(

Bu efsane oyunu evde yatırmayın bu yüzden, youtube da eastersgamerstv kanalı oyunu türkçe anlatarak oynadı. ara videoları falan anlamadıgınız yerleri ordan takip ederek oynarsınız hiç sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Tr psn twitterda yanlışlıkla sızıntı yaptı, pstrophy gıbı sağlam siteler bile haber kaynagını ps turkey twitter diye verdiler

Adamların Türkiye ayagı efsane. Battleborn 9 kuruş olur, final fantasy 15 komik bir ücrete 3-4 saat görünür. Yok böyle bir şey. :)

• Epeydir plus'i yenilememistim. Eger oyunlar dogruysa ustune bide Star Wars ile oyunlar degismeden yenilerim artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Tr psn twitterda yanlışlıkla sızıntı yaptı, pstrophy gıbı sağlam siteler bile haber kaynagını ps turkey twitter diye verdiler

Adamların Türkiye ayagı efsane. Battleborn 9 kuruş olur, final fantasy 15 komik bir ücrete 3-4 saat görünür. Yok böyle bir şey. :)

Nasıl adamların ps türkiyede yöneticilik yaptıgı ortada işte, yöneticilerin böyle olursa bborn uda 9 kurustan koyarsın koskoca ff15 ide 40 liraya verırsın şimdi oldugu gibi yanlıslıkla twitte atar oyun basınına maskara olursun

• 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.